Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 29 mar 2013

    "Raz , Dwa, Trzy" jak w opisie

    1 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    kość napisał/a:

    "Raz , Dwa, Trzy" jak w opisie

    To nie ten, w którym opisie? Cofnij się o dwie, trzy strony wcześniej, tam się przedstawiłem :) Nie będę wymieniał nazwy (chociaż chyba większość już zna), bo będzie że się reklamuję ;)

    3 3 Cytuj
  • 29 mar 2013

    Nie cofam się :) ja piszę o "Raz, dwa, trzy"

    5 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    kość napisał/a:

    Nie cofam się :) ja piszę o "Raz, dwa, trzy"

    Ok, ważne że się wyjaśniło i nie o mój KEBAB chodzi ;)

    5 1 Cytuj
  • sylwester 1 kwi 2013

    [quote=GHost]To Kol. valdi wiedz, że w myślenickich "bułach" to jest baza i przede wszystkim podstawa choćby kalkulującego się biznesu :D Niestety tylko jeden Kebab w Myślenicach przygotowuje mięso naturalnie (nie w postaci tuby z Makro) do czego zachęcam, a właściciela znam osobiście, klientów ma już stałych od nastu lat. Może mięso nie zawsze będzie tak samo pyszne, ale na pewno w pełni zdrowsze.
    pozdrawiam[/quote]

    gdzie jest ten kebab?jestem pierwszy raz na tym forum i chciałabym się dowiedzieć gdzie jest to mięso naturalne.pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • sylwester 1 kwi 2013

    [quote=GHost]To Kol. valdi wiedz, że w myślenickich "bułach" to jest baza i przede wszystkim podstawa choćby kalkulującego się biznesu :D Niestety tylko jeden Kebab w Myślenicach przygotowuje mięso naturalnie (nie w postaci tuby z Makro) do czego zachęcam, a właściciela znam osobiście, klientów ma już stałych od nastu lat. Może mięso nie zawsze będzie tak samo pyszne, ale na pewno w pełni zdrowsze.
    pozdrawiam[/quote]

    gdzie jest to naturalne mięso?chciałabym spróbować.pozdrawiam

    4 Cytuj
  • 3 kwi 2013

    Kebab Alibi [zamknięty] obok Chemika. Świetne sałatki, dobre sosy, bardzo duży (gigant), ale ważenie mięsa do każdego kebaba to zwykły kretynizm i jeszcze w gigancie tego mięsa było za mało. Poza tym zimny.

    Turcja - tutaj wszystko zależy od tego, KTO ROBI kebaba. Jest kilka fajnych dziewczyn i gości, którzy zawsze zrobią porządnego, dużego kebaba, z dużą ilością sosu (chociaż te sosy są średnie), ale są też sezonowi pracownicy, którzy 1. nie potrafią zrobić ani kebaba, ani panini, ani tortilli i 2. robią to wszystko za małe.

    Istambuł [zamknięty] na Reja świetny Kebab, w pewnym momencie chodziłem kilka razy w tygodniu i nie żałuję. Nie wyróżniał się niczym specjalnym, ale był solidny i smaczny. Miła obsługa.

    Kumple [po Istambule] obsługa spoko, fajny klimat, słaby kebab, tragiczne sosy.

    1,2,3 [zarabie] dobra bułka, na początku kilka razy miałem tragiczne mięso, ale później się poprawili i było już zdecydowanie lepiej.

    Don Corleone [przy moście na zarabie, po prawej był] Genialny, cudowne Panini, klimat w lecie, coś pięknego. Wielka strata dla myślenickich kebabów.

    ??? [Koło Rybki, w zeszłym roku, w przyczepie, na ulotce nieczytelny ta nazwa] też Kebab bardzo dobry, fajna cena, miła obsługa.

    ??? [Rynek, koło Gimnazjum, na rogu, zamknięty] bardzo dobry kebab, fajna bułka, pyszne sosy, ale też zależało, kto kebaba robił, bo miałem kilka świetnych i kilka za małych.

    Kebab przy Pizzeri na Reja (Armado?) słaby.

    Kebab na Kościuszki. Nienawidzę, tragedia. Kiedyś jadłem raz na rok, żeby sprawdzić czy się poprawił, ale po którymś razie straciłem nadzieję. Mam odruch wymiotny na samą myśl.

