Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 21 lut 2012

    Zamówiłem dzisiaj zestaw, podkreślam zestaw kebab w DaGrasso. Super sprawa. Każde z zastawek osobno, nie wymieszane, mięso drobno posiekane. Minusem będzie sos podany razme z mięsem, który niestety dość mocno się zagrzał, a znów plusik za wciąz cieplutkie mięso. Porcja była duża, sałatka (nie kapucha) na smak Caesar z KFC z sosem vinegret. Frytki również dobre, nie wyglądały na typowe suche mrożonki. Naprawdę polecam, jako prosty klient.

    2 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=gość: diamond] a wie ktos cos sie stalo z takim mlodym gostkiem z neo? bo chyba tylko on tam kebaby dobre robi [/quote]

    pracuje w przystani (pizzeri w trzemeśni)

    1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    jaka pizzeria w Trzemeśni gdzie ona jest?

    Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=gość: michoł] ARMADO chyba.. tez polecam [/quote]

    no nie bardzo bym poleciła, kebab ohydny naprawdę niesmaczne sosy, odgrzewane mięso- to napewno nie jest kebab

    1 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    ja nie polecam turcji ohyda i syfex

    2 5 Cytuj
  • ania 21 mar 2012

    kebabów nie jadam, nie smakują mi nie wypowiem się, widziałam tylko przypadkiem jakie kebaby robią tam koło UM na rynku chyba sałatę do chleba wsadzali (tej wielkości) a potem do maszyny. Zastanawiałam się na ile osób taki kebab

    1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    gdzie jest ta agrobuda? :)
    osobiście jadałam w Raz Dwa Trzy, ale już tam nie zawitam :(.

    1 3 Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=gość: Kebab z Turcji] Dosłownie dobija mnie jedna dziewczyna z Turcji taka niska grubsza z krotkimi czarnymi włosami. Tak sępi jak nikt inny:) Zawsze da tylko JEDEN plasterek ogórka, JEDEN pomidora i kukurydzy 3 ziarenka a jak się sypną przez przypadek dwa ziarenka to odejmuje:-)
    Mistrzostwo:)
    Wogole to wydzielanie po jedym plasterku jest smieszne [/quote]
    tez chcialbym sie wypowiedziec na temat kebaba w turcji.powiem szczerze jadlem kebaba jak duzy byl po 5.5 zl teraz jest po 9.5 jednak nie moge zrozumiec takiego sepienia bylem dwa tygodnie temu bylo troche ludzi i zamawiali rozne zamowienia dlatego tak wypadlo ze kababa przyrzadzaly wtedy dwie ekspedientki.jedna wlasnie ta niska i taka gruba(w sumie sa dwie niskie ale ta 2 niska jest wporzadku) jak widzialem ile daje miesa do bulki to az sie we mnie kotlowalo druga ekspedientka byla taka zgrabna blondyna w leginsach ktora robiac kebab dawala do bulki przynajmniej drugie tyle co to pierwsza.mi niestety robila wlasnie ta pierwsza...rozumiem ze na swiecie wszystko drozeje ale jezeli daje za kebaba 9.5zl to glownym skladnikem tego przysmaku powino byc mieso bo jak bede chcial njesc sie jak krolik salata to pojde do warzywniaka.i wiem tez ze to nie sprawa szefostwa tylko brak dyscypliny bo pamietam w turcji takiego blondyna on to dopero robil pysznego kebaba.mam szacunek do pracy sam tez pracuje dlatego mam nadzieje ze nastepnym razem jak zaplace za kebaba to nie dostane 3 kawaleczkow miesa w bulce z pol kilogramowa kapusta....

    13 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Do wadlewo: Ja jeszcze nie miałem takiej sytuacji - zazwyczaj obsługuje mnie taka blondynka lub facet i jest wszystko w porządku - dla mnie idealna ilość mięsa. Na Twoim miejscu dostając takiego kebaba albo prosiłbym o więcej mięsa albo wezwał szefostwo - wtedy na pewno będzie ok.

    4 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Dosłownie dobija mnie jedna dziewczyna z Turcji taka niska grubsza z krotkimi czarnymi włosami. Tak sępi jak nikt inny:) Zawsze da tylko JEDEN plasterek ogórka, JEDEN pomidora i kukurydzy 3 ziarenka a jak się sypną przez przypadek dwa ziarenka więcej to odejmuje:-)
    Mistrzostwo:)
    Wogole to wydzielanie po jedym plasterku jest smieszne

    12 2 Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=gość: lisek] Do wadlewo: Ja jeszcze nie miałem takiej sytuacji - zazwyczaj obsługuje mnie taka blondynka lub facet i jest wszystko w porządku - dla mnie idealna ilość mięsa. Na Twoim miejscu dostając takiego kebaba albo prosiłbym o więcej mięsa albo wezwał szefostwo - wtedy na pewno będzie ok. [/quote]
    bleee ohyda jedzonko w tej turcji

    2 3 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Turcja - kebab 2 lata temu to było mistrzostwo w jakości i smaku na naszym terenie powiatu. Dzisiaj jak pracują tam osoby takie jak są to i jakość jest gorsza i z ilością tez krucho.

