Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 12 lis 2010

    hulajnogi najlepsze na dowóz

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    pisze w afekcie,
    wrocilam z pracy, glodna jak wilk, podjechalam na zarabie 123, kebab zestaw - moj ulubiony, wracam do domu, burczy w brzuchu, otiweram pojemnik, a tu, a kukku, nie ma miesa, zapomnieli o miesie!!!dzwonie! odbiera mily glos, przepraszajacym tonem oznajmia, ze dostarcza i bardzo przepraszaja. Nie minelo 5 min, dostalam taaaaaaaaka mega przepyszna porcje! Ludzie umieja przyznac sie do bledu, nikt nie jest doskonaly, az mi wstyd bylo ze taka zla do nich dzwonilam. Podsumowując,
    Kebab 123 polecam, szczerze, pycha, miekkie mieso z kurczaka, delikatna salatka. Najlepszy w myslenicach!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ja to chyba źle trafiam. Miałem wątpliwą przyjemność dwa razy posilać się w 1.2.3.
    pierwszy raz dostałem spieczone na węgielek skwarki.Przy drugim podejściu dostałem surowe mięso, to chyba w akcie przeprosin, tak dla równowagi.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    No widzisz, a mi też zapomnieli dać mięsa do panini w 123 ale że jestem z Dobczyc to raczyłem się nie upominać.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    a w Istambule podnieśli ceny ;P

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A w greenbarze nie i mają tak większe porcej ;P

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Napewno nie na Zarabiu przy strażnicy RAZ DWA TRZY!!!!!
    Wstrętne,surowe tłuste mięso BEZNADZIEJNE!!!!!!!!!!!!
    UWAŻAJCIE!!!

    1 Cytuj
  • 18 lis 2010

    i od razu widać ze konkurencja kebaba raz dwa trzy nie śpi na tym forum tylko czujnie czuwa hehehehehehehehe co za żenua

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    ami najlepiej smakowaj kebab z turcji a w lisiej lapce maja dobre zapiekanki

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A według mnie i tak Turcja rządzi w Myślenicach. Howgh!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    do miszczu1
    nie liczy się ilośc liczy się jakośc tylko wy debile nie macie pojęcia co to jest jakośc i smak patrzycie na wielkośc zrobionego w kapustę kebaba a ten greenbar wzioł nazwe z greenweya z krakowa bo sami nie potrafia wymyślec <żal>gamonie od siedmiu bolesci

    1 Cytuj
  • o.Tadeusz 19 lis 2010

    Ludzie jak wam nie smakują kebaby oferowane w naszym pięknym mieście to polecam iść do biedronki kupić sobie mięsko, potem do piekarni po pieczywko i przygotujcie sobie sami w domu, będziecie mieli jaki wam pasuje! Ciekawe czy wtedy też będziecie nażekać.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    To ile kosztuje teraz w Istambule???????

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    60 lirów turecich pewnie

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Istambuł ma niezłe, ale sa naprawde sprytni, zachęcili cenami ok, a jak zobaczyli że maja ruch to od razu podniesli cene

    Cytuj
  • M G 19 lis 2010

    Lepiej podnieść cenę niż zejść na jakości , bo niektórzy tak robią że na starcie robią zajebiste żarcie a jak nachapią klientów to potem dziwnie jakość i czasem ilość "jedzenia w potrawie" spada. Ceny akurat nie mieli za wysokiej więc jak się trochę podnieśli to tragedii nie ma , żeby tylko robili to na dobrym poziomie jak do tej pory. Z ciekawości w przyszłym tygodniu ich sprawdzę.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    jak rośnie cena pół produktów to produkt finalny niestety też. Można obniżyć jakość, dawać mniej mięsa , zapychać bułke kapustą,dawać wielkie kawały mięsa(wtedy wagowo wchodzi połowa tego co powinno być), dokładać z zaplecza mięsa gorszej jakości, dosypywać ścinek na ladę grzewczą opiekacza...... Sposobów jest mnóstwo.Robiłam w kebabie na rynku krakowskim pięć lat, sporo widziałam. Jeśli kebab kosztuje poniżej 10zł to albo właściciele jadą praktycznie po kosztach, albo was rąbią jak w reklamie mbanku... Patrzcie obsłudze na ręce a szybko zrozumiecie o czym pisze....

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    - Wiec tak moim skromnym zdaniem najlepszy kebab w Myślenicach to oczywiście Turcja !

    - 123 nic cudownego mięso mocno spalone i w małych kawałeczkach.
    - a ten nowy na przeciwko Alibi to po prostu porażka. same surówki ... takie obiadowe <bleee>
    -na rynku na przeciwko strażnicy strasznie tłuste.
    -koło Donalda na rynku szału nie robi taki nie wyróżniający się podobnie jak ten z Alibi .
    -Istambułu jeszcze nie sprawdziłem ...
    Smacznego xD

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote=Smakosz]Moja ocena jak poniżej (skala od 1 - 10):

    1.Kościuszki - 8/10
    2.Raz Dwa Trzy - 7/10
    3.Turcja - 6/10
    4.Rzemieślnicza - 5,5/10

    Don Corleone - nadal tam nie byłem więc brak oceny

    A teraz wytłumaczenie:

    Kościuszki - za stary, sprawdzony, dobry i co najważniejsze własny przepis na mięso i sosy, było by więcej gdyby lokal wyglądał lepiej...

    Raz Dwa Trzy - ocena głównie za wielkość Kebaba+ podążanie w dobrym kierunku + swój własny styl,

    Turcja - generalnie solidny Kebab choć budyniowate sosy + za dużo trawy...

    Rzemieślnicza - podobnie jak Turcja robią solidne Kebaby z paroma minusami jak np. budyniowate sosy...

    PS Oceny były by lepsze ale niestety nikt w Myślenicach nie oferuje Kebaba z baraniny...[/quote]

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ja ostatnio dostałam za dużo mięsa - to gorsze niż zbyt wiele sałatek.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Mięso jest podstawą zdrowej(lub nie)diety każdego mężczyzny, kebab to dominacja sałatek, kapustek, mężczyzna nie jest królikiem. Pamiętajcie o tym.

    info. ten post nie oczekuje komentarza.

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Ja nie jestem mężczyzną.

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Ja wiem, ja tak ogólnie:)

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    I tak jak w bajce z dobrym zakończeniem kolega prrrosze uratował głodną kasie od śmierci głodowej prezentując pełny adres strony i telefon pożądanego lokalu. Co za pomysłowość.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Lokalu bym tego nie nazwał bo to zwykła buda -_-

    Cytuj

Odpowiedz