    W tej chwili jak dla mnie jest Turcja, a potem długo długo nic, chociaż swojego czasu były dla mnie lepsze Alibi (głównie przez wzgląd na genialne sałatki, sosy i rozmiar), Don Corleone (genialne panini) i Istambuł (porównywalny z Turcją, ale miałem 3 min. pieszo, a do Turcji ok 25 min.).

    Bardzo dużo zależy od tego, kto robi kebaba, czasem jak widzisz osobę, która wiesz, że robi tragiczne kebaby to po prostu wyjdź i zjedz gdzie indziej.

    Wszędzie zdarzy się gorszy kebab, ale zazwyczaj jest to mały procent i warto dawać kebabom drugą szansę.

    edit: Warto często próbować nowo otwarte Kebaby, bo 1. cena dobra 2. kebab większy.

    12 30 Cytuj
  • sylwester 6 kwi 2013

    dzięki za odpowiedz.będę zwiedzała po kolei z twojej listy i zobaczę czy się z tobą zgadzam.:-)wczoraj byłam "u kumpli" bo najbliżej.sosy ok,mięsa dużo i miła obsługa tylko dlaczego kumpli nie widziałam :-).teraz kolej na 1 2 3.pozdrawiam

    8 2 Cytuj
  • sylwester 10 kwi 2013

    1 2 3 pozostawiam bez komentarza.jadłam koło dworca wszystko ok oprucz miea z mikrofali pozdrawiam :-)czas na turcje.czekam na komentarz

    4 3 Cytuj
  • 14 kwi 2013

    Dziś jadłam kebaba w 1,2,3 i szczerze chlopaki ktorzy tam byli dawniej robili pyszne kebaby,a teraz gorzej jest:(

    12 2 Cytuj
  • sylwester 15 kwi 2013

    zgadzam się z tobą.turcja też nie ciekawa

    12 3 Cytuj
  • 4 sie 2013

    Nowy kebab na orlenie koło dekady ktoś już jadł ? Jakieś opinie?

    2 9 Cytuj
  • 4 sie 2013
    Da33 napisał/a:

    Nowy kebab na orlenie koło dekady ktoś już jadł ? Jakieś opinie?

    Gdzieś tam mi sie obiło o uszy że dobre mają jedzenie. Ale chciałbym opinie kogoś kto już tam jadł.

    1 8 Cytuj
  • 5 sie 2013
    marcin007 napisał/a:

    Da33 napisał/a:Nowy kebab na orlenie koło dekady ktoś już jadł ? Jakieś opinie?Gdzieś tam mi sie obiło o uszy że dobre mają jedzenie. Ale chciałbym opinie kogoś kto już tam jadł.

    jak dla mnie mogą być, smaczne ;))

    3 7 Cytuj
  • 5 sie 2013

    Smaczne , ale bez rewelacji i niezbyt duże , bedac w tamtym rejonie juz wole odwiedzic green bar i tam kupic kebaba bo jest wiekszy , sosy sa bardziej " lekkie " a nie sam majonez i tanszy

    6 3 Cytuj
  • 6 sie 2013

    to zależy co kto lubi mi kebab koło nowego orlenu smakuje bo jest dużo mięsa a nie jak na zarabiu 3 kawałki i sama sałata.

    2 3 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Mi smakowało duzy kebab duzo miesa, dobre stripsiki maja. moge smialo polecic

    2 3 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Szkoda że maja tylko z kurczaka:(

    1 2 Cytuj
  • 7 sie 2013
    valdi napisał/a:

    kość napisał/a:"Raz, dwa, Trzy" zimnego kebaba zjesz Ty... Kebab,a raczej bułka z kapustą, mięsa z lupą szukać, a na dodatek zimny. Czysta poezja...Jakoś dziwnie pachnie mi to konkurencją, co jak co ale nie dam sobie wmówić że kebab był zimny a na dodatek mało było w nim mięsa ... ( no chyba że wziąłeś na wynos a potem chodziłeś z nim pół dnia po mieście)...krytyka też jest potrzebna aby zaciekawić innych potencjalnych klientów kto ma rację, tak że dziękuję za opinię, pozdrawiam :)

