Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 7 mar 2010

    Hmm...To o czym piszesz to sam widziałem,ale w czasie Dni Myślenic.To co im spadło na ziemię,kroili i robili zapiekanki z tym mięsem.Widziałem na własne oczy ,bo się wtedy ostałem z godzinę po tego kebaba.
    Natomiast ,jak idziesz normalnie do lokalu teraz to nie ma tak,bo na bieżąco Ci "skrawają" z tego dużego kręcącego się kawałka ,także jest w porządku.Ja właśnie lubię jak niektóre kawałki są przypieczone,nienawidzę za to jak mięso jest tłuste,a tak jest nie powiem gdzie...Do Turcji nic nie mam w każdym razie,bo ja tych zapiekanek wtedy nie jadłem :D Kebaba to widziałem jak mi robili :)

    Cytuj
  • x x 7 mar 2010

    To nie było w DM ale faktycznie wtedy mieli natłok ruchu. :)

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    to dobrze wiedzieć że w turcji do kebaba mięso dają z ziemi no masakra po prostu co za ohyda i co do gościa o nicku Testoboy spoko chłopie masz że widziałeś to że do kebaba ludziom wala z ziemi mięso z jakimiś syfami i co najlepsze jeszcze tobie tak dali i ty to potrafiłeś kupić i zjeść szok musiało być smacznego hehehehe i musiałeś być baaardzo głodny i zdesperowany że kupiłeś taki syf co za ohyda i smacznego hehe

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    Moim zdaniem najlepsze panini jest w Raz Dwa Trzy a to że Turcja miała pierwsza panini to cóż z tego jak w Raz Dwa Trzy jest smaczniejsze panini. W Turcji w panini jest sama kapusta i parę kawałków twardego spalonego mięsa. W ogóle w Turcji dają do kebaba za duże te kawały mięsa a najgorsze jest to że to mięso jest twarde spalone.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    Ja uwielbiam kebaba drobiowego z Raz dwa trzy na Zarabiu jest przepyszny,wieprzowy mi nie smakuje ale drobiowy jest pycha:) Polecam.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    kebab w turcji to jeden wielki syf NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    @hehe
    Ty za to chyba nie masz spoko ,bo przeinaczasz moje wypowiedzi.
    Po pierwsze pisałem ,że to mięso dawali do zapiekanek,a ja jadłem kebaba.Po drugie to było w Dni Myślenic,w tej dodatkowej budce.Jak idziesz do lokalu na Piłsudskiego,to nie ma szans na to bo widzisz na bieżąco jak robią jedzenie.
    Nigdy nie zjadł bym z ziemi,i nie napisałem ,że tak zrobiłem.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    JEŻELI KTOŚ CHCE ZJEŚĆ SOBIE SAMĄ BIAŁĄ KAPUSTĘ I PARĘ KAWAŁKÓW PRZYPALONEGO MIĘSA TO TAKĄ PYSZNOŚĆ MOŻE KUPIĆ W TURCJI NAJGORSZY KEBAB JAKI JADŁEM W TURCJI:(

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    TURCJA... EH OBSŁUGA tragiczna ale co się dziwić w takiej małej kanciapie to nawet zwierząt się nie trzyma a co dopiero gościć klienta który może i by nawet to mięso"zaściankowe" zjadł.BRAK KULTURY OSOBISTEJ ZAŁOGI TAM PRACUJĄCEJ JEST WRĘCZ PORAŻAJĄCA.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    OSTATNIA WIZYTA W TURCJI BYŁA DLA MNIE WYDARZENIEM KTÓRE TYLKO UTWIERDZIŁO MNIE ŻE NIE MA JAK JEDZENIE W DOMU . SOSY POROZLEWANE PO WITRYNIE PRZYNOSZONE MIĘSKO Z ZAPLECZA.. PODEJRZANA SPRAWA... PO RAZ PIERWSZY I OSTATNI GNIOTŁAM SIĘ TYLKO PO TO ŻEBY OTRZYMAĆ PANINI DLA DLA JAROSZA.. A MIĘSO GDZIE? MAŁO TEGO OBSŁUGUJĄCA PANI WNET BY ZJADŁA WZROKIEM MOJEGO MĘŻA..

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    co do obsługi w Turcji to pełno tam osób które wyglądają jak dzieci no ale... hmmm a co do wcześniejszych postów to byłem tam wiele razy na kebabie i żadnej z obsługujących mnie DZIEWCZYNEK nie mógłbym nazwać ładną niestety do ładnych dziewczyn to jeszcze im BRAKUJE może jak dorosną:D pozdrawiam.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    komar34 no nie gadaj kiedys tam była taka jedna uśmiechnięta wariatka ale chyba już tam nie pracuje.. miała dziewczyna i prezencje i wygląd i przede wszystkim uśmiech

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    LUKAS11 piszesz o takiej rudej?

