Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • Łukasz Dragosz 25 sie 2009

    hmmm ja tam jadam w zależności od miejsca gdzie jestem albo w Kebabie przy rynku p. Kmerów (lokalizacja ekstra chodź mała knajpka) albo w Turcji ( bardzo mi się podoba wystrój i strasznie sympatyczna obsługa jak i sama właścicielka ) albo w Kebabie Raz Dwa Trzy przy Dalinie ( po prostu dobre żarcie no i lokalizacja ).

    Z tym ostatnim zresztą nawiązaliśmy współpracę: http://www.park.myslenice.pl/pl/aktualnosci/kebab_myslenice/

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    niech każdy jada tam gdzie mu pasuje i spokój

    Cytuj
  • 16 paź 2009

    jak ktoś chce zjeść mięso w bułce z kapustą to polecam kebab TURCJA... WYŚMIENITE:) z tym że to nie ma nic wspólnego z kebabem. Pierwszy i ostatni raz tam jedliśmy !!!!

    1 Cytuj
  • 17 paź 2009

    To może następnym razem frytki? Wiadomo że to z ziemniaka i nie biegał wcześniej po pastwisku.;)

    Cytuj
  • 17 paź 2009

    aaaaaaaaaaaaaaaaaa bez komentarza :P

    Cytuj
  • M G 17 paź 2009

    Wszyscy tak narzekają ciągle na brak tego mięsa w kebabach... ,
    Weźta i zróbta se rosołu ze zdrowym gotowanym mięsem. Smacznego!

    Cytuj
  • 29 lis 2009

    PUDEŁKO NA KEBABA VIP- TYLKO W TURCJI NAPIS NA PUDEŁKU SAM MÓWI ZA SIEBIE... TURACJA JUZ NIE WIE CO MA ROBIĆ TO RATUJE SIĘ TANIMI CZESTO UWŁACZAJĄCYMI SZTUCZKAMI PSEUDO-MARKETINGOWYMI. PO PROSTU TRZEBA JASNO STWIERDZIĆ ŻE KEBAB PO PROSTU UMIERA SMIERCIĄ NATURALNĄ (CZYŻBY CHODZIŁO O KRYZYS? ;) MNIEJ MIĘSA WIECEJ KAPUCHY...VIVAT ROSLINOŻERCY..

    2 Cytuj
  • 29 lis 2009

    A'PROPO FRYTEK KTORE SIĘ SERWUJE W TURCJI HAHAHA UWIERZCIE ŻE LEPSZE JADŁEM TE KUPIONE W BIEDRONCE... TURCJA PODUPADA NIE TYLKO W JEDZENIU ALE TEŻ W OBSŁUDZE...NAWET NOWE PROPOZYCJE STAJĄ SIĘ PO PROSTU NIESMACZNE...
    "... PUDEŁKO NA KEBABA VIP- TYLKO W TURCJI NAPIS NA PUDEŁKU SAM MÓWI ZA SIEBIE" no żal patrzeć jak się takimi sposobami dyskryminuje tych którzy teoretycznie nie czują się VIP-owsko ..i ten tekst bodajże "dobrze ubranycH i stałych klientów..." NO ŻALLL... ŻE TEŻ BÓG WIDZI I NIE GRZMI...

    Cytuj
  • 30 lis 2009

    @GOŚĆ,fragles
    Nie wiem w jakiej Turcji byłeś,może w tej nad morzem czarnym... Ja byłem dzisiaj po meczu Wisły w kebabie Turcja na ul.Piłsudskiego.Mięsa w dużo,duże kawałki,jest smacznie.Nie wiem o co chodzi...zaraz,zaraz,chyba wiem.Tak to głos konkurencji...

