Forum » Myślenice

Cenzura na blogu - jakich pytań boi się burmistrz

  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote]
    Gmina to nie tania jadłodajnia w której można się najeść do syta za darmo.
    [/quote]

    Bardzo mądre zdanie. Też z utęsknieniem czekam na spotkanie obu kandydatów, ale możliwe że dopiero po 21.11 :(

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Po pierwsze nie żadne wycieki lecz informacja uzyskana od rzecznika oficjalną drogą i opublikowana w Dz.P.

    Po drugie synalek słynnego Bronisława sam genialnie spuentował sens swej obecności na spotkaniu w Domu Ludowym. Powiedział mianowicie, że nie widzi "różowej przyszłości".
    Jakże biedactwo może widzieć.
    Przecież burmistrz Kielan nie zaprosi go do spółki śmietnikowej, nie wyda decyzji środowiskowej dla asflatowni coby szacowna rodzina mogła czerpać zyski z wynajmu szczerego pola, nie zawrze umowy na roboty dodatkowe przy budowie orlika, przy rewitalizacji przestrzeni koło szkoły nr 2. Jakoż wtedy nieborzęta zrealizują zbyt tanio wygrany przetarg?
    Burmistrz Kielan się zastanowi zanim zrealizuje uchwałę rady miejskiej w sprawie porozumienia ze spółką szacownej rodziny w celu budowy drogi do posiadanych przez nią nieruchomości.

    A działeczki?
    Czy wredny Kielan da 7-krotne przebicie?

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote]Syn Bronisława skasował pana Kielana na Zarabiu.

    Kandydat na Burmistrza bardzo się zdenerwował krzyczał mówiąc bzdury o rzekomych przeciekach od rzecznika prokuratury Krakowskiej skierowane w stosunku do MO(tylko nie podał nazwiska) gdyż wycieki są karalne o czym pan Kielan zapewne nie wiedział. Takimi metodami operuje sztab Pana Kielana - pomówienia, głupota połaczona z nieznajomościa podstawowych przepisów prawa. Wczoraj odbyło się spotkanie kandydatów z KWW Wiktora Kielana ze swoim liderem w którym uczestniczyło rowniez około 5 osób nie startujacych w wyborach. I znowu porażka Pana Kielana o raz nerwy złości Pana Sawickiego i Zalubowskiego. Panowie nie znajomośc prawa szkodzi gdzie wy się pchacie i oczym mówiecie- tragedia.
    Konieczna jest debata aby mieszkańcy zobaczyli prawdziwe oblicze maluczkich ludzi.
    Gmina to nie tania jadłodajnia w której można się najeśc do syta za darmo.
    Niektóre osoby krytykujące Pana Bruzdę na spotkaniu na Górnym Przedmieściu skończyły z trudem szkołę podstawową a dyskutują o prawie-i chca takie prawo stanowić po wyborach.

    NADCHODZI CZARNA SFERA NA MYŚLENICE-tak jak na tle plakatu Pana Kielana[/quote]

    Zdzdzam się w 100% potrzebna jest debata.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    GRTEO czyżby kandydat Kielan pogodził sie z wysypiskiem ?
    Znów porażka ?

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Niestety sztab pana Ostrowskiego, jak i on sam nie wyrażają zgody na debatę przy udziale publiczności. Takoż mieszkańcy niewiele zobaczą.

    :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote=Greta J.]Po pierwsze nie żadne wycieki lecz informacja uzyskana od rzecznika oficjalną drogą i opublikowana w Dz.P.

    A działeczki?
    Czy wredny Kielan da 7-krotne przebicie?

    [/quote]
    I zmowu Dp-Greta J
    Tak kiedyś szanowana gazeta a teraz ?

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Ciekawe czy synalek już zapytał taty?

    I co mu tata odpowiedział:)

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=Greta J.]Niestety sztab pana Ostrowskiego, jak i on sam nie wyrażają zgody na debatę przy udziale publiczności. Takoż mieszkańcy niewiele zobaczą.

    :)
    [/quote]

    Obawiam się że jak zwykle żyjesz marzeniami. Wiem, że do publicznej debaty dojdzie, wiem także że to wy boicie się jej najbardziej, bo obietnicami nie jesteście w stanie jej wygrać, a konkrety to wasz słaby punkt.
    Czas pokaże kto ma rację.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Zorganizowanie debaty Z OBECNOŚCIĄ MIESZKAŃCÓW to coś na co liczymy, wiedząc jak słaby jest Maciej w publicznych wystąpieniach.

    Informacji możesz zasięgnąć w sztabach wyborczych, do Miski masz chyba najbliżej.

    Poza tym pamiętaj słowa mistrza: "Nie uczestniczę w debatach bo są nacechowane emocjami i niemerytoryczne".

    Zrozum chłopie chłopa - ON SIĘ PO PROSTU BOI !

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Zieliński, pewnie kazał im przez noc "nabić" głosów w ankiecie Dziennika Polskiego, wczoraj było na Maćka 3218 a dziś już jest 3713. Przez noc 500 "wyborców" poświęcało się dla swojego kandydata. ;)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Wacławek . Byłeś na przedstawieniu teatralnym wczoraj w Głogoczowie? Szkoda że nie. Troszkę kultury nie zaszkodziło by. Usłyszał byś całą prawdę o swoim mocodawcy.
    Ale ty wolisz pluć żółcią na forum. Kto był wie o co chodzi.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote=Wacławek] Nie znasz takiego powiedzenia : Nie ważne jak się zaczyna ale ważne jak się kończy :)[/quote]
    Znam i to bardzo dobrze.
    Mam cichą nadzieję, że tym razem się również potwierdzi i zobaczę jak Maciuś kończy kadencję..

