Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 25 sty 2012

    z dala od myślenic

    6 Cytuj
  • 25 sty 2012

    to jest forum myslenickie

    5 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Kilka razy po zjedzeniu kebaba z Turcji miałem rewolucję żołądkową !

    6 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Proszę moderatora o usunięcie tego syfu... to jest jakiś dramat.
    Nie wiem po co to wszystko piszecie, zrobiła się wojna kebabowa i wszyscy się "obrzucają kebabami".. Nie wiem po co piszecie, że w Turcji pustki, jak tam są praktycznie ciągłe kolejki. Pracowałam w kilku punktach z kebabami - w Myślenicach dwóch w Krakowie trzech. Prawda jest taka, że tylko w myślenickich kebabach miałam okazję widzieć, że produkty są świeże. Po co piszecie głupoty i kłamstwa, że w 1,2,3 jest okropne mięso? Że w Turcji są nieświeże składniki? To absolutne oszczerstwa, które pisze konkurencja. Swoimi wpisami nie zniechęcicie stałych bywalców kebaba, którzy przekonali się o marce.

    8 8 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Kikiji masz w 100% rację. Albo komuś się nudzi i ma z tego zabawę (na bardzo wysokim poziomie) ,albo właściciel jakiegoś kebabu próbuje dowalić konkurencji.
    Ja osobiście kebaba jadłam tylko w Turcji, więc rozeznania nie mam jak smakują gdzie indziej. Mają tam dobre, ale zachwycać się nie można.

    3 8 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=słoneczko22] Kikiji masz w 100% rację. Albo komuś się nudzi i ma z tego zabawę (na bardzo wysokim poziomie) ,albo właściciel jakiegoś kebabu próbuje dowalić konkurencji.
    Ja osobiście kebaba jadłam tylko w Turcji, więc rozeznania nie mam jak smakują gdzie indziej. Mają tam dobre, ale zachwycać się nie można. [/quote]
    Bo to pewnie two kebab, Co za beznadziejne i nie zdrowe jedzenie.i te tandetne neon IW turcji pustki i 123 tez. Nie dziwi mine to PO tylu negatywnych opiniach.

    4 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: Kikiji] Proszę moderatora o usunięcie tego syfu... to jest jakiś dramat.
    Nie wiem po co to wszystko piszecie, zrobiła się wojna kebabowa i wszyscy się "obrzucają kebabami".. Nie wiem po co piszecie, że w Turcji pustki, jak tam są praktycznie ciągłe kolejki. Pracowałam w kilku punktach z kebabami - w Myślenicach dwóch w Krakowie trzech. Prawda jest taka, że tylko w myślenickich kebabach miałam okazję widzieć, że produkty są świeże. Po co piszecie głupoty i kłamstwa, że w 1,2,3 jest okropne mięso? Że w Turcji są nieświeże składniki? To absolutne oszczerstwa, które pisze konkurencja. Swoimi wpisami nie zniechęcicie stałych bywalców kebaba, którzy przekonali się o marce. [/quote]
    Jestes smieszna, Bo Sam a so ie zdajesz sprawe Co za syfex serwuja w tych wszystkich pseudo kebabach. Prawdziwy kebap powinien by w picie i z baraniny a nie jakas wieprzowina czy brojler w bulce z kapucha pekinska.

    6 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Już widzę jak ludzie baranine Ci jedzą....

    8 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Sloneczko22 to nie profanuj przynajmniej prawdziwego kebapa w picie z baranina jakims syfem z turcji z kapucha pekinka i brojlerem. Odsylam ciebie do wikipedii zebys so ie poczytala jak ma by zrobiony prawdziwy kebab a nie ten caly chlam serwowany w turcji, 123, Neo itp

    6 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    żaden kebab nie smakuje jak ten na grodzkiej o 5 rano po imprezie!!!

    3 4 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Witam. Co do kfc, to ostatnio na Dolnym Przedmieściu na stacji Agrobud jadłem kurczaczki takie chrupiące. Bardzo mi smakowsmakowały. Warto spróbować.

    2 5 Cytuj
  • 27 sty 2012

    A turcjii i 123 Dale pustki.moze wreszcie dojdzi do ich wlascicieli,ze trzeba cost z tym zrobic

    6 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    No tak trzeba poczekać do wiosny, ludzie czy wy nie rozumiecie że teraz nigdzie nie ma ruchu! Pokaż mi choć jeden punkt gdzie są tłumy.

