Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 17 gru 2009

    nr do kebaba na zarabiu : 505 502 510 :) polecam gorąco jadam tam kebaba co piątek po treningu :) i jak naprawdę idzie sobie smacznie pojeść

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    w Turcji jest najlepszy zawsze ciepły, dobre sosy, szybko go podają, bardzo go lubię, godny polecenia.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Najlepszy kebab jest na zarabiu w raz dwa trzy

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    nie ma już kebaba na zarabiu...nie wiem dlaczego przyjechali zabrali bude i pojechali...

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lut 2010

    Zaczęli liczyć straty.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    podobnie jak większoźć z was ówarzam rze nalepszy kebap w mieście morzna zjeźć w Tórcji na Piłsódskiego .Po za tym jest tam fajna ,miła i szybka opsługa ,zwłaszcza dziewczyny som bardzo urokliwe i pełne wdzienku .Wszystko co zostanie stwoszone z ih ronk jest poprostu smaczne i bardzo dobre ...Polecam wszystkim Tórcje !!
    Pozdrawiam ZÓH !!!

    1 Cytuj
  • 18 lut 2010

    Kebab na Zarabiu został tylko przeniesiony na drugą stronę ulicy.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Według mnie nie ma dobrego Kebaba w Myślenicach. Dlatego chodzę na pizze ( nie będe podawał nazy pizzeri bo będze że reklamuje)

    Ale jak juz mam wybierać to się decyduje na Turcję, z tego względu że mają bardzo dobre mięso drobiowe,a nie takie jak w trzy dwa jeden czyli zalane tłuszczem i jescze nie dopieczone.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Kebab na zarabiu jes naj lepszy i został przeniesiony koło strarznicy

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    [quote]Kebab na zarabiu jes naj lepszy i został przeniesiony koło strarznicy[/quote]

    Powiedz mi ile ci płaca z raz dwa trzy rzebyś ciagle pisał ze jest najleprzy?

    1 Cytuj
  • 18 lut 2010

    Apetyt rośnie w miare jedzenia, tutaj już 12-nasta strona pisania o kebabie w którym najwiecej jest sałat i innych kapust, a najmniej mięsa, które dodatkowo jest nie zdrowe i nie zawsze świeże. Smacznego.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    a ty co taka przewrazliwiona jestes na punkcie estetyki? W krakowie w wiekszosci przypadków są budki z kebabami bez "łazienek" i nikt nie narzeka!!! Chcesz ekskluzywnie zjesc, jest sporo takich miejsc, ale licz sie tez z wyzszymi cenami!!!

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Mylisz się na zarabiu maja łazienkę jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    w Myślenicach nie ma dobrego kebaba a największy syf jaki kiedykolwiek jadłam jest w kebabie o nazwie turcja na przeciwko cybucha masakra syf totalny nie polecam...

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    no to pan burmiszcz mósi coś z tym zrobić bo jakrze to morzlie by w takim mieście jak Myślenice nie mogła panienka Mala zjeźć gobrego Kebaba .Ja w dalszym ciągó polecam jednak tom tórcje z pżyczyn o kturyh pisałem wcześniej .

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    Mam już po dziurki w nosie czytania waszych śmiesznych komentarzy typu: bo on jest właścicielem, bo to jedna i ta sama osoba pisze pozytywne komentarze, bo właściciele mu płacą bo im towar nie schodzi itp. A co Ty siedzisz im w sałatkach czy w bułkach że wiesz że im towar nie schodzi??
    A Ty "mała" czy jak Ci tam jest nie ważne, nie smakuje Ci to nie jedz, bo porażkę to robisz Ty pisząc takie bzdury!!!
    Zabierzcie się w końcu do roboty a nie siedźcie przed kompem jak dzieci neo i nie piszcie takich bzdur jak wam żal dup.. ściska!!!!

    P.S Nie kaleczcie języka i nie narażajcie kogoś na wadę wzroku, są słowniki do ortografii albo może warto w końcu poprosić o przyjęcie do szkoły podstawowej!!

    Cytuj
  • 20 lut 2010

    Kebab raz dwa trzy będzie czyny o poniedziałku

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Dzisiaj już otworzyli od nowa kebab raz dwa trzy na zarabiu jest teraz koło strażnicy

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    I nadal jest bardzo dobry ;) (nikt mi za ten koment nie zapłacił :))

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    byłam wczoraj na panini... hm... o ile to można było nazwać panini..może PANI DOMINIKO ZMIEŃ NAZWE NA BAR WEGETARIAŃSKI BO KAPUCHY TO WALICIE MASAKRYCZNIE... ALE TO DOBRY POMYSŁ NA ZMIANE BO PODATKU NIE BEDZIECIE PŁACIĆ... JAK LUBIAŁAM PANINI TAK MI POPROSTU TYLKO ZGAGA PIECZE I TORSJE MAM !!!!!!!!!!!!!PORAŻKA

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    W Kebabie RAZ DWA TRZY jest bardzo dobre panini dużo mięsa i jest większe niż w Truci Polecam sam się tam stołuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • 7 mar 2010

    Ja tylko nie mogę zrozumieć jesdnego. Dlaczego w kebabie na przeciwko cybucha jest zamknięte zadaszone pomieszczenie ? To tak na złość ? tylko trzeba się gnieść w jakiejść dziupli 2m na 2m. Zamiast zjesć jak człowiek.

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    o ile wiem to panini to specjalność kebaba turcja, to raz dwa trzy też im ukradła?!!! Masakra, ale napewno nie jest takie pyszne jak w Turcji!!! Turcja Ma najlepsze mieso i kebaby bez dwuch zdań. A z takiej budki to bym sie bał jeść. Nie ma zaplecza sanitarnego itd.

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    Zupełnie nie rozumiem pomysłu na prowadzenie biznesu właścicieli Turcji. Klienci kebabu którzy przynoszą największe dochody muszą gnieść się w ciasnej i niewygodnej kanciapie gdzieś na tyłach a tym czasem wygodne pomieszczenia pod zaszklonym dachem świecą pustkami.. Do tego kartki z uwagami typu "z kebabem wstęp wzbroniony"...
    Wygląda mi to na kolejny myślenicki biznes w którym nie szanuje się klienta i dzieli ludzi na tych „lepszych” i gorszych...
    Generalnie to zła droga i widać ze klienci w zaszklonej kawiarni nie dopisują – zatem co dalej drodzy Państwo? Może jednak należało by zmienić strategie bo konkurencja nie śpi a klienci pamiętliwi są...

    Cytuj
  • x x 7 mar 2010

    Kebab na zarabiu jest beznadziejny... To mięso jest tak dziwne że masakra, a co do Turcji to moim zdaniem najlepsze ale często dają przypalone mięso i kiedyś widziałem jak z krojenia spadało mięso na ziemie, a oni z miotełką i na zapleczę, a po pewnym czasie przychodz ktoś z zaplecza z mięsem pokrojonym... od tego czasu nie jem tam kebabów. A naprawdę świetne kebaby były na rzemieślniczej w budce sami swoi... To było coś :) tylko szkoda że się nie utrzymała...

    A musze powiedzieć że ostatnio z pizza się poprawili w Alibi, teraz jem ze smakiem a kiedyś, jak jadłem to nie dobrze mi się robiło...

    A jak o jedzeniu to najlepsze hamburgery w paulince :D

    Cytuj

Odpowiedz