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    ja mam pytanie do obecnego burmistrza. Na ch........j nam ta strzelnica ?

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote]Wacławek . Byłeś na przedstawieniu teatralnym wczoraj w Głogoczowie? Szkoda że nie. Troszkę kultury nie zaszkodziło by. Usłyszał byś całą prawdę o swoim mocodawcy.
    Ale ty wolisz pluć żółcią na forum. Kto był wie o co chodzi.[/quote]

    Nic nowego. Jak to w kabaretach, gdzie na władzę zawsze się pluje i gdzie wolno wszystko, bo nawet za kłamstwo kabaret nie płaci. Mnie takie rzeczy nie ruszają.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote]ja mam pytanie do obecnego burmistrza. Na ch........j nam ta strzelnica ?[/quote]

    A po co ci biblioteka jak nie umiesz czytać :)

    Tak właśnie można powiedzieć o wszystkim co nowe, a punkt widzenia będzie zależał od punktu siedzenia. Emeryci stwierdzą po co nam Hala, stadion czy basen, i będą bić pianę o bezsensowną inwestycję. Młodzież - po co miasteczko seniora, że to niepotrzebny wydatek ?

    Nauczcie się myśleć nie tylko własnymi potrzebami, bo te wywody są coraz śmieszniejsze :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Nie rozbraja podejście Wacławka do jednej kwestii. Kto tylko pisze coś przeciw Burmistrzowi jest od Kielana. A może są od Gowina ?:P

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=nomad]Nie rozbraja podejście Wacławka do jednej kwestii. Kto tylko pisze coś przeciw Burmistrzowi jest od Kielana. A może są od Gowina ?:P[/quote]

    Widząc zaangażowanie tutaj sztabu Kielana, śmiem wątpić, by Gowinowcy upadli tak nisko siejąc taką mijającą się z prawdą propagandę :)
    Poza tym Gowin to fajny gość i wie co chciałby zrobić dla Myślenic ale najważniejsze zna proporcje pomiędzy chcieć a móc, czego brakuje Kielanowi, bo on wyłącznie chce dawać a skarbiec nie jest nieskończony :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Wacławek, podążając Twoim tokiem myślenia;
    Po co nam dworzec PKS jak i tak mamy samochody...
    Oj Wacławek, Wacławek.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Do wacławka nie korzystam z broni palnej i nawed nie mam takich zainteresowań, a czytać umię w przeciwieństwie do ludzi korzystających ze strzelnic. I wydaje mi się że taka strzelnica to dobry obiekt dla przestępców, grup przestępczych i Al Capone. No i chyba burmistrza.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 8 lis 2010

    Najgorszy rzecz to jes ta Zajadłoś ty opozycji. Tyle ty Zajadłości naprzeciwko Panu Burmiszczu Macieju, o rety!
    pozdrawiam
    Zdzichó
    Ps. Do sprzedania stół kuchemny z dęmbowo okleino, prawie nie uszkodzon! Wiadomość u Pan Zdzich.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Wacławek, podążając Twoim tokiem myślenia;
    Po co nam dworzec PKS jak i tak mamy samochody...
    Oj Wacławek, Wacławek.[/quote]

    Uczepiłeś się PKS-u jakbyś nie wiedział że przyszłość to prywatne linie. Dni PKS są policzone. Prywatnych busów i autobusów nie widziałeś ? Przystanków brakuje? Zajezdni też nie ma? Dajmy się rozwijać prywatnym przewoźnikom, a ich trasy też się wydłużą.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Zdzichó a nie masz czasem tanich działek do sprzedania? Może by Maciej odkupił po "okazyjnej" cenie. ;)

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote]Do wacławka nie korzystam z broni palnej i nawed nie mam takich zainteresowań, a czytać umię w przeciwieństwie do ludzi korzystających ze strzelnic. I wydaje mi się że taka strzelnica to dobry obiekt dla przestępców, grup przestępczych i Al Capone. No i chyba burmistrza. [/quote]

    Uważaj żebyś nie przegiął w porównaniach !!!. :(
    A skyte park też dla burmistrza czy dla złodziei na deskorolkach ;)
    Boisko to pewnie dla kiboli, którzy kochają pomeczowe zadymy :)
    Oj gościu, gościu jaki płytki twój umysł, aż żal patrzeć jak się męczysz :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote=Wacławek]Uczepiłeś się PKS-u jakbyś nie wiedział że przyszłość to prywatne linie. Dni PKS są policzone. Prywatnych busów i autobusów nie widziałeś ? Przystanków brakuje? Zajezdni też nie ma? Dajmy się rozwijać prywatnym przewoźnikom, a ich trasy też się wydłużą.[/quote]

    Masz na myśli Koźmińskiego czy Szwagropol? Bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tymi prywatnymi liniami. A może to próga wprowadzenia na rynek kogoś nowego, może podasz jakieś nazwy firm, nazwiska. Jeżeli piszesz o rozwoju busów w naszym mieście to widać że nie jeździsz busem. Ile już nie jechałeś busem Wacławek? 4,8 czy moze 11 lat?

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Piszę się "skate park" znawco mowy polskiej...

    Cytuj

Odpowiedz