    1 5 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Ja szczerze nie polecam kebaba w 123.. Kiedys były pyszne juz nie wspominając o panini.. mmm:) no ale przez "cięcia" kosztów teraz jak się poprosi o panini to niestety jest bułka z sałatą, pomidorem, ogórkiem i z małym mięsnym dodatkiem.. Bardzo mi przykro z tego powodu że właściciele poszli zamiast na jakość to na ilośc. A Kebaba polecam w Istanbule i w Turcjii:) pozdrawiam

    5 1 Cytuj
  • 28 sty 2012

    [quote=gość: AAnulk] Ja szczerze nie polecam kebaba w 123.. Kiedys były pyszne juz nie wspominając o panini.. mmm:) no ale przez "cięcia" kosztów teraz jak się poprosi o panini to niestety jest bułka z sałatą, pomidorem, ogórkiem i z małym mięsnym dodatkiem.. Bardzo mi przykro z tego powodu że właściciele poszli zamiast na jakość to na ilośc. A Kebaba polecam w Istanbule i w Turcjii:) pozdrawiam [/quote]
    Ale w turcji jest take samo jak w 123 bula spalona kapucha i mieso podejrzanej jwkosci

    3 7 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Hehe zauważam, że 123killer69 ma jakiś konflikt z Turcją :) Normalny człowiek, któremu nie smakują tam kebaby napisałby raz na forum, że są niedobre. A on ciągle klekocze o tych fatalnych kebabach w Turcji :D

    4 5 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Ja tylko ostrzegam potencjalnych konsumentow przed nie zdrowym jedzeniem

    5 4 Cytuj
  • 28 sty 2012

    [quote=gość: 123killer69] Ja tylko ostrzegam potencjalnych konsumentow przed nie zdrowym jedzeniem [/quote]
    To napisz jeszcze, gdzie są dobre kebaby, żebyśmy wiedzieli która konkurencja pluje na Turcję. :D

    P.S.
    Polecam Turcję

    4 4 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Juz pisalem, ze w myslenicach nie ma kebabow tylko tzw.buy z lapusta brojlerem cz swonina.prawdziwy kebab powinien by c zrobiony z baraniny w picie. Odsyla m do wikipedii PO definicje kebab a,

    2 6 Cytuj
  • 28 sty 2012

    [quote=gość: 123killer69] Juz pisalem, ze w myslenicach nie ma kebabow tylko tzw.buy z lapusta brojlerem cz swonina.prawdziwy kebab powinien by c zrobiony z baraniny w picie. Odsyla m do wikipedii PO definicje kebab a, [/quote]

    Taaa. Tylko prawdziwy kebab nie kosztuje 7 zł, a gdyby te kebaby kosztowały więcej nikt by ich nie chciał kupić;)

    3 3 Cytuj
  • 28 sty 2012

    [quote=gość: 12345] gość: 123killer69 napisał/a: Juz pisalem, ze w myslenicach nie ma kebabow tylko tzw.buy z lapusta brojlerem cz swonina.prawdziwy kebab powinien by c zrobiony z baraniny w picie. Odsyla m do wikipedii PO definicje kebab a,

    Taaa. Tylko prawdziwy kebab nie kosztuje 7 zł, a gdyby te kebaby kosztowały więcej nikt by ich nie chciał ku
    To Sam so ie dajesz odowiedz Co za smiciowe jedzenie sprzedaje taka turcja cz 123

    1 4 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Kol. 123killer69 - Wpierw zalecam poprawną pisownię, a potem trochę rozsądku. Nie musi to być odrazu baranina, bo nie wszystkim musi tego typu żarcie smakować, mięcho drobiowe nie jest błędem w oryginalnym kebabie. Defektem myślenickich pseudo kebabów jest fakt zapychania ich ,,trawą", od tego nieco odbiega Istambuł. Dla mnie kompletnym nieporozumieniem jest kebab na kościuszki - mięso wieprzowe, żylaste jak dla dingo, a bułka zawsze, ale to zawsze spalona, natomiast podejście do klienta na duży plusik.

    2 4 Cytuj
  • 29 sty 2012

    To proponuje zminic temat tego watku NA buly myslenicke lub bulczarnie z kurakiem i swiniakiem w myslenicach

    6 5 Cytuj
  • 29 sty 2012

    W Turcji kebaby są OK , ale te ich rozklekotane krzesła to jakaś masakra. Jak ktoś tak oszczędza to mi to zawsze daje do myślenie.oszczedza na wystroju to i pewnie na produktach także.
    Ciekawe kiedy tam dojdzie do jakiejś tragedi bo aż strach siadać na tych ich krzesełkach

    2 8 Cytuj
  • 29 sty 2012

    w turcji takiej samej jakosci sa te kebaby jak ich krzesła nic dodac nic ujac ohyda

    6 6 Cytuj

Odpowiedz