Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 1 kwi 2010

    od wczoraj zagladam czesciej :) ale widze że poziom ktory prezentujecie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, wiec nie bede znizal sie do waszego poziomu i klocil sie z wami bo zachowujecie sie jak dzieci którym co dopiero rodzice założyli neostrade :) jesli jestescie tacy mocni w sieci to pokażcie klase w prawdziwym życiu - o to tu chodzi :) pozdrawiam

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    to jest krotki kaszel....ten lokal nie ma tam prawa bytu....jestem ciekaw czy wy bys cie sie cieszyli jak za sciana leci glosna muza i krzyki malolatow? po imrezie taki syf dookola ze glowa boli...daje im jeszcze miesiac....

    1 Cytuj
  • 5 kwi 2010

    DJ NIE WIEDZIAŁAM ZE JESTES STARSZA KOBIETA BO JAK DOBRZE WIEM ...OBOK MIESZKA-ZA SCIANA-SYMPATYCZNA STARSZA PANI KTORA NIE MA NIC PRZECIWKO TEMU..WIEC MI TU NIE OPOWIADAJ GŁUPOT!!!!!!!

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    ..a na kaszel proponuje syrop-DROSETUX !!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    na pewno jest dobry?

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    napewno jestem mgr.farm.wiec wiem co dopaje klijentom

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    ..sorki za bład miało byc "podaje"

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    Barbusik ale ta jak piszesz sympatyczna starsza pani która nie ma nic przeciwko nie mieszka sama i piszesz takie brednie że aż głowa boli a na koniec dodam że mają w tym domu małe dziecko więc nie ściemniaj!

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    no wiecccc......kaszelek dalej nie przechodzi:)

    Cytuj
  • 6 kwi 2010

    DJ..jest to racjonalnie nie mozliwe ze ci kaszel po takim fajnym syropku nie przeszedł..pozdrawiam...

    Cytuj
  • 6 kwi 2010

    Szczerze mówiąc nie wiedziałem że taki klub w Mcach powstał. nie będe się wypowiadał bo nigdy w nim nie byłem lecz z ciekawości niedługo tam zawitam. wnoszę o odrobine opanowania jeśli chodzi o koment. pzdr

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    [quote]Jak dowiedziałem się, że w landrynce ma grac dj TOP-GUN to od razu sobie pomyślałem, że to lipa a nie klub. Ten człowiek kompletnie nie nadaje się do tej pracy i zatrudnianie kogoś takiego równa się:

    a) oszczędnosc

    b) pójscie na łatwizne

    c) żenujący poziom

    d) totalna kompromitacja

    On gra po to, aby wzbudzac wokół siebie sensacje i podziw, a tylko się kompromintuje. [/quote]

    Popieram w 100 % jest to człowiek którego dawno już powinni wysłać np na księżyc żeby nikt nie słyszał jego "żałosnego głosu" oraz nie widział jego bliżej nie kontrolowanych ruchów i mega zacieszu na twarzy z byle jakiego powodu. Jego lans nie zna granic (rozumiem jakby się było jeszcze czym chwalić ale w jego przypadku robi z siebie największego idiotę na terenie całych Myślenic). To co robi on z całą resztą tych "pseudo dj'i" którzy pół roku temu dowiedzieli się co to jest player jest zdecydowanie nie na miejscu. Kompletna porażka jeżeli chodzi o tą "melinę". Chodzi tam tylko grono z góry ustawionych "imprezowiczów" jeżeli takim mianem można ich w ogóle nazwać.

    Do tego dochodzi :

    - Na początku alkohol sprzedawany BEZ KONCESJI!!
    - Alkohol sprzedawany nieletnim.
    - Lokal jakby nie powiem komu skąd wyciągnął.
    - Napalone 15-tki podjarane "pseudo dj'ami".
    - Mega Lans.
    - Mega Żenada.

    Ludzie weźcie to w cholerę zamknijcie bo to tylko kompromitacja dla miasta.

    Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    a ty wogole wiesz mistrzu co to player?:)

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    Gdybym nie wiedział co to jest, to bym o nim nie pisał.

    Pozdro.

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    no to ja mam propozycje dla wszystkich kłócących się tutaj :) Ustawcie sie na Battle i wtedy ocencie jak kto gra, bo pewnie 90% wypowiadających sie tutaj nie ma zielonego pojęcia o co chodzi w DJce.

    Pozdro

    Cytuj
  • 29 kwi 2010

    dj.top guna nie powinna tam być w ogóle. to totalny zwieśniaczony chłopiec. nie znający się na muzyce klub jest spoko mozna sie w nim dobrze bawic

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2010

    nie jest tak zle tylko strasznie male to jest fajne laski tam są:);)

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2010

    a jak was nie stać nawet na piwo to pod sklepem siedzcie:)hehe

    Cytuj
  • 30 kwi 2010

    a to ze syf jest to zgadzam sie malolaty popija i szukaja żal.....

    1 Cytuj
  • 2 maj 2010

    kolejny bar dla pedzi:) bar samcow:) hahahah atmosfera po prostu rewelacja :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Cytuj
  • 2 maj 2010

    Ale jeżeli chodzi o barmanki to powiem wam ze sa bardzo militkie i sympatyczne.

    1 Cytuj
  • 7 sie 2010

    to reaktywacja landrynki?

    http://www.miasto-info.pl/kalendarz/1044

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    zapomnijcie o landrynce. bylem i widzialem lokal wewnątrz. wy tez przyjdzcie i sie przekonajcie - warto

    Cytuj
  • 15 sie 2010

    i jak byl ktos ?

    Cytuj
  • 15 sie 2010

    ja byłam i było super=] Wrzućcie jakieś fotki niech zobaczą ludziska że było extra pozdro=)

    Cytuj

Odpowiedz