Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 17 mar 2010

    budki z kebabami w myślenicach zachowują się tak jakby sanepid i estetyka nie istniały. Od kiedy strojem zawodowym kucharza jest dres ? I czy nie powinni mieć na głowach czapek kucharskich ?

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    nie znam się ale chyba tak powinni wyglądać: http://img.bazarek.pl/10136/2637/207997/14753153794847d44519e78.jpg

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    tu nie ma dobrych kebabow... a co do pizzy to najlepsza pizza u "KOJOTA".

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Właścicielka kebaba o nazwie TURCJA i jej pracownicy jedzą w kebabie o nazwie RAZ DWA TRZY! A nagadują na niego na tym forum ile się da! NO jak tak można?????

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    ja kebaba jem tylko w rynku na kościuszki tam jest NAJLEPSZY POLECAM

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    tak to jest jak próby przekwalifikowania się nauczycieli w super szefa kebaba prowadzi do wojen konkurencyjnych.. gdyby chociaż gra była w porządku nie tylko w stosunku do swoich osób ale też w stosunku do DROGIEGO KLIENTA.
    WIEC DRODZY SZEFOWIE ZACNYCH KEBABÓW KLĘKNIJCIE I POSYPCIE GŁOWY POPIOŁEM BO WASZE GRY ODBYWAJĄ SIĘ KOSZTEM INNYCH.. A DUŻĄ ŁYCHĄ JESZCZE SIĘ NIKT NIE NAJADŁ... I POMYŚLCIE NAD SWOIMI PRACOWNIKAMI BO MAJĄ WIELE DO ŻYCZENIA !!!!!!!!!
    PS. mięsko odgrzewane na zapleczu nie robi furrory !!!!!!!!!

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    moim zdaniem najsmaczniejsze kebaby sa w "TURCJI"

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Zauważcie ilu tu gości... hehe a na poprzedniej stronie same komentarze na niekorzysc Turcji i wychwalaniu Raz Dwa Trzy, szkoda tylko że z tego samego IP ;)

    Moim zdaniem Turcja robi najlepsze kebaby. Jem tam dwa razy w miesiacu od kiedy tylko powstała i zawsze jestem zadowolony.

    Szkoda tylko, że Raz Dwa Trzy kopiuje WSZYSTKO od Turcji - jeszcze w dodatku nieudolnie ;)
    Sosy mają podobne, teraz panini...

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    no i wlasnie Szkoda że posty Chwalace Turcje pisze osoba z teggo samego IP:P

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    WACEK PLAEK znając życie i po patrząc na ciebie można również powiedzieć że ty też masz wiele do życzenia>>

    Cytuj
  • M G 20 mar 2010

    Nie ma to jak porównywanie 'znającego życie' do kebebostwa... ludziska wrzućcie na luz , już dawno nie zauważyłem pawdziwej opinii o khebhebje tylko same dożerki gdzie to nie najgorszy , już prawie wszędzie w M-cach jadłem kębaby i ... najlepszy to sobie w domu zrobiłem , resztę dopowiedzcie sobie sami. ;)

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    Jeśli chodzie o turcję to kebaba mają nawet ok, da się zjeść, zależy kto robi..
    Natomiast jeśli chodzi o panini to o niebo lepsze mają w tej budce na zarabiu przy strażnicy.
    Zresztą zależy co ktoś lubi, niezły kebab jest też na kościuszki u Włodka.
    tak że turcja, Włodek, i ten kebab obok strażnicy na zarabiu można polecić, a te inne "wynalazki" to powinni pozamykać bo jeść się tego nie da...

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    Najlepszy kebab jest w Kalwarii Zebrzydowskiej podobnie jak lody u Żarneckich w Nowym Targu ( kto nie jadł niech żałuje), w Myślenicach owszem polecam Turcję, ja preferuje Kebab tortilla, w raz 2 3... jeszcze nie jadłem ale muszę spróbować

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    Baranom mówimy nie

    Cytuj
  • M G 22 mar 2010

    [quote]Baranom mówimy nie[/quote]
    W myślenicach niestety nie ma kebaba z barana.
    Natomiast dużo 'baranów' je kebaby. :D

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    a czy ktoś pamięta pierwszego kebaba w Myślenicach ? tego na słonecznej na przeciwko wyburzonego dworca pks ? tam były wypasione i ze specyficznymi przyprawami,gość naprawdę znał się na "rzeczy"

    Cytuj
  • 4 kwi 2010

    Kebab i panini najlepsze jest w Kebabie raz dwa trzy sam się tam stołuje bo naprawdę warto polecić Pozdrawiam Bolo ...

    Cytuj
  • 8 kwi 2010

    widzę, że Raz Dwa Trzy się przeniosło, i ma stołki.... ciekawe czy latem będzie grill? Miejsce chyba lepsze - choć będzie kocioł z autami.
    Jak będzie cieplej, podjadę i spróbuję, w zeszłym roku było OK.
    A o Turcji nic nie napiszę, bo jestem z Krakowa, więc nawet nie wiem gdzie jest....

    Cytuj
  • 8 kwi 2010

    Ty miki czasem na rowerze nie śmigasz ?

    Cytuj
  • 9 kwi 2010

    Chyba żart. tak co 5 tygodni poza zimą (stąd zdziwienie w kwietniu, że przenieśli 1,2,3..... w lutym:-) wpadam na spacer do Myślenic z rodziną. Przeważnie jemy w 7 smakach, ale była jakaś impreza, więc dzieciaki wymusiły kebaba.
    No i od tego czasu raz jest restauracja, raz 1,2,3 - tyle, że kebab w samochodzie z dzieciakami, to chyba dramat. Więc się cieszę, że jest gdzie siąść. Mieliśmy dzisiaj jechać, ale pogoda "zachęca" do wycieczek.... no i remont w Libertowie również.

    Cytuj
  • 9 kwi 2010

    MOROI ja pamiętam;) tam właśnie jadłam swojego pierwszego w życiu kebaba nie wiedząc nawet co to jest;P

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    To byłem w weekend w 1,2,3 i wygląda dużo fajniej..... tyle, że załoga jest dość duża. no i fajny pojazd do rozwożenia. Wracając jechałem koło tego konkurencyjnego kebaba - i rzeczywiście 200 metrów.
    A tak swoją droga, to przez Myslenice jeżdzi się tragicznie, szczególnie z Zarabia na Kraków trzeba się najeżdzić. Jest w tym jakaś logika?

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Jem tylko kebab tortille, w Turcji jest on opiekany zaraz po przygotowaniu lecz mało w nim dodatków typu pomidor , ogórek papryka ,a dużo tej białej kapusty opiekanie tego kebaba po przygotowaniu sprawia ze ciasto jest ciepłe i chrupiące natomiast sos od ciepła spływa na dno kebaba i kapie wg mnie powinien on być dodawany zaraz po opieczeniu a nie rozsmarowywany przed, ogólnie kebab OK ale mógłby być lepszy. W raz dwa trzy natomiast kebab jest gabarytowo większy dużo więcej jest dodatków natomiast ciasto jest zimne opiekane przed zrobieniem kebaba. Zarówno w jednym jak i 2 miejscu kebaby są smaczne więc kupuje na przemian raz tu a raz tu

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Polecam na Zarabiu obok strażnicy :)

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    ja również polecam kebaba drobiowego w tej budce koło strażnicy na zarabiu:) palce lizać:)

    Cytuj

Odpowiedz