    Witam Valdi...Zastanawiałam się czy nie bardziej elegancko byłoby napisać na priv, ale oficjalnie ogłaszasz że krytyki się nie boisz więc i ja z buta napiszę szczerze.... Dziś-oczywiście pod wpływem wielu pozytywnych opinii specjalnie wstąpiłam do Twojego Kebabu na przeciwko Dekady i powiem Ci szczerze, że dawno nie jadłam tak wstetnego kebaba...jeśli można go w ogóle takim nazwać...Cena 7 zł a wyczytałam że 6...więc to już mi nie spasowało...Kapusta pekińska pokrojona jak radłem...na szerokość 0,5cm....kurczaka to przez lupę może by i dojrzał...sos bardziej śmietanowy aniżeli majonezowy... bardzo rzadki...do tego stopnia, że papierek na kebaba przemókł i wszystko wyciekło spodem....pół pomidora....a ja zamawiałam z mięsem a nie vega...no i na koniec...peszeczek bo Pani z nie przyjemnym wyrazem twarzy stwierdziła, że i tak ma tylko małe bułki, więc nie mam wyboru. SORRKI ALE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM NIE POLECAM.....Moje kubki smakowe są bardzo wymagające, a opinie na forum jakich się naczytałam ukoloryzowały moje wyobrażenie o dobrym jedzeniu.....Następnym razem odwiedzę ISTAMBUŁ...nowo otwarty na Orlenie k/Dekady....NIESTETY konkurencja dla Ciebie....ale Rynek jest Brutalny :-)....Aha zapomniałam...Usiadłam sobie przy stoliku, aby smacznie sobie zjeść a tymczasem płachta koloru czerwonego służąca za pewno za zadaszenie spowodowała ,że wszystko w bułce było koloru różowego....Jestem strasznie zniesmaczona i wybacz za tą szczerość ale JA DO CIEBIE JUŻ VALDI NIE PRZYJDĘ!!!! Aha... i kebab niestety BYŁ ZIMNY...i wcale nie trafia do mnie Twoje stwierdzenie, że nie dasz się przekonać, że był zimny.. BYŁ ZIMNY I JA CI TO MÓWIĘ I TO JA SIĘ NIE DAM PRZEKONAĆ, ŻE BYŁO INACZEJ....Na koniec powiem tak w Myślenicach nie ma dobrych kebabów!!!!!! I śmieszy mnie stwierdzenie, że kebab może być z kurczakiem....Ta nazwa powinna być ZASTRZEŻONA!!!! Prawdziwe kebaby były w Krakowie jakeś 15 laty temu, kiedy TURKOWIE je sprzedawali...Pamiętam najlepsze były na Grodzkiej...i to z prawdziwej Baraniny z Ciabatą i sosami, które sprawiały, że miało się NIEBO w gębie....Dziś została tylko nazwa, która z Kebabem naprawdę ma nie wiele wspólnego!!!

    13 3 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Tutaj niestety podpiszę się pod koleżanką. Kebab u Valdiego był dobry w 1szych dniach. Jakiś miesiąc temu chciałem sprawdzić czy nadal utrzymują w miarę dobry poziom - ROZCZAROWANIE, kebab był kompletnie zimny, natomiast sos, który powinien być ostry był pomieszany z sosem czosnkowym co dało naprawdę niesmaczny efekt.
    Dzisiaj natomiast odwiedziłem wspomnianą konkurencję i uważam, że to jak na razie najbardziej zjadliwy kebab w Myślenicach. Bardzo czysty LOKAL z miłą obsługą. Kebab naprawdę duży ze sporą ilością mięsa i tutaj również duży plus bo sosy mamy typu Sambal i czosnkowy tak jak być powinno. Na szczęście nie ma przesady w ilości sałatek w stosunku do mięsa czy sosów ... Myślę, że ten lokal będzie miał powodzenie bo widać, że ktoś zwrócił uwagę na szczegóły i całokształt wyszedł na mocną piątkę :)

    4 4 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Bo jest bardzo smaczny. Kebab Istambuł istnieje już od dawna w Skawinie. Później otwarli nowe punkty w innych miastach i teraz w końcu doszli do Myślenic. Teraz na kebab przynajmniej mam blisko a nie jak wcześniej Skawina lub Kalwaria.

