Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 15 lip 2010

    Kebab
    Camel- mięso twarde i czesto przypalone, sosy ok, dodatki ok
    RAZ DWA TRZY - tortilla duża dodatki świeże smaczne, sos zlewa sie na sam spód i jest mało wyrazisty w smaku
    Turcja - tortilla dobra fajnie przypieczona sos smaczny, zdecydowanie za mało dodatków to jest wielki minus
    DON COrleone - tortilla ... mało przypieczona tylko podgrzana, mieso chyba ze trafiłem na końcówkę beznadziejne, natomiast dobry pomysł z pokrojeniem sałaty , brakowało mi tam jakiegoś dodatku czerwonego typu sałata czerwona lub kapusta

    Cytuj
  • 16 lip 2010

    osoba, która się podpisała moim nickiem "olek" dnia 15.07 o godzinie 12.50 KŁAMIE!! to pewnie ktoś od nich! jak nie umiecie przyjąć do wiadomości, że jadłem u was syfnego kebaba to dajcie sobie spokój z tym forum, tu się ludzie dzielą opiniami a nie robią sobie jaj!! żal

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    [quote]osoba, która się podpisała moim nickiem "olek" dnia 15.07 o godzinie 12.50 KŁAMIE!! to pewnie ktoś od nich! jak nie umiecie przyjąć do wiadomości, że jadłem u was syfnego kebaba to dajcie sobie spokój z tym forum, tu się ludzie dzielą opiniami a nie robią sobie jaj!! żal[/quote]\
    sory kebaby są tam super teraz to zrozumiałem bo wcześniej miałem wzdęcia po kebabie z RAZ DWA TRZY

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Jadłem kebaba w Don Corleone.. W życiu gorszego nie jadłem, co prawda mięsa było sporo ale sałata jakaś taka wysuszona i bez smaku jakbym papier w kolorze zielonym jadł, sos pół ostry to chyba była wymieszana śmietana z mlekiem bo był ochydny, bez rzadnych przypraw

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Kiedy wreszcie smakosze kebabów zechcą parkowac samochody na parkingu naprzeciw Strażnicy na Zarabiu ?!
    Tam powninien stać znak zakazu parkowania bo to co się dzieje woła o pomstę do nieba. Czy klienci kebaba nie mogą już tyle podejść ????

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Kebaby ach te kebaby.....

    zachwalacie sie tak tymi kebabami a zastanawialiscie sie kiedykolwiek w jakis sposob oni rpzechowują to mięcho??? przeciez watpie ze czekaja po zamknieciu jeszcze godzinę zeby sie mieso schlodzilo i zeby je wstawic do lodówki:/
    jesli jest tak jak pisze to znaczy ze zostawiaja to mieso przez calutka noc w tej budce???wiecie jaka to pozywka dla bakteri, much itd....

    druga sprawa...takie mieso nim zostanie spozyte to pewnie bite 2 tygodnie....szok ze my to jemy i nic nam nie jest:/

    pracował ktos moze w takiej budce??może by mnie uswiadomil jak to wyglada??

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    nie zjedzone mięso jest wyrzucane, nie wiem czy wszędzie. Moja znajoma pracuje w takiej budce ale nie w m-cach. Tam mięcho codziennie jest świeze

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    wyrzucone???

    chyba sie nie rozumiemy...chodzi mi o to mieso nabite na opiekacz...przeciez to mieso nim sie skonczy to spozywane jest z 2 tygodnie...

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    Sory. Masz racje sprawdziłem to , troszkę się za bardzo jaram bo jestem zagorzałym wegetarianinem i czasem z braku pewnych składników po prostu we łbie mi się mąci.

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    ale sie ktoś podszywa a niech ma zabawe:)

    a ja nadal proszę o uswiadomienie, w jaki sposob to mieso jest przechowywane...

