Forum » Muzyka / Imprezy

Park Przyrody i imprezy face2face

  • 30 lip 2010

    no nieźle;) trzeba będzie przybyć;) tylko żeby dobrze to było zareklamowane/...;)

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    Dzisiaj (03.05) zapraszamy wszystkich do Parku Przygody i na parking obok Hali Sportowej. Na terenie Parku liczne konkursy z nagrodami i atrakcje dla całych rodzin. Na parkingu będziecie mieli możliwość przejażdżki samochodem rajdowym. Wszystkie datki z imprezy zostaną przekazane na pomoc Mateuszkowi, który urodził się z wadą serca. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

    P.S. Dzięki wszystkim za obecność na Rockowej Majówce!

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    Majówka była w porządku dobry początek sezonu:)brawo!!

    Cytuj
  • 3 lip 2012

    Sobotnia impreza w parku przygody - end of school zakończyła się katastrofą! Mój znajomy został pobity do nieprzytomności. W stanie ciężkim i z licznymi obrażeniami wylądował w szpitalu. Niby to fajny pomysł zorganizować tego typu imprezy, ale trzeba się wcześniej do tego przygotować! Nikt nie jest w stanie ogarnąć bandy zapijaczonych i demolujących wszystko wokół siebie debili! Na Zarabiu pełno szkła, rzygów, puszek i agresywnych osób. Ciężko było się dostać do własnego samochodu na parkingu koło Hali sportowej! Proponuję pomyśleć nad lepszą selekcją osób wpuszczanych na tego typu imprezy ( nie patrzeć tylko, co by kolejna dycha do kieszeni poszła). Aaa, i lepsza ochrona by się też przydała, bo z tego co wiem nie przeszkadzało to nikomu jak sobie flaszki i swoje browary ludzie wnosili. Powodzenia face2face!

    2 5 Cytuj
  • 25 lip 2012

    [quote=Bzzz] Sobotnia impreza w parku przygody - end of school zakończyła się katastrofą! Mój znajomy został pobity do nieprzytomności. W stanie ciężkim i z licznymi obrażeniami wylądował w szpitalu. Niby to fajny pomysł zorganizować tego typu imprezy, ale trzeba się wcześniej do tego przygotować! Nikt nie jest w stanie ogarnąć bandy zapijaczonych i demolujących wszystko wokół siebie debili! Na Zarabiu pełno szkła, rzygów, puszek i agresywnych osób. Ciężko było się dostać do własnego samochodu na parkingu koło Hali sportowej! Proponuję pomyśleć nad lepszą selekcją osób wpuszczanych na tego typu imprezy ( nie patrzeć tylko, co by kolejna dycha do kieszeni poszła). Aaa, i lepsza ochrona by się też przydała, bo z tego co wiem nie przeszkadzało to nikomu jak sobie flaszki i swoje browary ludzie wnosili. Powodzenia face2face! [/quote]

    Z tego co mi wiadomo został pobity poza terenem parku czy ochrona ma być na całym Zarabiu? I zobaczymy jaki porządek będzie po dniach Myślenic.

    4 1 Cytuj
  • 25 lip 2012

    zespół Vallium - zwycięzcy COke Live Fresh Nois Koncert odbędzie się w piątek 27 lipca o godz. 20.

    4 Cytuj
  • a a 25 lip 2012

    Ciekawe czy organizatorzy mają ludzi pod dom odstawiać po imprezie ?Fajne są te imprezy w parku trzeba się bawić wakacje są nie zrzędzić ....

    4 1 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    Dziś impreza o 20:00. Ostatnia impreza w tym sezonie! Tym razem zagrają dla Was DJ Luke.S i DJ Pzeudonim!

    Mamy do rozdania 10 darmowych wejściówek na imprezę.

    Na imprezie w Parku Przygody 15-9-12 usłyszycie najlepsze numery tego roku i lata.

    2 3 Cytuj
  • 2 paź 2013

    Witamy wszystkich,
    Nastąpiły wielkie zmiany, po zamknięciu Parku Przygody przed wakacjami, gdzie przez parę lat mogliśmy się dobrze bawić na wielu imprezach! Obecnie powstał obiekt treningowy dla Wisły Kraków. Natomiast My ruszyliśmy z budową nowego obiektu, zaledwie 400 metrów poniżej. Na dzień dzisiejszy możemy poinformować, że od następnego sezonu letniego ruszamy ponownie z organizacją imprez plenerowych. Nowy obiekt pod imprezy będzie ulepszony o dużą ilość udogodnień pod względem klientów, tak aby można było się bezpiecznie bawić. Już niebawem podamy więcej szczegółów odnośnie nowej miejscówki, gdzie będziemy mogli się dobrze rozerwać na świeżym powietrzu!
    https://www.facebook.com/Face2Face.mce/posts/10151916578268566

    6 Cytuj

Odpowiedz