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    najlepszy kebab jaki do tej pory jadłem jest w tej budce na zarabiu koło strażnicy mniam,,,

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    do serafyna: chyba nie jesteś z Myślenic albo dawno nie byłeś na rynku bo paulinki już nie ma dosyć długo więc hamburgera już sobie nie zjesz:D:D:D

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    ssara ale taka prawda... PAULINKA NIEPOZORNA KAWIARENKA Z X CZASÓW...

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    tak serio to na zarabiu kolo straznicy kebab moze nie...ale Panini maja boskie....moglbym codziennie je jesc ;D ahhh

    Cytuj
  • x x 14 mar 2010

    Kurde. Jestem z Myślenic. Tylko ostanio fundusze idą na inne rzeczy i dawno tam nie byłem. Szkoda że zamknęli fajny lokal był:)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Ktoś tu chyba robi reklamę dla raz dwa trzy<hahaha> Tam w sumie nie są porozlewane sosy bo nie mają ruchu,a obsługa...?? ;]
    w turcji może i jest młoda, ale za to strasznie się uwijają i są prze zabawni... a poza tym <komar34> jak tam nie ma ładnych dziewczyn to ty chyba masz coś nie tak z sobą, ale to się da leczyć..., ja jestem ich wielkim fanem! może nie bywam tam zbyt często ale turcja mimo, że może mieli kilka wpadek jest naprawdę jednym z lepszych kebabów w południowej polsce- o ile nie najlepszym...

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    karolek popieram!! kiedy bym nie przyszedł do turcji to zawsze kolejka:) to chyba o czymś świadczy!! a i na dodatek wszystko zawsze świerze bo ruch duzy wiec mieso nie siedzi długo , sałate na bieząco donoszą.:) do kebaba raz dwa trzy nic nie mam jadłem tam raz dwa albo i trzy razy takze dobry kebab:) ale trudno im jest wkrecic sie na rynek bo kazdy sie przyzwyczaił do turcji no i jeszcze turcja na zarabiu ma 2 punkt czynny pownie bedzie w sezonie letnim. niektóre wpisy na tym forum są troche podejrzane:) taka mała wojna 2 keb... bo nie wierze ze kebaby mogą wzbudzać az takie duze emocje:) ze jest tyle FANÓW keb.. broniących i krytykujących na zmiane turcja|raz dwa trzy :)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    oj gościu o nicku karolek: od razu widać że z turcji jesteś hehe ludzie dajcie sobie już siana bo jesteście żałośni wychwalając tą turcje w ogóle to forum o kebabie założyła osoba z turcji hehe jesteście tak żałośni że to jest nie porozumienie a ostatnie zdanie mnie powaliło!!!!! "turcja jednym z najlepszych kebabów w południowej polsce" no buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha........................!!!!!!!!!!!!! marzy ci się chyba masakra żaaaaaal.pl!!!!!!!!!!!!:D:D

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    wszystkie kebaby w myślenicach to syffffffffffff.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Strasznie mnie dziwią wypowiedzi że w Turcji zawsze jest duża kolejka. HMM... to ciekawe bo bywam często na kebabie w Turcji i jeszcze mi się nie zdarzyło stać w tych strasznie długich kolejkach co poniektórzy wypowiadający się powyżej:):):):)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    ALE ROBICIE REKLAMĘ TEJ TURCJI CZYŻBY TURCJI SPADŁA SPRZEDAŻ KEBABÓW I W OGÓLE ZMNIEJSZYŁ SIĘ RUCH? ŻE TAK OSOBY Z TURCJI OCZERNIAJĄ INNE KEBABY A ZWŁASZCZA NAJWIĘKSZĄ KONKURENCJĘ KTÓRA JEST NIE DALEKO CZYLI RAZ DWA TRZY? NA TO WYGLĄDA,

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote]Strasznie mnie dziwią wypowiedzi że w Turcji zawsze jest duża kolejka. HMM... to ciekawe bo bywam często na kebabie w Turcji i jeszcze mi się nie zdarzyło stać w tych strasznie długich kolejkach co poniektórzy wypowiadający się powyżej:):):):)[/quote]
    No to hyba nigdy panienka nie była w Tórcji w dniah piontek-niedziela .Ja ile kroć tam jestem w tyh dniah to kolejka zawsze jest bardzo dóża .Mimo to rekompensatą dla mnie jest pyszny kebab czy zapiekanka podany z ronk ślicznyh panienek :D

    Cytuj

Odpowiedz