Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 29 sty 2012

    zgadzam sie z romkiem kebaby tak sie w turcji pogorszyły , że stały sie nie jadalne nawet za 5 zł juz bym ich nie kupił

    2 6 Cytuj
  • 30 sty 2012

    bo wiesz cz jesz , ale hwyt reklamowy turcji ,kon by sie usmial ,zimnutko ,puscitko, mniej choleterolu dla nieswiadomych potencjalnych klientow

    2 4 Cytuj
  • 31 sty 2012

    kebaby w myslenicach to totalny syfex w gebie a zwlaszczza turcja i 123 nie polecam

    4 5 Cytuj
  • 31 sty 2012

    trl biegunki mozna dostać daj sobie spokój a kebaby sa pyszne

    4 Cytuj
  • 31 sty 2012

    kebaby pseudo kaebapy w calej polsce zgina smieria naturalna jak hot dogi visa-vi starej parkowej , a obecnie kosciół, zaspiewamy by,by,by

    3 3 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Znam jednego takiego smakosza który ceni sobie kebaby z NEO w Rynku. Polecam zatem:)

    1 4 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Najlepszy kebab jest u dziadkowca.

    8 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    oj widze pusteczki w kebabowniach to chyba jakosć tego podłego jedzenia i mróz.

    2 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=gość: gonzo] Najlepszy kebab jest u dziadkowca. [/quote]
    [quote=gość: gonzo] Najlepszy kebab jest u dziadkowca. [/quote]
    WŁASNIE DZIATKOWCA KOLO ALBERTA ZAMKNIETO NA AMEN I TO SAMO CZEKA INNE FIRMY , TORE TAM DZIAŁAJA , WIEC NIE MA KEBABOW U DZIADKOWCA.DZAIEKUJEMY TOBIE MACIUSU OSTROWSKI

    3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    I zjawil sie nasz wieszcz.... nie bedzie nic :)

    3 2 Cytuj
  • 3 lut 2012

    generalnie kebab to syf czy w turcji , 123 , neo , na kosciuszki , ale prawda jest ,ze burmistrz wykonczyl dziadkowca kebaby kolo alberta

    4 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=gość: borsukobserwator] generalnie kebab to syf czy w turcji , 123 , neo , na kosciuszki , ale prawda jest ,ze burmistrz wykonczyl dziadkowca kebaby kolo alberta [/quote]
    Wiem tyle, że kilkakrotnie tam byłem i za każdym razem oferowano tylko ,,frytki" na 100 dań które wywieszone były na całego :) Tyle już się przewinęło kebabiarni, pizzeri i większośc upada, a lisia łapka jak się trzymała tak siętrzyma:) Cwaniaki z tradycją, choć z zapiekankami to nieco się podpsuli ostatnio.

    1 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    W Myślenicach był JEDEN kebab który był jadalny i faktycznie smakował. Na Słonecznej u Saida kilka lat temu. Od tamtej pory w Myślenicach nie było jadalnego kebaba.

    Na kościuszki - mięso nie jadalne
    Neo - bezpółciowy\\
    Turcja - zawsze po nim boli mnie brzuch !!!!!!
    123 - nie lubię kierowny który na pasach chce rozjeżdzić dzieci !

    2 2 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=gość: aaaaaa] Turcja - zawsze po nim boli mnie brzuch !!!!!! [/quote]
    Skoro zawsze Cię boli to po co jesz????

    2 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Jedzą te niedobre kebaby,aby mieli o czym pisać:)))

    2 Cytuj
  • 4 lut 2012

    [quote=gość: ferdynand kiepski] Jedzą te niedobre kebaby,aby mieli o czym pisać:))) [/quote]
    Czasami Kolego nie ma innego wyjścia jak Cię siła wyższa trzyma na mieście od 8.00 do późnego popołudnia. Ale i czasem trafi się coś dobrego, osobiście byłem w barze ''smaczek" na ul. drogowców i obiady naprawdę smaczne, typowo domowe. Tanio jak nigdzie naprawdę choć trochę szczędzą na porcjach niestety:)
    Kiedyś w kebabie alibi (rzemieślnicza) w przypadku samej porcji mięsa bez dodatków warzywnych facet doliczył mi z 8zł do 10zł :D A kebab tam jest paskudny nie da się ukryć.

