Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 3 kwi 2012

    Osobiście kiedyś chodziłem często do Rynku na Kebab ul. Kościuszki czy Istambuł. W swoim czasie były naprawdę dobre. Jeżeli chodzi o tego na Kościuszki to osobiście znam właściciela (może nie przepadam za tym kebabem), ale tam facet sam robi kebab kupując MIĘSO, a nie gotowy wałek, więc jakościowo jest napewno dobry. Istambuł ujdzie w tłumie obecnie, ale sosy się popsuły.

    3 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    "najlepsze " kebaby ma turcja niby samo robiona .kpina na sali nie polecam tego punktu

    6 4 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    do marian paździoch i jego kreatur: pisałeś to już co najmniej 20 razy.. .po co pisać kolejny?

    1 5 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: lans] do marian paździoch i jego kreatur: pisałeś to już co najmniej 20 razy.. .po co pisać kolejny? [/quote]
    BO TO PRAWDA CO PISAŁEM I NIE OBRAZAJ LUDZ OD KREATUR.CUCHNACY KURCZAKU Z KEBABU W TURCJI

    7 1 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Chodziło mi o to, że za każdym razem modyfikujesz swój podpis... Raz marian pazdzioch, pozniej marianos itd, a wszyscy wiedzą, że jesteś tą samą osobą. Serio uważasz, że pisząc setki razy "kebab turcja jest najgorszy, beznadziejny, smierdzący" zniechęcisz stałych bywalców tego lokalu? Oczywiście, nikt nie zabroni ci pisać o tym, ale jaki w tym widzisz sens? Masz w tym jakiś interes? Człowieku, zajmij się prawdziwą robotą, jakąś pasją, a nie siedzieć na forum i pisać o tym, jaki fatalny jest kebab w Turcji.

    2 2 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    No dobra macie racje może troche przegionem ale tak mam jak jestem wypity a ostatnio okazji nie brakuje :-))).

    3 5 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: maranos von pzdzioch] No dobra macie racje może troche przegionem ale tak mam jak jestem wypity a ostatnio okazji nie brakuje :-))). [/quote]
    NIE PODSZYWAJ SIE POD MOJ NICK

    6 1 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: maranos von pzdzioch] gość: maranos von pzdzioch napisał/a: No dobra macie racje może troche przegionem ale tak mam jak jestem wypity a ostatnio okazji nie brakuje :-))).
    NIE PODSZYWAJ SIE POD MOJ NICK [/quote]
    To zaloguj się i masz po kłopocie.

    4 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    potwierdzam Turcja sie pospula i jeszcze podniosla cene. to juz nie jest kebab co kiedys;/

    3 1 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Według mnie najlepszy kebab jest w spółce Armado na dolnym przedmieściu. ul. Kazimierza Wielkiego Bardzo polecam. Jadłam już tam pare razy i nie zawiodłam się . Jest też dość duży więc można się najeść ;)

    2 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Nie wie ktoś przypadkiem, czy jest jakiś kebab dzisiaj otwarty?

    Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Wszystko zamkniete

    Cytuj
  • 9 kwi 2012

    pomyśl realnie- czy w drugi dzień świąt gdy prawie wszystko zamknięte nawet gdyby ktoś otworzył lokal z kebabem to czy byłoby to świeże jedzenie?

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    a dlaczego neo zamknęło swe podwoje ???wie moze ktoś:):):)

    Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=gość: głodny człowiek] Nie wie ktoś przypadkiem, czy jest jakiś kebab dzisiaj otwarty? [/quote]
    [quote=gość: Ada] Wszystko zamkniete [/quote]
    [quote=gość: ................] a dlaczego neo zamknęło swe podwoje ???wie moze ktoś:):):) [/quote]
    Wielkanoc!!! Święta!!! a wam się kebabów zachciewa!!! jesteście Nienormalni!!!!

    3 1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    z choinki się chyba urwałeś już po świętach!!!!!

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Dla mnie to jakieś nie porozumienie że przez jakiś post czy coś osoba która nie interesuje się tym nie może zjeść na obiad kebaba czy czegokolwiek bo wszystko pozamykane? Czy to nie jest lekceważenie ludzi ?

    1 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    dzisaj wszyscy juz mozecie sie nawpiepszac tego systwa.smacznego

    4 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    turcja - sama marchew lub sałata - w zalezności co mają nba zbyciu.Kebaba to nie przypomina.
    Zarabie koło strażnicy (1,2,3, chyba)był pyszny teraz jest ok ale to już nie to co kiedyś ,za tłuste mięso.
    Najlepszy jak dla mnie NEO i bardzo mi szkoda ,że zamykają bo naprawdę mięsko ok , sałatki i sosy bdb,proporcje idealne.
    Byłam w Turcji długo i jadałam prawdziwe kebaby, różnią się bardzo od naszych ,ale podstawa to MIĘSO którego u nas żałują licząc ,że zapchamy się salatą... Płacić 10 czy 12 zł za byłkę wypchaną jarzynami to zdzierstwo!!! za tyle mam pierś z kurczaka ,warzywa i własnej roboty pyszną potrawę;) WIEM CO JEM!!!!!

