Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 18 cze 2009

    W miejsce dawnego kiosku "Ruchu" obok strażnicy na Zarabiu powstała nowa kebabownia.Czy ktoś już próbował?

    Cytuj
  • 19 cze 2009

    pizza tylko w Armado

    Cytuj
  • 19 cze 2009

    Do Kaper - Kebab na Zarabiu
    Jadłem i powiem Ci, że lepszego w okolicy nie dostaniesz (polecam zwłaszcza wieprzowy).Jeśli się nie zepsują to będzie miała konkurencja kłopoty :)

    Cytuj
  • 19 cze 2009

    NAJLEPSZY... ALE NIE KEBAB TYLKO GYROS OTWORZY SIĘ JUŻ WKRÓTCE...

    Cytuj
  • 19 cze 2009

    Jak KEBAB to TURCJA :) Polecam w 100% ale przecież każdy ma inny gust ;)

    Cytuj
  • 20 cze 2009

    smakosz, a drobiowy kebab tez tam jest??

    Cytuj
  • 20 cze 2009

    jaoluniaaa tam chyba jest tylko taki, nie wiem na pewno a ciężko mi poznać mięso po smaku/wyglądzie :P

    Cytuj
  • 20 cze 2009

    jaolunia :)
    mają wieprzowy i drobiowy , do wyboru do koloru, a bułeczka też jest super ....mmmm

    Cytuj
  • 20 cze 2009

    Zdecydowanie na zarabiu najlepszy! wyciągnął mnie znajomy ostatnio, w międzyczasie zjadłem już tam 3 kebaby i ani raz się nie zawiodłem. póki co najlepsze jakie w życiu jadłem! Polecam!

    Cytuj
  • 21 cze 2009

    a ja mam pytanie z innej beczki ostatnio znajomy widział auto z chińskiej. Czy takowa knajpa jest gdzieś w myślenicach ? a na dodatek rozwozi jedzenie ? zna ktoś jakieś szczegóły ?

    Cytuj
  • 21 cze 2009

    xxx
    zapewne z zarabia "Pod Blachą"
    polecam bo naprawdę dobre

    Cytuj
  • 22 cze 2009

    Co do kebaba na zarabiu w tym kiosku "ruch" co niedawno otworzyli to jak dla mnie w skali od 1 do 10 to daje zaledwie 3.Dalej niema dobrego kebaba w mieście, mimo że jest taki spory wybór.

    Cytuj
  • 22 cze 2009

    do kebeba dają mięso z KURCAKA Z TAAAAKIM OGONEM (jakby kto nie wiedział )

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Hej! Przypadkowo odwiedziłem Budkę na Pardyaka. Kebaby gorące, dużo mięsa - większość Kebabów Krakowskich daje prawie samą kapustę. Można polecić!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    musze sie zgodzić z powyższym postem... kebaby na pardyaka są wyśmienite!!! serdecznie polecam!!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Jadłem dzisiaj kebab wieprzowy "z kiosku Ruchu" ;) i daję mu 5 w 1-10.Natomiast z kurczakiem był faktycznie na 3.
    Półostry jest naprawdę półostry,nie wiem jak w innych przypadkach.I mam nadzieję,że po złapaniu klientów właściciele nie pójdą na masówkę z racji obecności szkół,tylko przebiją konkurencję.Czego im i sobie życzę :)

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Kebab Turcja... duzo miesa i przynajmniej widac z czego jest zrobiony:P a co do pizzeriiii... polecam Armado i najlepsza pizze w myslenicach czyli Diablo:> mówie wam... pizza jest the best..:)

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    [quote=Kaper]Jadłem dzisiaj kebab wieprzowy "z kiosku Ruchu" ;) i daję mu 5 w 1-10.Natomiast z kurczakiem był faktycznie na 3.
    Półostry jest naprawdę półostry,nie wiem jak w innych przypadkach.I mam nadzieję,że po złapaniu klientów właściciele nie pójdą na masówkę z racji obecności szkół,tylko przebiją konkurencję.Czego im i sobie życzę :)[/quote]

    Oni tam nie robią tego kebaba, tylko odgrzewają przywiezione składniki. Generalnie jestem na NIE.

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Ja wyzej pisałem o tym kebabie z zarabia z kiosku na rzeciwko boiska do koszkówki... nie umiem fachowo tego miejsca nazwać... dla mnie tamten najlepszy, tu koło dalinu jeszcze nie jadłem.

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Jak chcecie zjesc dobrego kebaba to jedzcie do Krakowa na rynek do pierwszej lepszej budki. W myślenicach mozna sie tylko sałaty najeść! Co to za problem zrobic dobrego kebaba? A w tym nowym na zarabiu "z kiosku ruchu" to nawet nie umieja bułki i nalesnika zapakowac tak zeby sie nie rozlatywalo a mieso suche jak trot! ble... a królikiem nie jestem zeby jesc sałate...;) juz lepiej niech podniosa cene ale nich daja wiecej miesa..

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    [quote]Jak chcecie zjesc dobrego kebaba to jedzcie do Krakowa na rynek do pierwszej lepszej budki. W myślenicach mozna sie tylko sałaty najeść! Co to za problem zrobic dobrego kebaba? A w tym nowym na zarabiu "z kiosku ruchu" to nawet nie umieja bułki i nalesnika zapakowac tak zeby sie nie rozlatywalo a mieso suche jak trot! ble... a królikiem nie jestem zeby jesc sałate...;) juz lepiej niech podniosa cene ale nich daja wiecej miesa..[/quote]
    Otóż to.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Ja natomiast jem "w kiosku na zarabiu " prawie codzienne i niech mi nikt nie opowiada że jest tam mało mięsa.Pojedźcie do Turcji lub do innych to się przekonacie gdzie jest najwięcej.Ja tylko chciałbym wiedzieć skąd mają takie chrupiące bułki do kebabów.Wieprzowy na 7 w skali 1-10 a drobiowy na 5.A pozatym który kebab w myślenicach dowozi do domu.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Nie zgadzam się Smakosz.W kebabie z kiosku miałem dużo mniej mięsa,niż z Turcji.
    Natomiast dowóz,to wielki plus.Ale podobno powyżej 15zł.Co jest logiczne.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    A ja wam powiem tak nie mamy co narzekać bo jak bym miał porównać nasze kebaby to kebabów w centrum Krakowa to są wyśmienite. Co do smaku to jadłem w kebabie na przy rynku kilka razy i za każdym razem mięso smakowało troszkę inaczej no i tłustość mięsa sama za siebie mówi jak ktoś jadł to wie, osobiście dość długo stołuje sie w Turcji i nie narzekam ale w tym nowym za Zarabiu jeszcze nie byłem ale wybieram się w niedziele coś przekąsić i ocenić gdyż znajomi mi powiedzieli że smak mięsa jest bardzo zbliżony do kebaba w Skawinie (jak ktoś tam jadł to wie co to porządny kebab). Wyczytałem też że mięsa w tym nowym nie robią sami hm.... ale sami się zastanówcie jakie to ma znaczenie? liczy się przede wszystkim smak, sytość, wygląd i cena (a tam maja patrząc na ulotkę chyba najtańsze w mieście i oby to się nie zmieniło), no i dowóz więc jeśli chodzi o kebab to też bardzo duży plus. Oki nie zanudzam napisze ocenę smaku itd. jak zjem. Na razie Turcia nr1 :)

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Kebab za zarabiu to taki syf że nawet Uderzwstol'owi bym go nie dał

    Cytuj

Odpowiedz