Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 2 wrz 2010

    byłem wczoraj na kebabie w nowym lokalu w rynku nazywa się neo jadłem małego kebaba i kawałek pizzy bo mają na kawałki muszę powiedzieć że fajnie smakuje i kebab i pizza zobaczymy co z tego się wykluje bo na początku to wszyscy się chcą pokazać a potem odstawiają manianę

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    Zgadzam się z Samogonem. Kebab baaaardzo dobry. Pizza na grubszym cieście (osobiście wole cienkie ale nie jest zła) w całości i w kawałkach- fajny pomysł.

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    To jest tam na przeciwko ukleiny troche nizej? musze sie tam przejsc bo widziałem ze otworzyli, a co do tego ze na poczatku zawsze chcą najlepiej to niewiem bo ten kebab co otworzył sie pzred mostem jak sie jedzie na zarabie to z miejsca poczęstowali mnie starym miesem, znam sie troche na tym bo pracowałem w kebabie i potrafie rozróznic stare mieso od swiezego, takze zadnymi sosami smrodu i smaku nie zbiją , nie polecam tam kebaba! a do tego sie pzrejde i zaraz będe wiedziec co w trawie piszczy, czy wart polecenia czy anstepna kicha!

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    tam też podobno jest jakiś nowy, ale teraz mówiliśmy o tym na rynku.

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    z myslenic jestem a niepamietam kiedy byłem juz w rynku hehe, w którym miejscu jest ten kebab?:) poinformujcie mnie lepiej hehe

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    byłem dzisiaj w istambule na reja. Osobiście bardzo mi smakowało.Kebab jest prawie identycz ny jak w skawinie (wygląd,smak). Jak ktoś lubi skawińskie to będzie zadowolony.

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    koło sklepu z zabawkami- donald.

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    jadłam drobiowego w istambule palce lizać!!!! Wreszcie inny smak!

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    znajomy dzis kupil kebaba tam , na moje to on troche mały jest , w sumie objetosci bułki ze sklepu

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    jadłam w istambule w czwartek pierwszy i ostatni raz, jadłam też koło mostu chyba w camorra i też nie zachwyca a ten na kościuszki to tragedia trafiły mi się zepsute warzywa a mięso jakieś takie na skraju przydatności do spożycia. jadłam naprzeciwko cybucha w turcji ale jakiś taki bezpłciowy. na razie najlepszy to raz dwa trzy. ciekawa jestem jednak bo podobno w rynku jakiś też otwarli ale nie byłam jeszcze. a tak wogóle kebab rulez!

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    chciałam jeszcze dodać że dziwie się że w tych myślenickich kebabach nie serwują mojej ulubionej bułki ze sznyclem ani awokado z krewetkami gdzie indziej to norma. jem w różnych kebabach bo nie dawno przyjechałam ze wsi a tam tego nie ma.

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Gurkop nie mów że na wsi nie ma kebaba, przejeżdżałem nie dawno przez Osieczany i widziałem budkę ochydną z kebabem ,i w koło zakazane gęby pijackie ,jak można tam zjeść kebab tego nie rozumiem ,a gdzie SANEPID dał pozwolenie?

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    a jaka cena na reja i w tym nowym na rynku?

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    gurkop masz wyszukane podniebienie. Smak, estetyka, i higiena 1,2,3 zwala z nóg...

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    Najlepszy kebab na słowackiego niedaleko alberta,mniam !!!

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    A ja jadłam jakiś czas temu Tramezino w budce u Dona i było niezłe, choć nie mogła bym jadać tego codziennie, jedzenie było syte i smaczne i co najważniejsze ciepłe i sosy się nie wylewały bo buła jest zawinięta w nieskończoną ilość folii, która też trzyma ciepło. Dla mnie jest ok tylko trochę daleko, właściciel mówił coś o dowożeniu jedzenia ale tego jeszcze nie próbowałam.