    4 4 Cytuj
  • 8 sie 2013
    GHost napisał/a:

    Tutaj niestety podpiszę się pod koleżanką. Kebab u Valdiego był dobry w 1szych dniach. Jakiś miesiąc temu chciałem sprawdzić czy nadal utrzymują w miarę dobry poziom - ROZCZAROWANIE, kebab był kompletnie zimny, natomiast sos, który powinien być ostry był pomieszany z sosem czosnkowym co dało naprawdę niesmaczny efekt.
    Dzisiaj natomiast odwiedziłem wspomnianą konkurencję i uważam, że to jak na razie najbardziej zjadliwy kebab w Myślenicach. Bardzo czysty LOKAL z miłą obsługą. Kebab naprawdę duży ze sporą ilością mięsa i tutaj również duży plus bo sosy mamy typu Sambal i czosnkowy tak jak być powinno. Na szczęście nie ma przesady w ilości sałatek w stosunku do mięsa czy sosów ... Myślę, że ten lokal będzie miał powodzenie bo widać, że ktoś zwrócił uwagę na szczegóły i całokształt wyszedł na mocną piątkę :)

    Właśnie szczerze to mnie zachęciło wnętrze i jego czystość co jest najważniejszym atutem przy spożywaniu jedzonka na mieście....W lokalu klima dużo stolików i naprawdę czystość bije po oczach....w takich warunkach nawet mniej smaczne jedzenie smakuje lepiej :-) Wybiorę się tam to dam znać czy tym razem moje podniebienie zostało ukojone :-) Pozdrawiam wszystkich smakoszy

    1 1 Cytuj
  • 9 sie 2013
    sylwestrynka napisał/a:

    . Na koniec powiem tak w Myślenicach nie ma dobrych kebabów!!!!!! I śmieszy mnie stwierdzenie, że kebab może być z kurczakiem....Ta nazwa powinna być ZASTRZEŻONA!!!! Prawdziwe kebaby były w Krakowie jakeś 15 laty temu, kiedy TURKOWIE je sprzedawali...Pamiętam najlepsze były na Grodzkiej...i to z prawdziwej Baraniny z Ciabatą i sosami, które sprawiały, że miało się NIEBO w gębie....Dziś została tylko nazwa, która z Kebabem naprawdę ma nie wiele wspólnego!!!

    W pełni się zgadzam z tą opinią. Ostatnio zjadłam kebaba w nowym puncie Istambuł, powyżej nawet chwalony, ja natomiast myślę że te wszystkie myślenickie kebaby z takim prawdziwym mają tylko nazwę wspólną. Pół główki kapusty, plasterek pomidora , plasterek ogórka i drobiowe mięso. Nie rozumiem zupełnie czym się zachwycacie

    9 2 Cytuj
  • sylwester 11 sie 2013

    pisałam kiedyś że sprawdzę z ciekawości kebaby w Myślenicach.zgadzam się z większością opinii na forum.VALDI-zimny,TURCJA-mało mięsa itd.może zamiast krytykować napiszcie co wam smakuje każdy smak jest inny.ja polecam jednak U KUMPLI codziennie rano idąc do pracy widzę jak kręci się świeże mięso a nie "gotowiec" lub wczorajsze które nie zostało sprzedane.sosy są robione na miejscu a nie gotowe. ISTAMBUŁ ok czyściutko kebab smakował tylko ta cena.W TURCJ w lepsze dni też można dobrze zjeść.czekam na pozytywy przecież ludzie tam jedzą te lokale nie stoją puste.pozdrawiam forumowiczów mam nadzieję że nikogo nie uraziłam

    7 5 Cytuj
  • 14 sie 2013

    Valdi

    Dzis szamałem u Ciebie kebaba i tak.

    Sos troszke nie teges nie pasuje do reszty
    Ogórki pomidory smaczne
    Sałata(?) troszke mi nie smakowała ale to moze kwestia gustu
    Mięso jest go troche i jest smaczne ale czemu trzeba sie przekopac przez tak gruba warstwe warzyw ? To troche minus

    Ogolnie kebab nawet nawet ale sos i to ze miesto jest na samym dole to troche minusiki:)

    Polecam zmienic ten sos na pomieszany "sos" z ketchup'u i majonezu :)

    2 1 Cytuj

Odpowiedz