Forum » Myślenice

Paznokcie ?

  • 18 paź 2010

    gdzie w Myślenicach można zrobić najlepsze tipsy ?

    2 2 Cytuj
  • 18 paź 2010

    najlepsze paznokcie robi szefowa w Paris Studio :)
    jest bardzo dokładna i robi piękne zdobnictwo :)
    polecam

    3 Cytuj
  • 18 paź 2010

    Jeśli tylko masz możliwosc dojazdu do Krakowa to mam namiary na świetną dziewczynę - szybko, naprawdę ładnie i tanio:)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    tak piekne robi zdobnictwo!maczanki w brokacie

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2010

    robilam w paris studio paznokcie i wcale nie jestem zachwycona!! paznokcie byly zrobione nie estetycznie,nie dbale i po 5 dniach odpadły!!

    2 Cytuj
  • 19 paź 2010

    ja nie polecam Agaty Urbanowicz jej ulotki są na rynku w kwiaciarni i u zegarmistrza na Rzemieśniczej Ta Pani umie świetnie spieprzyć robotę i nic poza tym ! ODRADZAM OBCHODZC JĄ Z DALEKA!

    4 1 Cytuj
  • 19 paź 2010

    POLECAM IWONKĘ PRACUJE POD ARKADAMI REWELACYJNIE ROBI

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Ania z Metamorfozy przy Gałczyńskiego 2a nad Divers'em żelowe, Magnetic! Super!!

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    zgadzam sie !ania z metamorfozy robi b.ladne paznokcie i trwale...robie u niej juz od dobrych paru lat zele

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    ja polecam Pania z Heliosa robi bardzo fajne paznokcie!!!!!!

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]robilam w paris studio paznokcie i wcale nie jestem zachwycona!! paznokcie byly zrobione nie estetycznie,nie dbale i po 5 dniach odpadły!![/quote]
    w Paris Studio ?
    no coś ty ...
    właścielka robi tam najlepsze paznokcie żelowe
    Bardzo polecam :)

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2010

    moze masz spacjalne przywileje u szefowej paris studio, zapewniam ze ona NIE robi rewelacyjnie paznokci!! takze odradzam robienia tam paznokietkow:)

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2010

    a ja polecam bardzo to studio, może i kawałek od myślenic, ale warto napewno, stoi na wysokim poziomie, zresztą sami zobaczcie www.venusstudiourody.pl

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2010

    Polecana już Kamila, nie z Myślenic a Rudnika, ale prace same się bronią. Prosto, szykownie i z klasą i co najwazniejsze trwale.
    W heliosie faktycznie robią ładne "tipsy" prawdziwe tipsy, zasypane brokatem i błyszczące, takie prawdziwe bazarowe tipsy :D

    1 Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]moze masz spacjalne przywileje u szefowej paris studio, zapewniam ze ona NIE robi rewelacyjnie paznokci!! takze odradzam robienia tam paznokietkow:)[/quote]

    coś takiego ...
    każdy wie że właścicielka robi najlepsze !!
    wiesz ?
    to ze odpadły to może nie jej wina tylko twoich paznokci !!

    ( ja chodzę do niej regularnie i jeszcze mnie nie zawiodła
    paznokcie są zawsze starannie zrobione ! )

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2010

    popieram poprzednie wpisy na temat studio paris ze niewarto tam chodzic! ta pani mi tak spiłowała moją plytke na paznokciach ze odparu miesiecy chodze do dermatologa mam pergamin zamiast plytki i problemy z opłuszkami.

    3 Cytuj
  • 20 paź 2010

    ja chodzę do tej pani i jestem zadowolona
    robi bardzo delikatnie i nie mam problemów z paznokciami :)
    polecam Paris Studio

    2 Cytuj
  • 20 paź 2010

    co tu duzo pisac najtrwalsze paznokcie robi pani ela na ulicy traugutta!!!ma dziewczyna fach w rece nie tylko do paznokci ale do zabiegow kosmetycznych!

