Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 5 maj 2010

    Jadłem kebab z budki na Zarabiu. I przyznaję, że jest dobry, ale całą przyjemność psuje jego ujemna temperatura. Jeżeli właściciele temu zaradzą, to będzie idealnie.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    A ja polecam kebaba naprzeciwko dworca busów niedaleko starego "alberta" rewelacja !!!!

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 6 maj 2010

    Jeżeli kebab to tylko na ul. Kościuszki przy drodze na rynek :) . Nie chodzi tu o sam smak ale też o atmosferę jaka tam panuje. Bardzo przyjazna obsługa a wcześniej te ich "wigilie" :) Przez to, że narobiło się kebabów "śmieciów" musieli zwolnić tego Pana przy kości który teraz pracuje w "Raz Dwa Trzy".

    Tam znają się na tym co robią i robią to bardzo dobrze :) Nigdy nie jadłem lepszego kebaba niż tam. Jeden z pierwszych kebabów w Myślenicach jak nie pierwszy.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Jadłam ostatnio kebab na Zarabiu sama kapusta i 2 kawałki mięsa! Masakra nigdy więcej!!

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    to może jadłeś w piątek?

    Cytuj
  • Marek Stoszek 13 maj 2010

    Faktem jest jak idę indywidualnie to tylko na Kościuszki zresztą znam właściciela i lubię z nim pogadać oraz jego kebab prima sort. Jak jestem w pracy to wspólnie zamawiamy kebab z Zarabia bo dowożą i nie zgodzę się że "sałata i dwa kawałki mięsa" moim zdaniem jest OK >Racje ma Kaper jedynie do czego można się przyczepić to temperatura wyżej wymienionego.

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    witam jak co sobote posze4dlem sie przejsc na sobotni spacer po zarabiu mialem okazje jesc kebaba drobiowego duzego W RAZ DWA TRZYw 2 soboty pod rzad I MUSZE POWIEDZIEC ZE MAM MIESZANE UCZUCIA O ILE W TAM TA SOBOTE PAN KTORY ROBIL MI KEBABA ZROBIL GO W CHRUPIACEJ BULCE Z DUZA ILOSCIA MIESA A TGZE APETYCZNEJ FORMIE ZEWNETRZNEJ TO O TYLE WCZORAJ JADLEM KEBABA W ROZMOKNIETEJ BULCE A MIESA BYLO TYLE JAKBY TO KONIEC SWIATA SIE ZBLIZAL
    W POROWNANIU DO TURCJI BRAK PODSTAWOWYCH RZECZY JAK CHUSTECZKA DO WYTARCIA BUZI

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    @KIL
    Chusteczki to sobie z domu przynieś !

    1 Cytuj
  • 24 cze 2010

    a jakby tak nowy kebab otworzyć to czego szanowne państwo oczekują

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    najlepsze są kebaby w Krk jak się wraca po nocy z jakiejś knajpy. W portfelu ostatnie 10zł, żołądek wzywa pomocy, dookoła piękne zapachy i co by ci tam w tą bułkę nie dali, i tak smakuje :) smacznego :)

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Jak poszliśmy s kumplem do Raz dwa trzy to jedząc to coś patrzyliśmy czy nam już królicze uszy wyrosły, sama kapusta gdzie, nie gdzie pojawił się jakiś kawałek mięsa chyba mięsa.
    Turcja w M-ce rządzi ale wymięka z kababami ze Skawiny.

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    A ja kebabów nie jadam i jestem z tego dumny:)

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    [quote]Jak poszliśmy s kumplem do Raz dwa trzy to jedząc to coś patrzyliśmy czy nam już królicze uszy wyrosły, sama kapusta gdzie, nie gdzie pojawił się jakiś kawałek mięsa chyba mięsa.
    Turcja w M-ce rządzi ale wymięka z kababami ze Skawiny. [/quote]

    Nie do końca ale każdemu może się zdarzyć, ja chodzę do 3 razy w tyg. tam i przyznam że z reguły wszystko gra odnośnie ilości mięsa i jedno co mogę zauważyć to że tam wszystko zależy od osób pracujących w danym dniu. Ale ogólnie jest dobrze i smacznie.
    Pozdrawiam smakoszy Kebaba.

