Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 29 wrz 2010

    Ja polecam kebab pod dworcem centralnym w Warszawie. Mięso prosto od dystrybutora, zapach i smak nie do opisania.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Na rzemieślniczej jadłem, dla mnie porażka. Ale każdy ma inny gust. Sos nie smaczny zamulający, mięso nie dość że suche to jeszcze ścinane zwykłym nożem. Raz się trafi na skwarek, raz na surowiznę, zależy jak sie nóż omsknie....

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Wszystko to prawda co napisałem powyżej,pragnę tylko wyjaśnić że to wiadomości z przed 5-ciu lat.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    No nie wiem co w tym dziwnego ,że kebab TURCJA kaze płacić za dowóz. No sorry ktos zamówi sobie do Krakowa jednego kebaba i ma jechać za darmo? No straszny zysk. Na terenie Myslenic dowóz jest bezpłatny wiec chyba nie ma o co sie czepiac.
    Dla mnie TURCJA to najlepszy kebab w Myślenicach. I wszyscy strasznie narzekają, to ciekawe dlaczego zawsze są tam tłumy.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Ile ludzi w Myślenicach tyle smaków , każdy wybiera to co lubi.
    123 JEST OK TURCJA TEŻ WIELE INNYCH JAK COŚ NIE SMAKUJE TO IDĘ GDZIE INDZIEJ PROSTE.

    1 Cytuj
  • 30 wrz 2010

    "ten kto wymyślił to forum powinien się dobrze przebadac"
    sztuka rozmowy nie jest dla głupców...
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Ja również pozdrawiam.

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Ostatnio byłem w tym kebabie na ul. Rzemieślniczej ( nie Alibi) wchodzę do środka a tu tak śmierdziało gazem że aż głowa boli. podchodzę do lady i mnie cofnęło, oczy stanęły mi we łzach- gorzej jak na poligonie. Nie wiem czy jest tam tak na codzień, ale ja tam nie wrócę. Kebab mały i bogaty w sałatę, znikome ilości mięsa- tak że nie polecam, co do smaku to zależy od gustu.

    Cytuj
  • M G 30 wrz 2010

    A ja dzisiaj zrobiłem coś a'la kebab czyli gyros z piersi z indyka w odpowiednich przyprawach , do tego brokuł gotowany na parze i sos na bazie jogurtu z przyprawami ziołowymi. I wszystkie kebaby mogą mi podskoczyć. Żonie też smakowało.

    A jak mam zachciankę to ostatnio uderzam do 'Istambułu' , polecam , wołowy jest spox.

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Kosiarz postój chwilę w Turcji poligon to pikuś takie uroki kebabowni , jeden woli więcej mięsa inny więcej sałat po to masz usta żeby powiedzieć czego chcesz więcej.Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    nie wiem czemu nie widzę mojej wypowiedzi z nocy,czy admina ruszyło to co napisałem, a może to prawda????
    a co do ostatniego wpisu....zgadzam się z tą teza ale baranina nie pachnie nad zwyczajnie owszem ma smak ale smakiem nie przyciągniesz ludzi.Zapytam cię "szumi" był(eś)(aś) kiedy kolwiek w Turcji jeśli nie to polecam tam są prawdziwe kebaby ja spędziłem tam miesiące.I nadal nie wiem czemu się spieracie gdzie jest u was w mieście najlepszy???jest wolny rynek i nie tylko,każdy ma swoje smaki jak już ktoś napisał i idzie tam gdzie mu smakuje wiedz proszę was nie smarujcie komuś tyłka bo naprawdę nie ładnie i nie zachowujecie się jak ludzie tylko jak sępy które krążą nad padliną i czekacie na jakieś błędy właścicieli "kebaba"

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    Sory że tak ostro ale jestem delikatnie umysłowo upośledzony i kompa mam od wczoraj. No i lubie wypić.

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    najlepszy jest kebab drobiowy w raz dwa trzy na zarabiu!!!!!!!!!!!!!! tylko wole jak robią mi chłopaki kebaba niż te kobity co tam pracują!!!!!!!!!!!!! pozdro:):)

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    a co sadzicie o tym nowo otwartym kebabie kolo komisu z tel. ?

    Cytuj
  • M G 2 paź 2010

    [quote]a co sadzicie o tym nowo otwartym kebabie kolo komisu z tel. ?[/quote]
    Wporzo.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    wedle mojego smaku najlepszy w Myślenicach. Różne rodzaje sosów, warzyw, orginalne bułki.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Koło komisu, czyli Istambuł? Bardzo ładne wnętrze, choć małe, świetne obrazy. A co do kebaba, bardzo dobry, ale 8 zł to trochę za dużo, bo kebab jest raczej małych rozmiarów.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    bylem ostatnio w krakowie w bonarce i zjadlem sobie kebaba z bodajze "sultana", nie umywaja sie kebaby z myslenic, mieso , i te niesamowite sosy no i swietnie dobrane salatki prze wypas! mce slabo wypadaja :)

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Kraków piszemy z dużej litery, po pierwsze, a po drugie ze zatruwaj tematu. Co nas obchodzi kebab z Błonarki?

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Tak sobie czytam forum regularnie i choć czasami coś mnie zdenerwuje lub zaniepokoi, nie odzywam się ale teraz to już jest przegięcie, nie rozumiem dlaczego ktoś kasuje niektóre z wypowiedzi. Dało się łatwo zauważyć których kebabów one dotyczyły i wydaje mi się, że całe to forum jest farsą bo jakiś "dobry przyjaciel" kasuje ewidentnie niekorzystnie dla nich posty.

    Skandal!!!

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    skandalem sa chamskie wpisy niektorych i bardzo dobrze ze wywalaja, wystarczylo poaptrzec co dzisiaj jakis PRZYMIOTNIK robil w temacie o ginekologach albo tutaj! i bardzo dobrze ze nie pozwalaja na takie wpisy. ja osobiscie usuwalbym jescze wiecej. no ale znajac zycie "Gocha" a ty je znasz, pewnie maja za darmo kebaby za to i popijaja cola :) albo pepsi z lodem

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    teraz zjadłem kebaba z sułkowic za 6zł i jest niezły

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Mer, tak na prawdę co drugą, zazwyczaj negatywną wypowiedź można by uznać za chamską, bo nie dosyć że sama w sobie najczęściej jest kpiąca to niejednokrotnie i wulgarna - jednak jest ona czyjąś opinią, a ze względu na demokratyczny charakter forum należy ją pozostawić. Każdy rozsądny partycypant forum potrafi odróżnić kulturalną wypowiedź od chamskiej i odpowiednio ją ocenić.

    Dużo chamstwa czyta się na tym forum ale dzięki temu człowiek może ocenić w jakiej społeczności mieszka.

    pozdrawiam!

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    ale to nie znaczy ze powinny zotawac wpisy o tym czy dr taki i taki robil komus badanie przez ... albo ze jedzenie smakuje jak... hm fekalia itp nie sadzisz? bo np ja tak uwazam

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Nie mędrkujcie, moi drodzy i nie bawcie się w moderatorów. Zarejestrujcie się a Forum stanie się piękniejsze a Wasze wypowiedzi bardziej znaczące.

    Cytuj

Odpowiedz