    1 Cytuj
  • 21 paź 2010

    napisał:[hr]ja nie polecam Agaty Urbanowicz jej ulotki są na rynku w kwiaciarni i u zegarmistrza na Rzemieśniczej Ta Pani umie świetnie spieprzyć robotę i nic poza tym ! ODRADZAM OBCHODZC JĄ Z DALEKA! JA ROBIŁAM KILKA RAZY U TEJ PANI PAZNOKCIE I ZAWSZE BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA , TAKIEJ DOKŁADNOŚCI JAK U NIEJ W ROBIENIU TIPSÓW NIGDZIE NIE ZNAJDZIECIE. REWELACJA POLECAM.

    3 Cytuj
  • 21 paź 2010

    [quote]ja nie polecam Agaty Urbanowicz jej ulotki są na rynku w kwiaciarni i u zegarmistrza na Rzemieśniczej Ta Pani umie świetnie spieprzyć robotę i nic poza tym ! ODRADZAM OBCHODZC JĄ Z DALEKA![/quote] JA ROBIŁAM KILKA RAZY U TEJ PANI PAZNOKCIE I ZAWSZE BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA , TAKIEJ DOKŁADNOŚCI JAK U NIEJ W ROBIENIU TIPSÓW NIGDZIE NIE ZNAJDZIECIE. REWELACJA POLECAM.

    3 Cytuj
  • 21 paź 2010

    Pani Ela z Traugutta robi za przeproszeniem na"odpieprz się" a jeśli klientka nie zaskarbi sobie jej sympatii to robi jeszcze brzydsze paznokcie niż tym które lubi. Nie piłuje dokładnie żelu przy uzupełnieniu i przez to wdała mi się grzybica w paznokcie.

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Ja polecam agatke urbanczyk robi swietne paznokcie trzymaja mi sie nawet 2 miesiace jest bardzo dokładna widac ze ma fach w rekach cena jest bardzo przystepna dla stałyhc klijentów rabaty itp

    4 Cytuj
  • 23 paź 2010

    do marysia zanim cos napiszesz powinnas sie zastanowic dobrze!w tym momencie zablysnelas "glupota" jak moze sie wdac grzybica do paznokci przy pilwoaniu zelu hehehehehee ale mnie rozbawilas .pozdro

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Fiona ja nie Marysia, ale ośmielę się odpowiedzieć: w skrócie tak, że zapowietrzony żel zostanie źle wypiłowany, zapowietrzenie się powiększy, w zapowietrzenie zacznie wchodzić wilgoć, brud, kurz itp, a jak wiadomo tego typu czynniki pięknie sprzyjają rozwojowi grzybicy. Jeśli się ktoś decyduje na przedłużenie paznokci, powinien mieć chociażby elementarną wiedzę w tej materii, ponieważ później jest płacz i zgrzytanie zębów że paznokcie są przepiłowane czy chore. A wystarczy po prostu poprosić osobę któa zabieg będzie wykonywać żeby pokazała zdjęcia ze swoimi pracami i zapoznać się z jej umiejętnościami bądź jej brakiem. Paznokcie nie powinny być szerokie (co się często zdarza), paznokieć powinien być idealnym przedłużeniem własnej płytki, często jest 2 razy szerszy niż płytka naturalna, skórki absolutnie nie powinny być zalane (kolejny czynnik sprzyjający powstaniu grzybicy a także zielonej bakterii), paznokcie powinny być odpowiednio zbudowane, z zachowanie wszelkich krzywzn typu łuk paznokcia a także krzywa C, co zapobiegnie złamaniu, a także klientka powinna zostać poinstruowana jak pielęgnować i dbać o paznokcie przedłużone, a przede wszystkim o tym by ich nie zrywać samej w domu bo to w ogromnej mierze doprowadza do tego że paznokcie są cieniutkie jak pergamin.
    Można by pisać na ten temat elaboraty, ale o tym wszystkim powinnaś się dowiedzieć u osoby, która przez kilkadziesiąt minut wykonuje zabieg przedłużenia paznokci, więc ma wystarczająco czasu żeby powiadomić Cię o zagrożeniach jakie mogą wyniknąć z niprawidłowego obchodzenia się z posiadaniem masy czy to żelu czy akrylu.
    Pozdrawiam Kamila

    3 Cytuj
  • 23 paź 2010

    proszę nie podpisywać się moim nickiem JA ZDANIA NIE ZMIENIAM NA TEMAT PANI AGATY A NISKA CENA I RABATY ŚWIADCZĄ TYLKO O BRAKU KLIENTÓW

    4 Cytuj

Odpowiedz