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    nowy kebab? a moze nowy fast food a nie nowy kebab?? tyle jest roznych kanapek fastfoodowych oprocz kebabow, a wy caly czas tylko kebab i kebab :P

    1 Cytuj
  • 13 lip 2010

    Najlepszy ten na ZARABIU ale co z tego że dobry skoro juz 2 razy zaobserwowałam ze pracownicy nie myją pomidorów, ogórków i pieczarek. Wyciągaja je prosto z reklamówki bądz pojemników i odrazu kroją:( Mnie to obrzydza i wiecej już tam nie zjem kebaba..

    TROCHE WIECEJ HIGIENY!!

    aha a poza tym chyba zmienili sosy i teraz już ten kebeb nie ejkst tak dobry jak na poczatku...

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    A w Turcji kiedys kiedyś byl naprawde dobry kebab a pozniej zmienili dostawce miesa i teraz mieso jest suche i bez wyrazu.Jak sie je to az czlowieka zatyka....Zmiencie mięso a bedzie super!

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Obok biedronki również jest budka z fast foodem ,są tam również kebaby . Miał ktoś okazję spróbować ?

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    A czy ktos jadł kebaba w tej nowej budce koło basenu ( za mostem)?? widze ze maja promocje kebab+ pepsi gratis a straszne tam pustki. Jest az tak zle ze pepsi nie pomaga?:)

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Wczoraj jadłem tam KEBABA i w Myślenicach nie ma lepszego. Mięso świetnie przyprawione i upieczone - pycha a do tego jedyny w swoim rodzaju sos - niebo w gębie. Polecam, dzisiaj jeszcze raz się tam wybiorę.

    Pustki chyba źle widziałeś w weekend to normalnie ludzie się nie mieścili...

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    sebo,
    jeżdzę tam codziennie bo akurat mieszkam na zarabiu i nie widzę tam żadnych tłumów...:)
    zreszta ta promocja mówi sama za siebie:)
    To co mnie juz odstrasza to pozostałości po-budowlane...walaja sie tam jakieś deski, cegły itd.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Ja poszedłem tam wczoraj żeby oczywiście poszydzić bo taka już moja Combia natura i tu rozczarowanie. Zjadłem hot-doga i był (co przyznaję ze smutkiem i wielkim rozczarowaniem) smaczny. Dostałem wielką bułę podobną do kebabowej, dwie parówy, i masę warzyw. Trochę podpytałem co i jak i okazuje się że facet ma oryginalne pomysły na jedzenie, co mi jeszcze bardziej zasmakowało. Panowie kebabiarze bójcie się bo wkracza Don Corleone na nasze wiejskie podwórko:) Za odwagę i inwencję twórczą ma u mnie dużego plusa!

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    ten don corleone to lepiej niech posprząta swoje podwórko bo jesli na podwórku taki syf to ja wole nie wiedzieć co sie dzieje w tej budce:/

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    obserwatorka,
    no zapewne jeździsz ale nie w tych kluczowych godzinach co ludzie jest tłum na Zarabiu. Wiadomo, że nie zawsze będzie dużo osób bo jeśli by tak było to wówczas każdy by otworzył budkę z Kebabem :P...

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    jadłem kiedyś kebaba na Kościuszki- bleee mało, że mięso twarde to jeszcze zimne a sos jakby rozcieńczony fuj!

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    Jednak zmieniam zdanie na Kościuszki jest super,jadłem dzisiaj, a wtedy byłem lekko wypity i po prostu mi się pomyliło z hot-dogiem na osiedlu.

    Cytuj

Odpowiedz