    4 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=gość: ................] z choinki się chyba urwałeś już po świętach!!!!! [/quote]
    te posty są z poniedziałku!!! bombko

    1 1 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    [quote=gość: marzenaSNC] turcja - sama marchew lub sałata - w zalezności co mają nba zbyciu.Kebaba to nie przypomina.
    Zarabie koło strażnicy (1,2,3, chyba)był pyszny teraz jest ok ale to już nie to co kiedyś ,za tłuste mięso.
    Najlepszy jak dla mnie NEO i bardzo mi szkoda ,że zamykają bo naprawdę mięsko ok , sałatki i sosy bdb,proporcje idealne.
    Byłam w Turcji długo i jadałam prawdziwe kebaby, różnią się bardzo od naszych ,ale podstawa to MIĘSO którego u nas żałują licząc ,że zapchamy się salatą... Płacić 10 czy 12 zł za byłkę wypchaną jarzynami to zdzierstwo!!! za tyle mam pierś z kurczaka ,warzywa i własnej roboty pyszną potrawę;) WIEM CO JEM!!!!! [/quote]

    Cytuj
  • 18 kwi 2012

    [quote=gość: marzenaSNC] turcja - sama marchew lub sałata - w zalezności co mają nba zbyciu.Kebaba to nie przypomina.
    Zarabie koło strażnicy (1,2,3, chyba)był pyszny teraz jest ok ale to już nie to co kiedyś ,za tłuste mięso.
    Najlepszy jak dla mnie NEO i bardzo mi szkoda ,że zamykają bo naprawdę mięsko ok , sałatki i sosy bdb,proporcje idealne.
    Byłam w Turcji długo i jadałam prawdziwe kebaby, różnią się bardzo od naszych ,ale podstawa to MIĘSO którego u nas żałują licząc ,że zapchamy się salatą... Płacić 10 czy 12 zł za byłkę wypchaną jarzynami to zdzierstwo!!! za tyle mam pierś z kurczaka ,warzywa i własnej roboty pyszną potrawę;) WIEM CO JEM!!!!! [/quote]

    Hm... może inaczej : ( :) )
    Turcja - myślę że właściciele bardzo by chcieli coś zmienić choć są od jakiegoś czasu o krok za konkurencją. (rada) "Czasami warto zaryzykować gdyż może to sowicie Owocować" Jesteście smaczni lecz mimo wszystko czasami zwrócić uwagę na jakość jarzyn a w szczególności kapustki no i nadal mimo wszystko ilość mięsa za mała.

    Zarabie 1,2,3 - "Co było a nie nie jest nie stety LECZ ZA-pisze się w rejestr" Było nie było za poprzedniego właściciela było więcej, smaczniej, milej. Wygląd ten sam ale szczerze wam powiem tylko panini pozostało smaczne bo dzięki serowi można się zapchać bo mięska coraz mniej. Sosy bez zmian i sałatki trzeba przyznać świeże i smaczne.
    NEO - "A mogło być tak pięknie" Brak mi słów gdyż kebab owszem czegoś mu brakowało ale przyznam że PIZZA była najlepsza w mieście i okolicy. Więc nie rozumiem co się stało że zamknęliście, może było warto jeszcze sezon poczekać :(.

    Tu jeszcze chciał bym zwrócić uwagę na rosnącego potentata na rynku jak ALIBI:
    "Ten kto dużo je to grozi mu że sam się kiedyś Zje". Od kebaba was nie znałem bo przyznam wam że bardzo słaby jak na jakość wygląd i smak lecz to na co wpadliście to chyba samych siebie przerośliście KUBEŁKI. No i tu jest problem gdyż za pierwszym razem jak się tam pojawiłem rewelacja bomba i wypas lecz z każdym kolejnym rozczarowanie. Rozumiem popularność itp ale jak chcecie zdzałać coś to może zapraszam do początkowych tygodni smażenia i przypomnieć sobie jak to wyglądało i SMAKOWAŁO.

    To moja opinia po ostatnich kilku miesiącach początku tego roku. Pozdrawiam Szczepan.

    3 1 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    Właściciel dostał dobrą ofertę wynajmu :)

    1 3 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    [quote=gość: haxigi] Właściciel dostał dobrą ofertę wynajmu :) [/quote]
    Iznowu będą pożyczki chwilówki lichwa totalna, a przyczyna zamknięcia tkwi w czymś innym :):):) może i lepiej , zdrowiej dla społeczeństwa myślenickiego

    8 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    KEBAB NEO, TURCJA I 1,2,3 NAJLEPSZE,ALE I W ISTAMBULE ŹLE NIE JEST.
    TE 4 SĄ NAJLEPSZE I SERDECNZIE POLECAM.
    SZKODA,ŻE ZAMYKAJĄ NEO, JAK NIE NEO TO JESZCZE TURCJA I 1,2,3 MAJĄ SMACZNE JEDZENIE. ISTAMBUŁ UJDZIE,ALE JEST W TYLE ZA WYMIENIONYMI WCZEŚNIEJ - CZEGOŚ TAM BRAKUJE,JEDZENIE OK,ALE NO CZEGOŚ TAK BRAK,KLIMATU,ATMOSFERY,KTÓRA SPRZYJA JEDZENIU.
    ZA MAŁE PORCJE,ALE MOŻNA POJEŚĆ SOBIE DOSYTA. ZA MAŁE W PORÓWNANIU DO NEO NAPRZYKŁAD.
    SERDECZNIE POLECAM TURCJA I 1,2,3.
    SZKODA,ZE NEO ZAMYKAJĄ.

    2 8 Cytuj

Odpowiedz