Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 2 sie 2009

    Turcja zamiast budować, żenującą kawiarnie powinna rozbudować w środku kebab i usprawnić szybkość wydawania jedzenia, często czeka się bardzo długo, bardzo.

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    Dokładnie,wczoraj czekałem tyle samo ,a jak już byłem przy okienku to wstrzymali produkcję kebaba na 10 minut bo nie nadążyło się mięso smażyć.
    Ta budka może wystarczy na obsługę po za Dniami Myślenic ale przez te 3 dni mogliby jakoś usprawnić obsługę .

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    Przeżyłam wczoraj szok.. Tak strasznie polecaliście kebaba z tego nowego na zarabiu " raz dwa trzy" czy coś tam.. No to poszłam tam wczoraj, ale widząc to tłuste mięso zrezygnowałam z Kebaba natomiast zamówiłam Hamburgera,zjadłam go po czym wszystko "zwróciłam" sos był tak ochydny że to nie porozumienie jest. W życiu już tam niczego nie zjem!

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    Ale jak sobie wyobrażacie usprawnienie kebaba? 20 osób sprzedających?

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    Kebab Turcja wspaniały najlepszy kebab w okolicy.
    A to, że kolejki są straszne świadczy tylko to, że jest najlepszy i ma już markę ;)

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    ula, uważaj, bo to może się zmienić, myślisz, że ludzie mają czas czekać 40 minut, aż laskawie dostaną jedzenie? Niech zatrudnią wiecej osób, albo zwiększą tempo. Przecież tak dobrze się im powodzi.

    aadas, po prostu - jedna dodatkowa osoba, wieksze pomieszczenie i przestrzen tak zeby np trzy osoby mogly robic jednoczesnie jedzenie, no ale widac wlasciciele turcji wola inwestowac w jakas podrobe kawiarni, ktora im sie nie udala. Nie lepiej skupic sie na tym co ludzie lubia? Kebabie? Jak coś ma wszystko to jest do niczego i tak też bedzie.

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    A ja myśle że najlepszy jest ,raz dwa trzy" ja zawsze mam dobre jesdzenie frytki są najtańsze a zpaiekanki przepyszne. Nie wiem jak wy takie buce jesteście i chodzicie do rynkutam jest ble a w Turcji nie jadam tez ble i fee.

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    do raz dwa trzy: widać że masz niewiele lat, skoro używasz niemowlęcych określeń "fee" "ble".

    do MakeM : masz sporo racji. ale zauważ, że na DM były stoiska z kebabami, gdzie sprzedawcy "kwitli".

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    Jedliście możne kebaba w takiej małej budce alibi się chyba nazywa
    nie daleko szkoły na Reja?
    jak wam smakował?
    Musze się tam wybrać i spróbować.

    Cytuj
  • M G 3 sie 2009

    [quote=Paulcia224]Jedliście możne kebaba w takiej małej budce alibi się chyba nazywa
    nie daleko szkoły na Reja?
    jak wam smakował?
    Musze się tam wybrać i spróbować. [/quote]
    Omijaj ją szerokim łukiem!

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    A widzieliście co serwują w SPONTIUSZU? W czasie oberwania chmury w lokalu było po kolana wody, a na drugi dzień sprzedawano już jedzienie... Czy ja mam wrażenie czy SANEPID w Myślenicach nie istnieje?

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    [quote]A widzieliście co serwują w SPONTIUSZU? W czasie oberwania chmury w lokalu było po kolana wody, a na drugi dzień sprzedawano już jedzienie... Czy ja mam wrażenie czy SANEPID w Myślenicach nie istnieje?[/quote]

    Dokładnie to samo widzialem i miałem zapytać.
    Po kolana było wody.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    wlaściciele napewno smarują tu i tam bo ta knajpa to dno...;/ zero higieny, zero kultury... jedzenie nieświeże już dawno powinni to zamknąć.... SYF I MALARIA!!!

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Witam. Jestem z Krakowa, jednak ostatnio do Myślenic przeprowadziła się moja siostra, więc wpadłem z żoną tu do Myślenic. W piątek, postanowiliśmy zjeść kebaba. Ja wziąłem sobie drobiowy z 'Raz Dwa Trzy' a żona w "Turcji". Mój kebab, niestety byl niedobry. Bułka no, może być, ale środek był tragiczny! Mięso żylaste, żyłki, ohyda! Natomiast kiedy spróbowałem kebaba z Turcji, to na prawdę, nie było się do czego przyczepić.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Synu, nie jedz mięsa w piątek, te żyłki będą Ci się śniły po nocach.

    Amen.

    Cytuj
  • 11 sie 2009

    u nas w myslenicach nie ma dobrych kebabów a po za tym piersze słysze zeby prawdziwy kebab kosztował 7,90 czy 8 zł.eheheheh śmiech na sali

    Cytuj
  • 13 sie 2009

    To ile powinien kosztować co!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • M G 13 sie 2009

    Taki myślenićki.. , hmm ?
    Trzy złote!

    Cytuj
  • 15 sie 2009

    a ja wam coś powiem o Turcji ... kiedyś sobie idę z dziewczyną na kebaba ... staliśmy z 45 min w kolejce, przy czym kobieta obsługująca klientów powiedziała gościowi przed nami że nie ma kebabów i zostały tylko tortille : ) ludzie z kolejki sklęli je równo, nie powiem bo to najsmaczniejszy kebab w myślenicach - nie to co amatorszczyzna na osiedlu ( jakiś mega kebab za 10 zł wielkości małego hamburgera z sałatkami z słoika).

    : ) Pozdrawiam Panie z Kebaba :P

    Cytuj
  • 20 sie 2009

    raz dwa trzy na zarabiu to syf nad syfy nie polecam

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    Jak na kebab, to tylko do "TURCJI", odradzam stanowczo fast foody na Kościuszki! Przerażające mięso w hamburgerze.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Trzeba powiedzieć wprost, najlepsze co może spotkać nasze podniebienia to schabowy z pięknej różowej świni, schabowy w bułce potocznie zwany kotletem.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Kebaby w Myślenicach są niezłe ale w raz dwa trzy jest przynajmniej 30 % wiecej mięsa niż w Turcji (szczególnie tortilla

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Masz racje wiecej mięsa bez porównania

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Jak mówi ludowe przysłowie "nie sztuką jest zrobić kebaba, sztuką jest go zjeść żeby nie nakapać sobie na ubranie" *

    * dlatego wymyślono ekologiczne sztućce z tworzywa.

    Cytuj

Odpowiedz