Forum » Myślenice

Paznokcie ?

  • 28 mar 2011

    POLECAM PANIĄ Z HELIOSA. ROBI PIĘKNE PAZNOKCIE A DO TEGO BARDZO TRWAŁE NAWET TE BARDZO DŁUGIE. Z TEGO CO WIEM ŻELE NA KTÓRYCH PRACUJE SĄ ŚWIETNEJ JAKOŚCI. SZCZERZE POLECAM. JAKOŚĆ NA WYSOKIM POZIOMIE

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    kosmetyczka z heliosa znowu robi sobie reklame hehehehehehhe

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    zele juz sa nie modne!wiec kosmetyczka chyba nie jest na czasie .....pozdro

    1 Cytuj
  • 4 maj 2011

    a kto Ci dziewczynko powiedział że są niemodne? a co może być modnego w materiale kładzionym na płytke paznokciową?

    1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    tipsy sa nie modne!!!lecz swoje naturalne paznokcie !!!chyba nie jestes dziewczynko ty na czasie!troche wiecej trzeba sie interesowac co jest na czasie

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    tak się składa, że się tym zajmuje i widzę co jest na czasie ;) i po 5 klientek dziennie w zupełności wystarczy żeby widzieć, że TIPSY OWSZEM SĄ NIE MODNE, ale przedłużanie paznokci jak najbardziej tak. naturalne paznokcie nie mogą być modne, bo do element ludzkiego ciała, tak jak nogi nie mogą być modne i oczy nie mogą być modne. Modnym może być sposób w jaki je ozdabiamy bądź nie. ;)

    1 Cytuj
  • 11 maj 2011

    witam!
    robiłam po raz 1 paznokcie żelowe, po wcześniej nie widziałam potrzeby, zrobiłam w paris studio i jestem zadowolona, ładnie mi zrobiła i jest bardzo sympatyczną osobą.
    I nie jestem wogule spokrewniona z nimi ani ich nigdy wcześniej nie znałam, wiec pisze swoją opinie jako klientka, bo śmieszy mnie to, ze jak ktoś wychwala kogoś salon to od razu musi być jakiś pracownik! ludzie opamiętajcie się! ja polecam osobiście i pewnie nie raz tam zrobię jeszcze
    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • Dominika Wójcik 17 maj 2011

    Jak myslicie ile przed weselem powinnam zrobić sobie żelowe paznokcie i u kogo najlepiej żeby po 2 dniach nie odpadły..???

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    kto robił paznokcie wnowym salonie kosmetycznym na basenie co jest otwarty?????

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    Paznokcie się dość mocno trzymają, w sumie powinny wytrzymać koło 3 tyg. wiec może najlepiej będzie jak Pani zrobi 2 dni przed weselem, zeby przyzwyczaić się do nich. Jest bardzo dużo salonów nawet za dużo , ja robiłam w Paris Studio i jestem zadowolona, ale Pani może gdzie indziej, najlepiej chyba w duzych salonach, bo do małych jakoś nie mam przekonania:)
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    tipsy tipsy tipsy i koniecznie solara WIOCHA!!!!

    4 Cytuj
  • 19 maj 2011

    hahahahaah popieram!

    1 Cytuj
  • 19 maj 2011

    a gdzie usunąć włosy z nosa???

    1 Cytuj
  • Dominika Wójcik 19 maj 2011

    [quote=gość: Mysia] Paznokcie się dość mocno trzymają, w sumie powinny wytrzymać koło 3 tyg. wiec może najlepiej będzie jak Pani zrobi 2 dni przed weselem, zeby przyzwyczaić się do nich. Jest bardzo dużo salonów nawet za dużo , ja robiłam w Paris Studio i jestem zadowolona, ale Pani może gdzie indziej, najlepiej chyba w duzych salonach, bo do małych jakoś nie mam przekonania:)
    Pozdrawiam [/quote]
    Serdeczne dzięki za informację ;)

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    mysia...widze ze pilnuje swojego ..........hahahah

    Cytuj
  • Dominika Wójcik 20 maj 2011

    [quote=gość: karolain] mysia...widze ze pilnuje swojego ..........hahahah [/quote]No ktoś tu jest zazdrosny...no ale zawsze ktoś taki musi być...Bo widzisz jeśli- Mysia - prowadzi własny biznes(a nie wiem) to chyba dobrze że pilnuje swojego biznesu.Ręka zawsze na pulsie,podstawa przetrwania ;)

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    Nic nie pilnuje, nie mam wsłanego biznesu, jestem studentką, fajnie że oceniacie kogoś, nie mając żadnych podstaw, jakbym powiedziala o innym salonie , tez uważalibyście ze jestem jedną z szefostwa tej braży? Skoro uważacie, za każda opinia pozytywna na temat jakiegos salonu jest uważana za coś podejżanego, to śmieszni jesteście, proszę nie pisać w moim imieniu i nie przypisywać mi nie wiadomo czego

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    a powiem tak, polecam także studio 24, bo też miałam okazje odwiedzic i co? też jestem właścicielką tego studia?? wiecie co, dajcie spokój tym co polecają inne salony, bo chyba to jest celem tego forum aby się podzielic własnymi opiniami

    Cytuj
  • Kamila 20 maj 2011

    Bum Tarara, 2-3 dni to wystarczająco. Przed weselem będziesz miec dużo innych rzeczy na głowie. Paznokcie w tym czasie nie ucierpia, a ty nauczysz się je "obsługiwać", tak żeby czuć się swobodnie. Udanej imprezy.

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    Dziewczyny jak można robić sobie jeszcze tipsy? toż to totalna wiocha :(
    Nie ma to jak tipsy, solarka, tlenione lub czarne włosy :(

    3 Cytuj
  • Kamila 20 maj 2011

    tipsy to fabryka plastiku produkuje

    1 Cytuj
  • Dominika Wójcik 20 maj 2011

    [quote=kamilka] Bum Tarara, 2-3 dni to wystarczająco. Przed weselem będziesz miec dużo innych rzeczy na głowie. Paznokcie w tym czasie nie ucierpia, a ty nauczysz się je "obsługiwać", tak żeby czuć się swobodnie. Udanej imprezy. [/quote]
    dziękuje za kolejną rade czyli ktoś tu jeszcze czasem potrafi coś sensownie napisać a nie tylko sie czepiać....Mysia-luz nie napisałam co robisz itd bo cie nie znam więc nie obruszaj się już tak i więcej luzu życzę ;-)

    Cytuj
  • 21 maj 2011

    gorąco w tych paznokciak

    Cytuj
  • 21 sie 2012

    dziewczyny dajcie mi prosze namiar do p. Agaty, bo niestety numer przepadl razem z telefonem, tylko dla jasnosci czy Agata U. to ta pani ktora jezdzi do domu i nie ma salonu ( tej szukam :) i robi swietne paznokcie i przepiekne makijaze ? :)
    wielkie dzieki

    2 3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    [quote=ritunia] dziewczyny dajcie mi prosze namiar do p. Agaty, bo niestety numer przepadl razem z telefonem, tylko dla jasnosci czy Agata U. to ta pani ktora jezdzi do domu i nie ma salonu ( tej szukam :) i robi swietne paznokcie i przepiekne makijaze ? :)
    wielkie dzieki [/quote]

    zglaszam twoj wpis moderaotorowi do usuniecia!

    2 4 Cytuj

Odpowiedz