Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 2 paź 2010

    a nie wiecie do ktorej jest dzis otwarta pizzeria neo- ta w rynku kolo donalda?

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Typuję 22, co najmniej 21 ;)

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    21

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Mi też takie wpisy się nie podobają ale to nie znaczy, że należy je kasować. Jedyne co należy to wyśmiewać takich ludzi w kulturalny sposób. Łatwo da się zauważyć ze to te same osoby pod różnymi nickami.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Kasowanie wpisów nic nie da bo ci ludzie i tak wrócą na forum.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Gocha, nie nudź już, bo taka jest, niestety, specyfika forów internetowych.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Dobra już nie będę nudzić,wczoraj trochę za dużo nażarłam się słoniny i stąd moja niedyspozycja

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    [quote]Dobra już nie będę nudzić,wczoraj trochę za dużo nażarłam się słoniny i stąd moja niedyspozycja [/quote]

    Oświadczenie!!

    Powyższy wpis nie jest mój.

    Koleżanko/Kolego - jeżeli chcesz się podszywać pode mnie musisz się jeszcze trochę podszkolić, bo ta twoja polszczyzna coś nie bardzo! Kultura poniżej zera!

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    turcja p jani to syf i 123 też

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Gdybyś się zarejestrowała, droga Gochu, nie byłoby kłopotów. Ale w końcu... ja też mam słabość do słoniny. Nie masz się czego wstydzić ;)

    Cytuj
  • M G 3 paź 2010

    Kurczak.jasny .... to w Turcji tak się ostatnio spierniczyło??
    Przeca mieli tam nie tak dawno niezłe żarcie.
    Cóż to się porobiło??

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Zwieprzony - musisz iść i sprawdzić sam :)

    Cytuj
  • M G 3 paź 2010

    No nie ma wyjścia. Trzeba to sprawdzić. Ale jakoś na razie na kebeba mnie nie nosi.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Wpisy konkurencji mogą podziałać tylko na nowych potencjalnych klientów ,którzy jeszcze nie jedli w danym kebabie.Ci co jedli i im smakowało sami wrócą i nie potrzebują opinii z forum.Jeśli gdzieś kebab rzeczywiście jest dobry to sam się obroni.Byłem dzisiaj w Turcji bo tam mi najbardziej smakuje i kolejka wychodziła aż na zewnątrz,mimo to poczekałem.Tak jak napisałem wyżej nie ma co sugerować się opiniami z forum,trzeba samemu spróbować.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    ludzie to coś co sprzedają to nie jest żaden kebab tylko bułka jakaś .
    CHYBA NIE JEDLIŚCIE KEBABA JESZCZE

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    a ja dzis zawedrowalem do tego na przeciwko Alibi na rzemieslniczej. w sumie niczego sobie, ale nie bylo ostrego sosu niestety. w smaku niezly, salatki mnie osobiscie podeszly, miesko tez, ale ja musze miec ostro ;) wroce sprawdzic jak bedzie inny sosik, bo nawet nawet ;)

    smak smakiem, ale dziewczyna sprzedajaca tam... mniam :D :D i to bedzie kolejny powod powrotu ;)

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    [quote=Zbieracz Parasoli]Gdybyś się zarejestrowała, droga Gochu, nie byłoby kłopotów. Ale w końcu... ja też mam słabość do słoniny. Nie masz się czego wstydzić ;)
    [/quote]

    Zbieraczko parasoli, ja słoniny, nie jadam, mam nieco bardziej wygórowane potrzeby kulinarne a co do zarejestrowania się to oczekujesz, że postąpię tak jak ty czyli w kwestionariuszu osobowym przy rejestracji napiszę, że jestem kobietą w wieku 6 lat - żenada, przy okazji gratuluje uczciwości!!!

    I nie filozofuj na forum, bo tak naprawdę to jesteś anonimowa jak inni niezarejestrowani - przez te bzdury w twoim kwestionariuszu osobowym. Masz się za nie wiadomo kogo i uzurpujesz sobie prawo do pouczania innych internautów aby się zarejestrowali - sama nie będąc uczciwą.

    Rzeczywiście może to i dobry pomysł, zarejestrujmy się wszyscy jako przedszkolaki w wieku od 0 do 6 lat i wówczas nikt nie będzie mógł mieć pretensji do tego, że od czasu do czasu na forum pojawiają się szczeniackie wpisy.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Gocha nie trzeba mieć niewiadomo ile IQ żeby zrozumieć, że propozycja Zbieracza Parasoli dotyczyła tego, że jak byś była zarejestrowanym użytkownikiem to NIKT by się pod Ciebie nie podszył bo nick Gocha możeby być tylko jeden. Ale zajmowanie się UZURPOWANIEM (jej, jakie to polityczne określenie... i to jednopartyjne dodatkowo) widocznie zbytnio przyćmiło Ci funkcję myślenia.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Faktycznie może to racja.Ale w środowisku mam opinie osoby najmądrzejszej i tak w istocie jest. Więc zrobię jak uznam za stosowne i nikt nie będzie mi mówił co mam robić. A jedzenie bądź nie słoniny jest moją prywatną sprawą i naprawdę jej nie jem ale jak wszyscy z wyższych sfer zajadam się smalcem ze skwarkami a to nie to samo co plebejska słonina.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Oświadczenie

    powyższy wpis nie jest mój ja jestem nie normalna niestety.. ale jadłam wczoraj w Turcji pyszne panini. Dziękuje za niego.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Fajnie się czyta posty jakiegoś imbecyla który próbuje podszywać się pod Goche.
    Na szczęście łatwo odróżnić tekst 17-letniego wieśka od wypowiedzi osoby dorosłej.
    Tak na marginesie, pisz jak najwięcej, ludzie ograniczeni umysłowo wnoszą wiele radości w szarość życia......;)

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Zwieprzony, kebaby w Turcji, nadal na tak samym wysokim poziomie. Po prostu konkurencja jest czujna, widzi, że w Turcji jest największy obrót to próbuje zniechęcić. No cóż ;)

    Pozdrawiam, Ola.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Wiem to z autopsji bo sam często podszywam się pod innych. Ale najbardziej denerwuje mnie to że moje infantylne posty nie są w stanie nikogo zniechęcić ani nic nikomu zabronić.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    [quote]Faktycznie może to racja.Ale w środowisku mam opinie osoby najmądrzejszej i tak w istocie jest. Więc zrobię jak uznam za stosowne i nikt nie będzie mi mówił co mam robić. A jedzenie bądź nie słoniny jest moją prywatną sprawą i naprawdę jej nie jem ale jak wszyscy z wyższych sfer zajadam się smalcem ze skwarkami a to nie to samo co plebejska słonina. [/quote]
    Może w twoim środowisku masz opinię mędrka. Pytanie tylko co to za środowisko? (ty i lustereczko?). Tak w istocie to prosta dziewucha z ciebie tylko z przerośniętym ego.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Widzę że ktoś się podszył pod mój nick, nie szkodzi. Sam fakt że osoba podszywająca się zna znaczenie słowa infantylność czyni to forum miej dekadenckim. Składnia zdania też niczego sobie ! Gratuluje postępów! .....na nauke nigdy zapóźno.....

    Cytuj

Odpowiedz