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    Stanowczo zgadzam się z Combo de la Muerte.
    W Don Corleone jadłam najlepszego kebaba i hot doga.
    Dużo warzyw i mięsa (w kebabie). Polecam. ;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Don Corleone żądzi! Super żarcie

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    ta hehe don corleone juz sie zmywa z myslenickiego rynku hahaha

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Dan Carlone

    chyba sam wlasciciel zamieszcza te opinie bo mieszkam na zarabiu jedzę tamtendy ilka razy dziennie i zywego ducha nie widać.
    A pozostalości pobudowlane walają się nadal i tak sie zastanawiam jak w dzisiejszych czasach mozna otworzyć biznes i zostawić koło niego śmieci????i to w dodatku gastronomia!!!
    Ja tam nie pojde na kebaba przez te śmieci i tyle w tym temacie.

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Ja tam żadnych śmieci nie widziałem. U Don Corleone jadłem naprawdę smacznego kebaba. Najadłem się do syta a moje dziecko zamówiło lody. Szczerze byliśmy oboje zachwyceni. Mam nadzieję, iż będzie możliwość dostawy. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    W Turcji mięso zawsze jest świeże, jak chodzę tam to zazwyczaj koło 21-22, i wtedy są już resztki, więc w dzień wszystko im schodzi.
    Jeżeli mam oceniać kebaby, w których jadłem w skali 1-10 to oceniam tak:

    1.Turcja 9,5/10
    2.Raz Dwa Trzy 7,5/10
    3.Ten na Kościuszki 6/10
    4.Don Corleone 4,5/10

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Moja ocena jak poniżej (skala od 1 - 10):

    1.Kościuszki - 8/10
    2.Raz Dwa Trzy - 7/10
    3.Turcja - 6/10
    4.Rzemieślnicza - 5,5/10

    Don Corleone - nadal tam nie byłem więc brak oceny

    A teraz wytłumaczenie:

    Kościuszki - za stary, sprawdzony, dobry i co najważniejsze własny przepis na mięso i sosy, było by więcej gdyby lokal wyglądał lepiej...

    Raz Dwa Trzy - ocena głównie za wielkość Kebaba+ podążanie w dobrym kierunku + swój własny styl,

    Turcja - generalnie solidny Kebab choć budyniowate sosy + za dużo trawy...

    Rzemieślnicza - podobnie jak Turcja robią solidne Kebaby z paroma minusami jak np. budyniowate sosy...

    PS Oceny były by lepsze ale niestety nikt w Myślenicach nie oferuje Kebaba z baraniny...

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 13 sie 2010

    Marcin mówi, że nienawidzi kebabów! W ogóle, to on nienawidzi tych "brudnych turasów" co je robią.

    Marcin woli knyszę!

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Fajny film widziałem dzisiaj na TVP3.Hurtownia kebabów w W-wie pod dworcem centralnym.

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Syszaem, że myślenickie kebaby się tam zaopatryway. Niewiarygodne jaki syf ludzie jedzą. Ciekawy jestem czy wlaścicielka kebaba na zarabiu je to swoje g....Myślę że nie.

    Cytuj
  • 21 sie 2010

    Byłam dzisiaj u dona i jadłam Trame coś tam i powiem wam ze pycha! Buła ogromna nafaszerowana tym co chciałam, polecam!

    Cytuj
  • 25 sie 2010

    Raz skusiłem się, aby zjeść w "Turcji". Bułkę kebaba w 3/4-tych wypełniała kapusta pekińska , kilka kawałków mięsa,pomidor,ogórek i bardzo niesmaczny sos.
    Przyzwoity kebab jest na Zarabiu i obok Technikum im. Mikołaja Reja

    Cytuj
  • Krystian 25 sie 2010

    Ja polecam Raz Dwa Trzy !

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Ponoć jutro na reja otwarcie nowego kebaba.Jadłem tam w piątek na darmowym poczęstunku.Ciekawy smak. Oby tylko nie poszli jak reszta na masówe.

    Cytuj

Odpowiedz