    wiąc

    1 3 Cytuj
  • 4 lut 2012

    [quote=GHost] Czasami Kolego nie ma innego wyjścia jak Cię siła wyższa trzyma na mieście od 8.00 do późnego popołudnia. Ale i czasem trafi się coś dobrego, osobiście byłem w barze ''smaczek" na ul. drogowców i obiady naprawdę smaczne, typowo domowe. Tanio jak nigdzie naprawdę choć trochę szczędzą na porcjach niestety:)
    Kiedyś w kebabie alibi (rzemieślnicza) w przypadku samej porcji mięsa bez dodatków warzywnych facet doliczył mi z 8zł do 10zł :D A kebab tam jest paskudny nie da się ukryć. [/quote]
    Człowieku zawsze możesz sobie wziąć prowiant własny z domu!

    1 3 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Mylne stwierdzenie GHosta z tego co zaobserwowałem to takich osób jest niewiele.Kebaby są oblegane wieczorami a przede wszystkim w weekendy.Zaznaczam że ja jestem poza domem od 7:00 do 17:00 i nie jadam pysznego kebaba.Biorę sobie prowiant z domu i nie muszę pózniej pisać na forum że kebaby.................................................:)))Najlepsze jest to że 90% osób które najeżdżają na kebaby i tak tam wracają,jedzą a następnie pędzą przed komputer i się żalą jakie to niedobre.Pamiętajcie że dzisiaj jest sobota a jutro niedziela i pasuje się pokazać w jednym z gnębionych lokali:) Musimy przecież o nich pisać:)

    1 1 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Wiecie, co to jest totalna żenada co tu wypisujecie. Niech każdy je tam gdzie mu pasuje a nie robi złą opinie kebabą. Jadam w Turcji bo wiem że tam zawsze wszystko świeże mają i mięso nie mielone. Takie oszczerstwa może pisać konkurencja która jest zazdrosna że Turcja miała tłumy, ma i będzie miała. Myślę że każdy kto tam jadł potwierdzi tą opinie. W 1,2,3 nie jadłem ale wydaje mi się że też auta podjeżdżają. A tu jakaś nagonka na nich jest. Masakra.

    1 4 Cytuj
  • 4 lut 2012

    [quote=gość: jann] Wiecie, co to jest totalna żenada co tu wypisujecie. Niech każdy je tam gdzie mu pasuje a nie robi złą opinie kebabą. Jadam w Turcji bo wiem że tam zawsze wszystko świeże mają i mięso nie mielone. Takie oszczerstwa może pisać konkurencja która jest zazdrosna że Turcja miała tłumy, ma i będzie miała. Myślę że każdy kto tam jadł potwierdzi tą opinie. W 1,2,3 nie jadłem ale wydaje mi się że też auta podjeżdżają. A tu jakaś nagonka na nich jest. Masakra. [/quote]
    JAKIE TŁUMY TY MASZ CHYBA JAKIES OMAMY FATA MORGANA

    2 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Ja nie naskakuje na kebaby tylko z was się śmieje:)Drogi Janie ja nie wymieniłem nazwy ani jednego kebaba,w przeciwieństwie do Ciebie.

    1 Cytuj
  • 4 lut 2012

    [quote=gość: tosia] gość: aaaaaa napisał/a:Turcja - zawsze po nim boli mnie brzuch !!!!!! Skoro zawsze Cię boli to po co jesz???? [/quote]

    Dlatego przestałem właśnie tam go zamawiać.

    2 1 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Najwięcej osób najeżdżają na kebaby, gdzie jest największy ruch - Turcja, 1,2,3.

    Wniosek = posty pisze konkurencja :)

    1 2 Cytuj
  • 4 lut 2012

    turcja ma najgorsze kebaby w miescie

    3 Cytuj
  • 4 lut 2012

    jej, Pierwszy raz jestem na tym forum i ostatni, bo to żenujące jest czytać takie bzdury i oszczerstwa skierowane pod adresem kebabów. Zgadzam się z machomanem, konkurencja pisze takie bzdury, bo biedaki nie mogą im dorównać.
    Uważam,że ktoś powinien nadzorować te wypowiedzi. Bo tak, to bezkarnie wypisują sobie co chcą

    2 Cytuj

Odpowiedz