    Cytuj
  • 30 lis 2009

    TO PRAWDA W TURCJI JUŻ ROBIĄ CORAZ TO GORSZY KEBAB, SAMA KAPUCHA.JADŁAM TAM OSTATNIO PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE I NA TYM KONIEC, NAPYCHAJĄ TAM LUDZI WSZYSTKIM CZYM SIE TYLKO DA ,ALE NIE MIĘSEM.A NIEOPODAL DALEJ(NIE PISZE GDZIE ŻEBY NIE BYŁO ŻE KONKURĘNCJE ROBIĘ) ROBIĄ WYŚMIENITY KEBAB ALE TYLKO WIEPRZOWY POD WARUNKIEM ŻE ROBI GO TEN CHŁOPACZEK KTÓRY TAM PRACUJE.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Widać że konkurencja... Zauważcie że te 3/4 ostatnie posty, w których jest narzekanie są pisane z CapsLockiem w dodatku anonimy - czyt. goście.
    Byłam wczoraj w 'Turcji' nie widzę żadnych zmian - wszystko świetne tak jak kiedyś, dużo mięsa, pojawił się nowy plus, że w dniu urodzin kebab darmowy...

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Jeżeli to konkurencja kopie dołki pod Turcją,to radziłbym poprawić swoje kebaby,a nie oczerniać Turcję,bo to Wam nie przysporzy klientów.

    I pozdro dla "sandri111" za cyt.KONKURĘNCJE :D Uczcie się ludzie najpierw ortografii,a później bierzcie za pisanie.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    jadłam dziś kebaba ze zdrojowej, dużo mięska - bardzo dobry

    Cytuj
  • 4 gru 2009

    w Turcji jest pycha jak jest stała obsługa czyli....?!
    ten mały czarny koleś mnie rozpier**la

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Bardzo dobre kebaby przy przystanku dla busików koło warzywniaka,super też tortilla,polecam !!!!

    1 Cytuj
  • 5 gru 2009

    Wiecie co ? jak czytam te posty to aż żal patrzeć jak tematem jest tylko TURCJA RAZ DWA TRZY CZY COŚ TAM JESZCZE.. każdy ratuje się obelgami jak tylko może...KEBAB JAK KEBAB W ZASADZIE WYSZEDŁ Z MODY !!!!!każdy je co mu pasuje i gdzie tylko chce.. jak dla mnie to lekka przesada z aferą kebabową... Turcja napiernicza na raz dwa trzy i na odwrót! żal na to patrzeć. ZDROWEJ KONKURENCJI NIE MA. WIEC TYLKO MOŻNA STWIERDZIĆ CO SOBĄ REPREZENTUJĄ WŁAŚCICIELE OBYDWÓCH KEBABÓW.

    1 1 Cytuj
  • 6 gru 2009

    Mi najbardziej smakuje kebab "TURCJA"
    Zawsze jest WSZYSTKIEGO dużo nie tylko kapusty.
    Różne ludzie mają gusty więc nie ma co prowadzić dyskusji który kebab lepszy :)

    1 Cytuj
  • 11 gru 2009

    No pewnie, pewnie, właściciele tych kebabów nie mają co ronić tylko napierniczać na siebie-( wątpie w to! ale niech Ci biedna Janeczko będzie-)
    A swoją drogą żenujące są te wypowiedzi i świadczące o osobach które zabieraja głos!!!

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    najlepszy jest w turcji dobrze mozna zjesć .

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    zarabie the best
    najlepszy kebab jest w raz, dwa, trzy

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    hejka podajcie numer telefonu do kababa na zarabiu RAZ dwa trzy

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    jadłem w raz dwa trzy i według mnie to syf. mięso żylaste, nie dopieczone blee

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    Bla , bla , bla... Byle co jecie i byle co gadacie! Ile można wałkować jedno i to samo?

    Cytuj
  • 16 gru 2009

    Ty miły to fajnie że właścicielem kebaba "Turcja" jest 12 letni osoba!!

    Cytuj
  • 16 gru 2009

    numer do kebaba raz dwa trzy 505-502-510 i nie wiem po co usuwacie moje posty tam gdzie są klniecia w postach to nie widzicie lepiej niech moderator zalozy sobie okulary i przeglądnie sobie wszystkie fora i wypowiedzi jakie tam są

    Cytuj

Odpowiedz