Forum » Myślenice

Paznokcie ?

  • 21 sie 2012

    [quote=gość: paulinka mce] ritunia napisał/a: dziewczyny dajcie mi prosze namiar do p. Agaty, bo niestety numer przepadl razem z telefonem, tylko dla jasnosci czy Agata U. to ta pani ktora jezdzi do domu i nie ma salonu ( tej szukam :) i robi swietne paznokcie i przepiekne makijaze ? :)
    wielkie dzieki

    zglaszam twoj wpis moderaotorowi do usuniecia! [/quote]

    ??????????????????????

    1 2 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Nawet największemu wrogowi nie poleciła bym usług p.Agaty

    4 3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    hm... Agata malowala mn do slubu, pozniej jeszcze 2x, robila tez french na moich paznokciach, trzymal mi sie pieknie i wygladal cudownie. wiec nie wiem o co tyle krzyku . moze chodzi o inna p. Agate ? MAkijaz za kazdym razem cudowny.
    jesli ktos bylby na tyle mily aby zostawil mi nr do niej, badz do jakiejs pani, ktora moglaby zrobic ladnie french z dojazdem do domu. dzieki

    1 4 Cytuj
  • 21 sie 2012

    ona strasznie obgaduje klientki i to mi sieę bardzo nie podoba a makijaż robi beznadziejny nie polecam

    6 2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    to jest tak jak zrobi się kursy za nie wiadomo ile kasy a w głowie zielono i talentu brak

    4 2 Cytuj
  • 1 gru 2012

    Gorąco na tym forum, ale większość nie na temat :/
    Chciałabym znaleźć poradę, gdzie najlepiej i niedrogo malować i zdobić naturalne paznokcie. Mam kilka okazji, przed którymi bym chciała skorzystać. W jednym z salonów przy fryzjerze pani mi malowała po prostu paznokcie na kolorowo i nie dość, że nie dała odżywki pod lakier i chodziłam z żółtą płytką dopóki nie odrosła to jeszcze porobiły się mikropęcherzyki na lakierze. Także jak widać, najprostsze malowanie też nie jest dla wszystkich takie łatwe. Chodzi mi przede wszystkim o malowanie do ślubu np french z jakimś zdobieniem na moich paznokciach...
    Z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi.

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Dziewczyny gdzie wykonują manicure hybrydowy lakierami Schellac? Możecie kogoś polecić?

    Cytuj
  • Basia 29 sty 2013

    zglaszam twoj wpis moderaotorowi do usuniecia!

    a dlaczego do usunięcia?

    1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Dbajcie o swoje paznokcie naturalnie a nie żelowe, hybrydowe itp to tylko niesamowicie niszczy płytkę paznokcia, trochę wysiłku a można mieć własne zadbane , trzeba tylko chcieć!!!!

    4 3 Cytuj
  • Iza 26 sie 2013

    Witam :)
    gdzie w Myślenicach mogę zrobić paznokcie żelowe.. nie za długie, takie żeby wyglądały naturalnie, a były piękne? :)

    pozdr.

    3 Cytuj
  • 27 sie 2013
    izzzol napisał/a:

    Witam :)
    gdzie w Myślenicach mogę zrobić paznokcie żelowe.. nie za długie, takie żeby wyglądały naturalnie, a były piękne? :)

    pozdr.

    GAleria Zmysłów , na basenie.
    Jak powiesz , że chcesz krótkie to Ci zrobią takie , które nie wystają poza opuszek palca.
    I nie będą zdziwione , że chcesz krótkie :P , ja też zawsze sobie takie życzę.

    Kiedyś myślałam , że mnie wyśmieją , że robię żele , a chcę takie krótkie , ale z tego co mi powiedziały , to mają więcej takich klientek , które chcą żelowe , ale króciutkie.
    Dłoń zawsze wygląda na zadbaną , a jest wygodnie.

    2 1 Cytuj
  • 27 sie 2013

    Polecam panią Agate Krygier to najlepsza fryzjerka od paznokci:)

    2 3 Cytuj
  • 29 sie 2013
    naslu napisał/a:

    Polecam panią Agate Krygier to najlepsza fryzjerka od paznokci:)

    &#039;&#039;fryzjerka od paznokci&#039;&#039; interesujące <myśli>

    5 Cytuj
  • 27 wrz 2013

    Witam :)
    gdzie w Myślenicach mogę zrobić paznokcie żelowe.. nie za długie, takie żeby wyglądały naturalnie, a były piękne? :)

    Cytuj
  • mariusz oramus 27 wrz 2013

    najpiękniej robi p Ewelinka z Fryzmanii tylko trzeba się umówić tydzień wcześniej bo ma b dużo klientek wiem bo moje trzymały się ok 2 miesiące i robi też lakierem schellac

    2 2 Cytuj
  • 27 wrz 2013
    Zieloniutka napisał/a:

    Gorąco na tym forum, ale większość nie na temat :/
    Chciałabym znaleźć poradę, gdzie najlepiej i niedrogo malować i zdobić naturalne paznokcie. Mam kilka okazji, przed którymi bym chciała skorzystać. W jednym z salonów przy fryzjerze pani mi malowała po prostu paznokcie na kolorowo i nie dość, że nie dała odżywki pod lakier i chodziłam z żółtą płytką dopóki nie odrosła to jeszcze porobiły się mikropęcherzyki na lakierze. Także jak widać, najprostsze malowanie też nie jest dla wszystkich takie łatwe. Chodzi mi przede wszystkim o malowanie do ślubu np french z jakimś zdobieniem na moich paznokciach...
    Z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi.

    Ja kiedyś korzystałam z kosmetyczki nieopodal wypozyczalni kaset wideo. Malowała mi moje paznokcie, nie żadne tipsy. Używa lakierów Opi. wykonanie bardzo estetyczne, lakier miał się trzymać conajmniej tydzień, po 3 dniach już były odpryski. kwestia lakieru zapewne, samo wykonanie bardzo staranne

    Cytuj
  • 19 lis 2014

    Dla Pań zainteresowanych zrobieniem paznokci zapraszam :) Wykonuję przedłużanie paznokci metodą żelową /tips, forma/, rekonstrukcję paznokci obgryzionych, manicure hybrydowy, żelowanie naturalnej płytki. Obecnie współpracuję z firmą INDIGO, która szkoli mnie na swojego szkoleniowca, co jest dla mnie jakimś osobistym sukcesem :) Wystarczy wpisać moje imię i nazwisko w google, a wyskoczy wam strona z adresem mojego bloga, gdzie możecie obejrzeć moje prace ;)
    Sedecznie zapraszam.
    Lucyna Lysy

    3 3 Cytuj
  • 26 lip 2018

    Moja żona po ostatnim robieniu tipsów tak się zdenerwowała że powiedziała dość. Potem siadła do komputera i odkryła marke Sosu. Pokazała mi sztuczne paznokcie - różne kolory, długości. I przyznaję żonie rację sztuczne paznokcie to dobre rozwiązanie i na pewno tańsze niż wizyta u kosmetyczki.

    1 3 Cytuj
  • 20 wrz 2020

    Super sa te odżywki do paznokci z Bielendy z serii Bio Vegan Nail Care. Mam od nich odżywkę z olejkiem z konopi siewnych, na prawdę skuteczna

    2 Cytuj

Odpowiedz