Forum » Myślenice

Cenzura na blogu - jakich pytań boi się burmistrz

  • 19 lis 2010

    Tak gmina.
    Pan burmistrz temu nie zaprzeczył.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]Czy dobrze zrozumiałam? Parkingi wokół kościoła w Osieczanach finansuje gmina?[/quote]

    Tylko że rozmowa była o kostce wokół kościoła a nie o parkingach. Tak właśnie działa wasza metoda manipulowania faktami.[/quote]

    Parkingi i chodniki przy kościele w Osieczanach będą właśnie z kostki:)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Gmina działa w 'porozumieniu' i będzie finansować parking przy kościele w Osieczanach....

    Kilkaset metrów dalej jest szkoła podstawowa, gdzie od ponad 20 lat dzieci mają WF na korytarzu...

    Ja dziękuję za taką politykę Panu Ostrowskiemu. nie zagłosuję na niego, ani na naszego radnego z Osieczan Pana Tomasza.

    pozdrawiam

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ja już mam mętlik ,to raz Burmistrz mówi że nie może finansować obiektów kościelnych, to znów czytam że sfinansował parking przy kościele,i to jest właśnie polityka, obłuda,robieni z ludzi ....... morze w końcu dość tych kłamstw.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    A zobaczenie całego składu Zakładu Utylizacji Odpadów, klaszczącego w pierwszym rzędzie - bezcenne...:)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Dla mnie bezcenne było zobaczenia Panów sponsorów kandydata WK jak mieszają się w zeznaniach. Wychodzi cała prawda że chodzi im o zadbanie wyłącznie o własny interes.
    Niestety muszę potwierdzić krzykactwo wyborców pana Kielana którzy byli na spotkani (nie wszyscy ale większość).

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Podobno parking przy kościele w Osieczanach nie podoba się niebiosom (wczorajsza wypowiedź jednego ze sponsorów WK). Czy ktoś wie coś na ten temat, bo mój Szef nic o tym nie wie?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Dla mnie bezcenne było zobaczenia Panów sponsorów kandydata WK jak mieszają się w zeznaniach. Wychodzi cała prawda że chodzi im o zadbanie wyłącznie o własny interes. [/quote]
    I to są argumenty ?!
    Nie ważne fakty, ważne pi**doły !

    Ot cały zaćmiony elektorat Macieja, już niedługo (!)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Podobno parking przy kościele w Osieczanach nie podoba się niebiosom (wczorajsza wypowiedź jednego ze sponsorów WK). Czy ktoś wie coś na ten temat, bo mój Szef nic o tym nie wie?[/quote]

    Im się wszystko nie podoba. Więc nic dziwnego że skoro im się nie podoba to musi się też nie podobać niebiosom.
    Zdanie sponsorów WK jest widocznie tożsame ze zdaniem niebios ;)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Podobno parking przy kościele w Osieczanach nie podoba się niebiosom (wczorajsza wypowiedź jednego ze sponsorów WK). Czy ktoś wie coś na ten temat, bo mój Szef nic o tym nie wie?[/quote]

    Słowa o tym co się Bogu podoba a co nie były żartem, który padł z ust pana Sawickiego. Widać nie wiecie już sami czym jeszcze zahaczyć opozycję.:)

    Żartów na spotkaniu było zresztą więcej. Pan burmistrz na przykład powiedział, że nikt mu nie może zarzucić nieuczciwości.
    :)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Zostało wam jedynie wszystko przerabiać na żarty. Prawda w oczy kole, gdy nawymyślało się tyle bzdur ?

    Cytuj
  • PatrycjA 20 lis 2010

    Cisza wyborcza - temat został zamknięty

    Od północy z piątku na sobotę obowiązuje cisza wyborcza aż do zakończenia głosowania. Prosimy o dostosowanie się do obowiązującego prawa i przepisów.

    Szczegółowe informacje: www.pkw.gov.pl

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Teraz Pan Zalubowski będzie mógł zadawać swoje pytania na sesji a nie na blogu :)

    Cytuj

Odpowiedz