    Dawniej byłem stałym gościem u nich. Teraz wolę wybrać inne konkurencyjne restauracje, chodź czasem wpadam sprawdzić kto i jak robi!!!

    Taka prawda - myślę ze właściciel Turcji obudzi się niedługo jak ludzie będą mu odchodzić.

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2012

    Ja już dawno odszedłem od Turcji! A dawniej jak kebab to tylko tam! Nie ma miejsca gdzie forma by była trzymana cały czas. Dlatego im też nie ma co się dziwić. Dalej tam takie tłumy i kolejki? Napisał bym gdzie teraz chodzę jak już chodzę ale patrząc po ilości osób jaką widuję żadnej reklamy nie potrzebuje ten lokal. Peace

    7 Cytuj
  • 26 mar 2012

    w turcji i 123 pustynia. widze to codzienni.ludzie odwracaja sie wreszcie od tych wszystkich polskich pseudo kebabów i bardzo dobrze , bo to świnstwo

    4 2 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Nie jadam kebabów ,ale wczoraj przejeżdżałam obok Turcji i nawet w tej ich kawiarni były tłumy

    3 4 Cytuj
  • 26 mar 2012

    [quote=słoneczko22] Nie jadam kebabów ,ale wczoraj przejeżdżałam obok Turcji i nawet w tej ich kawiarni były tłumy [/quote]
    codziennie tam jestes bo ty to redzina panstwa j. włascicielik turcji/

    3 4 Cytuj
  • 26 mar 2012

    [quote=gość: KAMIL 22] Turcja - kebab 2 lata temu to było mistrzostwo w jakości i smaku na naszym terenie powiatu. Dzisiaj jak pracują tam osoby takie jak są to i jakość jest gorsza i z ilością tez krucho.

    Dawniej byłem stałym gościem u nich. Teraz wolę wybrać inne konkurencyjne restauracje, chodź czasem wpadam sprawdzić kto i jak robi!!!

    [/quote]

    Może po prostu Ci się znudziło jedzenie w Turcji... Powstały nowe lokale, poznałeś nowe smaki i nastąpiła normalna zmiana przyzwyczajeń. To nie pracownicy przyprawiają i marynują mięso, nie pracownicy robią sosy, nie od pracownika zależy smak sałaty czy ogórków....
    Kebab jest ten sam co zawsze, po prostu Tobie się zmienił gust i tyle

    1 3 Cytuj
  • 26 mar 2012

    GUSIEC
    Nie wiesz co móiwsz - piszesz. Turacja jako nie liczny z Kebabów sam przyprawiał mięso z piersi z kurczaka ( nie wiem jak jest teraz ). Nie kupował tych obrzydliwych wałków mięsa - właściwie nie mięsa tylko takiej mieszaniny fuj.
    Turcja tez robiła sosy. Bardzo dużo zależy od pracowników. 2 lata temu w Turcji był taki koleś z kolczykiem i dziewczyna oni robili zajebiste kebaby. Teraz jest lipa. Sama nie wiem gdzie można zjeść dobrego Kebaba.

    2 2 Cytuj
  • 26 mar 2012

    jak sie ktos zna na robocie to umie odroznic dobre mieso od spalonych sucharów....i zrobic ekstra kebaba...dawnej ekipa w turcji była ok, dlugo tam pracowali i wiedzieli, ze do kebaba nie wkłada sie tylko kapuste... i dało sie z nimi normalnie porozmawiac a jak wiadomo atmosfera w lokalu tez sie liczy

    3 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    ja raz zjadłam kebaba w turcji był ochydny same jakies skóry z kurczaka,prawie całe mięso wyrzuciłam bo nie byłam w stanie go zjeśc,ale za to zapiekanki pierwsza klasa.

    3 4 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Ja polecam Turcje, od dawna tam jem i nie miałam takich nieprzyjemnych spotkań jw. Zawsze miła obsługa, pyszne mieso itp. Mysle ze to konkurencja tak źle pisze..., no ale........!!! Niech każdy idzie i sprawdzi sam

    3 5 Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: LOLI] Ja polecam Turcje, od dawna tam jem i nie miałam takich nieprzyjemnych spotkań jw. Zawsze miła obsługa, pyszne mieso itp. Mysle ze to konkurencja tak źle pisze..., no ale........!!! Niech każdy idzie i sprawdzi sam [/quote]
    BO TY TO WŁAŚC.ICIELKA WIEC SOBIE POLECAJ , A JA TAM JUZ NIGDY NIC NIE KUPIE

    6 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    widze, że jak ktoś dobrze pisze o Turcji albo o 1,2,3 to jest rodziną albo właścicielem. Fajnie-)
    Hehe!!!!

    2 1 Cytuj
  • 31 mar 2012

    no niestety tak jest

    Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Turcja jak zawsze błyska nowościami wprost zerznietymi z innch lokali, ehh.

    1 Cytuj

Odpowiedz