Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 2 mar 2009

    a co do kebaba w Osieczanach to jest dobry tylko jest mały i jeszcze robiony w tej tzw kopercie za którą nieprzepadam.ale ogólnie DOBRY.POLECAM

    Cytuj
  • 2 mar 2009

    [quote=:[hr][quote] napisał]myślenicki kebab chyba nigdy nie widział TEGO prawdziwego.... [/quote]

    Bo ,może jak by widział to by go nikt nie zjadł co?[/quote]

    i tu masz racje...

    Cytuj
  • 2 mar 2009

    niedobrze mi się robi na samą myśl....uważam że najgorszy kebab jest w rynku koło przystani na przeciwko strażnicy...a najlepszy w Dobczycach na rynku koło kościoła...polecam:)

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    [quote] niedobrze mi się robi na samą myśl....uważam że najgorszy kebab jest w rynku koło przystani na przeciwko strażnicy...a najlepszy w Dobczycach na rynku koło kościoła...polecam:)[/quote]

    zgadzam się z Tobą, pamiętam tą chwilę, szybko szukałam najbliższego kosza na śmieci a w Dobczycach jeszcze nie próbowałam, ale jakoś już nie mam odwagi na kebaba

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    tak tak jeszcze raz napisze i potwierdzam, że najlepszy kebab jest w Dobczycach w Oregano niedaleko Kościoła. POLECAM!!! a drugi co do pyszności jest kebab z naszej myślenickiej Turcji :) tylko tam daja za duzo kapusty czy sałaty...

    1 Cytuj
  • 6 mar 2009

    [quote=jaoluniaaa]tak tak jeszcze raz napisze i potwierdzam, że najlepszy kebab jest w Dobczycach w Oregano niedaleko Kościoła. POLECAM!!! a drugi co do pyszności jest kebab z naszej myślenickiej Turcji :) tylko tam daja za duzo kapusty czy sałaty...[/quote]
    Rozumiem ze jesteś niemową? Bo ja jakoś zawsze jak poproszę (grzecznie oczywiście) o więcej mięsa niż kapusty to dostaję tak jak chcę...

    Cytuj
  • 7 mar 2009

    nie, raczej cechy impresywne człowieka...

    Cytuj
  • 8 mar 2009

    Według mnie najlepszy jest kebab "Turcja". Ludzie narzekają tutaj na dużą ilość sałaty, nie potraficie mówić? Obsłudze, też nic nie zarzucam. Na Rynku kebaby są nie smaczne ;)

    1 Cytuj
  • 11 mar 2009

    Oj no, będe zawsze mówiła, że chcę wiecej miesa niż sałaty :)

    Cytuj
  • 11 mar 2009

    Po kilku miesiącach trafiłem na Kababa na Rynku i o dziwo mi smakował. Jest zdecydowananie smaczniejszy niż dawniej.

    Cytuj
  • 12 mar 2009

    najbardziejWyjebany jest kebab na kosciuszki. od trzymania w prawej rece zakwasy mialem. do brzucha wpadlo mi jakies 65% kebaba, reszta na koszule i podloge a itak se pojadlem taki byl duzy. salata mi sie z 3 godziny odbijalo. polecam zapracownym co sie im gotowac nie chce po robocie. w telewizorze jakis mecz lecial a Kebab turcja duszy i tak nie kupi

    Cytuj
  • 15 mar 2009

    ktos tu dobrze napisal najlepsze kebaby sa w skawinie i kalwarii i chyba w zatorze istambul to jest jeden wlasciciel jedzcie i sie przekonacie a nie....

    Cytuj
  • M G 16 mar 2009

    No to może załóżcie temat 'najlepszy kebab w małopolsce', guzik mnie obchodzi kebab w Dobczycach , Skawinie czy Kalwarii. Tak wogóle to o kebabie w Myślenicach już wszystko chyba zostało napisane i jak dla mnie to temat do zamknięcia.

    Cytuj
  • 28 mar 2009

    Najlepsze kebaby są w Brodach koło Kalwarii Zebrzydowskiej

    Cytuj
  • 28 mar 2009

    Patrzcie na tytuł posta... I nie piszcie wiecej o Kebabie w Skawinie czy na innych wioskach..

    Cytuj
  • 28 mar 2009

    kebabay u nas sa podle

    najgorszy zaraz na jazie jeen taki co keczup dodaja poprazka

    koo technikum sama kapucha

    na kosciuszki zalezy jak trafisz

    Cytuj
  • 28 mar 2009

    gg smieszny jestes hehehe jak juz cos to skawina nie jest wioskom hehehe:D:D:D

    1 Cytuj
  • 29 mar 2009

    [quote]gg smieszny jestes hehehe jak juz cos to skawina nie jest wioskom hehehe:D:D:D[/quote]

    No nie jest wioską bo wsią.. widać po jej mieszkańcu i jego pisowni i umiejętności czytania.. Patrz czego dotyczy post a później się wypowiadaj..

    1 Cytuj
  • 29 mar 2009

    Najlepszy kebab według mnie jest w budce przy ulicy Słowackiego koło warzywniaka(naprzeciwko busów)polecam naprawde super !!! :)

    Cytuj
  • 30 mar 2009

    Kebab w Turci Super POLECAM ! ale nie kupujcie kebaba koło Chemika ul.Rzemieślnicza jak mi kobita zapodala kebaba z dodatkiem mięsa (za dopłtą 2zł -Oczywiscie) to nadawał sie do kosza !!!! zimny miesa to byly dwa moze trzy kawalki takie malutkie uj z tego ale to wszystko bylo ZIMNE :/ i sama sałata nom był tak jeden pomidor !!! Dramat to byl najgorszy kebeb jakiego jadlem , jak obsluguje koleś to robi nawet spoko kebaba , ale jak obsługuje tak KOBITKA to DRAMAT !!!! ja to bym ja zwolnił od razu !!!!

    Cytuj
  • M G 30 mar 2009

    -->Szarak
    Ja też tam kiedyś takiego dostałem , tragediaa!! Pisałem o tym wcześniej wtym temacie. Nie polecam tam kebaba absolutnie!!!

    Cytuj
  • 30 mar 2009

    A ja dodam od siebie że tam przydałby się sanepid w tej budce...

    Cytuj
  • 1 kwi 2009

    Szarak nie mogą zwolnić kobitki,bo to siostra właściciela. :)

    Cytuj
  • M G 2 kwi 2009

    Ale tam w tej budzie pracują dwie panie. Ta młodsza mi kiedyś kebab spartaczyła.. :/

    Cytuj
  • 2 kwi 2009

    A tam,chrzańcie Rzemieślniczą!Wybieram się wieczorem na panini do Turcji. Ostre,dobrze upieczone i przede wszystkim - pyszne!

    Cytuj

Odpowiedz