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    Apropo kebabu-pizzeri w Rynku koło Donalda...
    Jadłem kebaba... niestety nie zachwycił. O ile mięso bardzo dobre, to jest go bardzo mało. Cienka bułka, mnóstwo kapusty i sałatek. A co najgorsze - zimne sosy i sałatka :(

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Jako wielki tropiciel i smakosz kebabów w poniedziałek zagościłem w Istambule na Reja, zamówiełem oczywiście dużego drobiowego i powiem że był dobry, ale nie zachwycił. Trochę maławy, mięsa w sam raz, mięsko dobre, dobrze przyrządzone, bułka mała więc mięsa było w sam raz na jej wielkość, ale niestety mały jak dla mnie. Surówek bardzo mało, kebab inny niż w reszcie miejsc w mieście, bardziej przypominał wyglądem hamburgera a nie jak w większości miejsc rozłożystego kebaba, którego żeby zjeść trzeba sporo poszuflować widelcem.
    We wtorek byłem na zarabiu koło Dalinu. Wielkość już OK, ale niestety mięsko już nie to. Suchawe i w dużo gorszym smaku, sałatek od świeżości dzielił cały dzień, chyba że miałem pecha i tak trafiłem, ale to wg mnie nie tłumaczy lokalu.
    W środę (wczoraj) zagościłem w NEO w rynku pod zegarem, ten nowy koło Donalda. Oczywiście duży średnio ostry jak zwykle i mogę z pełną powagą i obiektywizmem powiedzieć że wreszcie zjadłem zarąbistego kebaba w Myślenicach. Cienka duża bułka, mięska dużo i tu się nie zgodzę z kolegą powyżej ale poniżej (mięso jest dopiero w środkowej i dolnej partii pułeczki, a wrażenie może być takie że mało, gdyż surówek jest ogromna ilość), sałatek, których jest na prawdę dużo i są rewelacyjnej świeżości. Jak nie lubię tej fioletowej kapusty tak tam zjadłem w całości. Trzeba wspomagać się widelcem bo rozłożystość jest spora, sosy (jadłem tylko na razie średnio ostrego) bardzo smaczne i jeszcze kilka ważnych bzdecików które wpływają na całość, a mianowicie spożywając na miejscu dostałem prawdziwy talerz by nie zbierać wypadających kawałków po stoliku, niby nic ale jako wielki smakosz różnych potraw i bywalec różnych restauracji i lokalów na takie rzeczy zwracam dużą uwagę.
    Jak dla mnie znaczek - Najlepszy Kebab w Mieście powinien powędrować właśnie do Neo.
    Zobaczymy na jak długo, ale niestety tak to jest że mnogość klientów jest wrogiem jakości i smaku.

    O kebabie na Niepodległości się nie wypowiadam bo jedyne co tam mieli smacznego to sos ostry własnej receptury, reszta taka nijaka.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Oj wysłało mi się za szybko.

    Nigdy nie szedłem na to samo danie do tego samego lokalu dwa dni pod rząd, ale dzisiaj w Neo na obiadek leci duży drobiowy ostry plus Cola.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    widać ze właściciele Neo sobie robi om reklamę........ Zal.pl.......... Tak jak te buraki z reja tak samo .........................

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Chwaląc lokal od razu trzeba być jego właścicielem?

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Nie jestem właścicielem żadnego Kebaba, a to że napisałem prawdę można przecież sprawdzić samemu, więc po co Bolo te głupie wywody.

    Wiadomo że moja subiektywna opinia może być przez kogoś podważona bo przecież na tym polega jedzenie i smak, że każdego kubki smakowe reagują inaczej a poczucie smaku może być inaczej odbierane.

    Sprawdzić jeszcze muszę Kebab na Reja ten w przy skrzyżowaniu obok Kaźnicy w podworcu bo Panini tam było dosyć słabe ale za to zapiekanki mają wyśmienite.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    PS. Dla lubiących różne smaki polecę także w Chińskiej na zarabiu żabie udka, co prawda przed wakacjami wydawały mi się lepsze niż ostatnio ale warto spróbować. Szukać należy ich w menu w owocach morza na końcu :) (ktoś miał niezłe poczucie humoru).
    Polecę także z Alibi na Kazimierza Wielkiego Chicken Tikka Masala - Indyjskie danie, super, rewelacyjna odmiana przypraw jest w tym daniu zastosowana. Dowożą do domu ale ja polecam zamówić sobie na miejscu w lokalu.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    NOWY KEBAB NA RZEMEŚLNICZEJ?????

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    jo od kebaba wole moja baba

    Cytuj

Odpowiedz