Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 3 gru 2010

    Co to sie podziało taki świetny KEBAB jak Istanbuł i podobno sie zamyka. Najlebszy z najlebszych tak zachwalany i co plajta... słyszeliście coś na ten temat?

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    nooo zamyka sie fakt.

    w niedziele.

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    nie żartujcie, przecież dopiero go otwarli?

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    teraz na miescie rzadzi GREEN BAR kolo Trio .polecam

    1 Cytuj
  • 5 gru 2010

    TO może ja sie wypowiem.
    Kościuszki 5/10
    123-8/10
    Istambul-8/10
    Turcja-6/10
    Alibi-7/10
    Green Bar-?/10

    KOściuszki-moj pierwszy w zyciu Kebab- kilka lat temu, prawie wszystko wyrzuciłem, nie wiem czy to sprawa miesa czy jak-w każdym razie ja tylko drobiowe akceptuje, nie wiem co tam jest(w najblizszym czasie moze tam sie przejde. Aczkolwiek hoddogi 1 klasa)

    123-Jak narazie tylko 123, dobrze doprawione mieso nie duze kawałki za to ilosć wystarczająca, w miarę szybka obsługa. Niestety w zeszłym tygodniu przegieli z miesem, ( wieeeeelkie kawałki nie doprawione tak jak zawsze) mam nadzieje ze nie chca jechać na dobrej wyrobionej opini.)

    Istambuł-nowa jakość w sumie wg mnie całkiem podobny do 123 drobne dobre nie przypalone mieso, jedyny minus to wooooooolna obsługa i close on niedziela.

    Turcja-do niedawna stały punkt, ale od kiedy ładują do kebaba 3 kilo zieleniny i takie kawałki miesa ze trzeba je na 3 razy gryźć-na dodatek przypalone, omijam szerokim łukiem.

    Alibi-w miarę dobrze w miarę szybko ale niczym specjalnym sie nie wyróżnia. Można sobie pojeść ale mięsa jednak trochę za mało.

    Green-tam jeszcze nie byłem i czekam aż ktoś to mocno poleci.

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    Zgadzam się z opinią Żelka w temacie Green Baru. Na razie smacznie, dużo. Zobatrzymy jak długo utrzymają ten poziom.

    1 2 Cytuj
  • 6 gru 2010

    [quote=gość: Glutek] Zgadzam się z opinią Żelka w temacie Green Baru. Na razie smacznie, dużo. Zobatrzymy jak długo utrzymają ten poziom. [/quote]

    PISOWNIA KOLEGO !!!!

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Gdzie jest ten Green Bar?

    1 Cytuj
  • 7 gru 2010

    W Myślenicach ani jeden punkt nie umie zrobić prawdziwego kebab'a. Powinni im zabronić nawet nazywać 'tego' co sprzedają kebabem.
    A Wy się tak tym podniecacie.

    2 Cytuj
  • 7 gru 2010

    To nie jedz :-D

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    [quote=gość: znawca] W Myślenicach ani jeden punkt nie umie zrobić prawdziwego kebab'a. Powinni im zabronić nawet nazywać 'tego' co sprzedają kebabem. A Wy się tak tym podniecacie. [/quote]
    to znaczy tylko tyle ze w krk tez powinni wszystko zamknąć:)

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    podobno istabuł juz padł

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    Padł !!Już jest lokal do wynajęcia, szybciutko,chyba za szybko !

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    z tego co rozmawiałem z właścicielem, kebab zarabiał na siebie ale w Jego ocenie zbyt mało. Więc postanowił go odsprzedać.

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Niestety najlepszego kebabu w Myślenicach już nie ma, znów będzie trzeba jeździć do Kalwarii Zebrzydowskiej do tamtejszego Istambułu.

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Raz Dwa Trzy jest lepszy i tam zawsze jest kolejka i samo o tym świadczy ze jest naj lepszy

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=gość: adi] znów będzie trzeba jeździć do Kalwarii Zebrzydowskiej do tamtejszego Istambułu. [/quote]

    No to z Myślenic szykują się już co najmniej 3 wyprawy:
    1. Po chleb do Andrychowa
    2. Po wodę do Dobczyc
    3. Na Kebab'a do Kalwaryi Zebrzydowskiej

    Za czym jeszcze z naszych Międzyzdrojów trzeba wyjeżdżać ?!

    2 Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=JoOfiec] z tego co rozmawiałem z właścicielem, kebab zarabiał na siebie ale w Jego ocenie zbyt mało. Więc postanowił go odsprzedać. [/quote]
    To super jak na początku coś zarabia na siebie, nie trzeba dokładać do niego, właściciel myślał że się od razu nachapie.

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    a wiesz jak coś jest nierentowne według inwestora to po co ma sie tym zajmować :)

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    jakby interes zarabial na siebie to nikt o zdrowych zmyslach nie zrezygnowalby z niego, a takie bajki mozna sobie miedzy bajki wsadzic

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    No znawcy kebawow to co serwoja w Myslenicach to SYF wTURCJI bylem 2lata temu z prawdziwym Turkiem gosc plakal ze smiechu.Niezlego kebaba zjiesz w Krakowie a jak nie to zapraszam do wiednia

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    Nie szpanuj, że byłeś w Wiedniu.
    Chyba, że tradycja przyrządzania smakowitych kebabów sięga tam XVII wieku.

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    hehe Instambuł bedzie sie spowrotem otwierał :)
    inny właściciel ale bedzie miec taką sama recepture na sos i mieso :)

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    Git majonez!

    Cytuj
  • 18 gru 2010

    [quote=gość: daj_Sprzedawca _jaj] hehe Instambuł bedzie sie spowrotem otwierał :)
    inny właściciel ale bedzie miec taką sama recepture na sos i mieso :) [/quote]
    Z pewnością niepowtarzalna "receptura" jeśli pewnie sosy z Folwarku a mięso z Amira, bez obrazy.

    Cytuj

Odpowiedz