Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 19 gru 2009

    helmut !!!! z szacunkiem !! goscie po pas w wodzie a przy minus naście, wymaga to trochę szacunku , zwłaszcza od " starego " wyjadacza !!! a co do "ślizgów "jeśli nie za wiele dla ciebie, jedż do sieprawia. szanuj trud innych

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    a co za darmo to robia ??? to ni klub morsow kase za to dostaja. fakt w sieprawiu sa wyciagi ale nie ma gory
    jade na rochacze bo widzialem ze dzis chodzila

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    W pełni popieram helmut od dziś płaci podwójnie za jazde :P

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    no nie za darmo!! ale jak chcesz spróbować to pracuj w takich warunkach. zobaczyy ile wytrzymasz

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    Talib dobrze mówi. Widziałem co tam się dzieje w nocy i pełen szacun do kolesi. Jak dla mnie to już tu nie chodzi o to czy dostają za to kase czy nie ale co robią. I ile się muszą ozapierdalać żeby to wszystko działało.

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    panowie tak trzymać !!!! jeśli ktoś nie potrafi uszanować czyjejś pracy to niech ..... (każdy sobie coś dopisze) !!! a kolejna noc też nie zapowiada się różowo !!

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    byłem widziałem dalej fedrują

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    jak dla mnie to mega szacun dla pracujących.

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    stranie mei milo ze podjezliscie tak zazadtak dyskussje - obrone panow fedruajcych. nie mialem na celu ich obrazania lub okreslania jakiedokolwiek innego stosunku do ich pracy anizeli pozytywny. natomiast umknela mi odpowiedz na pytanie KIEDY OTWORZA STACJE?????

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    no otworzą wtedy gdy na całej długości uda się naśnieżyć taki pasek żeby narciarze mogli cały dzień jeździć bez szkody dla sprzetu. nie sztuka otworzyć źle przygotowany stok i od razu pierwszy dzień zrazić wszystkich klientów.

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    slusznie prawisz ale kiedy to nastapi???

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    dzwoniłem na wyciąg. Na razie nie są w stanie określić jak szybko to nastąpi. Jak aura nie pomoże (a dzisiaj w nocy deko zima pomogła) nawet do tygodnia będą śnieżyć. Jednak ostatnie zdanie było obiecujące : "przy tych mrozach jeszcze kilka dni powinno wystarczyć". Kłopot w tym , że od poniedziałku ma się ocieplać.

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    Był ktoś może na stoku albo przynajmniej pod stokiem popatrzyć jak sie sprawy mają? Wtedy kiedy robiłem zdjęcia to dół był jeszcze słabo naśnieżony. Ale minęło parę dni. Z drugiej strony był jak ktoś pisał z was jakiś przestój związany z zamarznięciem okolicy ujęcia wody? Dziś widziałem tam rozradowane kaczki, które dzięki tej pracy panów "lodołamaczy", maja gdzie popływac i szalały po wodzie jak gdyby nigdy nic:)

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    no i i dupa... - 4 tylko jak zwykle nei zdazyli... a ja wczoraj na haredzie smigalem.... w sumie podobny stok ale dali rade nasniezyc

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    gratulacje za wyczyszczenie kamerki na stok teraz ladnie widac....

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Helmut a na co mieli zdążyć?? myślenice mają własny termin i starają się wyrobić i zdążą:) poza tym nie porównuj Zakopanego do Myślenic bo są to zupełnie inne warunki. A tak swoją drogą to chyba nie wiesz gdzie jeździłeś bo nie ma stoku hareda, może być harenda:) Więc albo tak naprawdę byłeś na jakimś wymyślonym stoku albo z odmianą u Ciebie słabo:)
    Walker byłem wczoraj przy dolnej stacji i jest już bardzo dobrze naśnieżona jak wrócę z pracy to wrzucę zdjęcia
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    jak to na co????
    na przyjazd Helmuta.....Tyle kilometrow jedzie --a tu nic..nie ladnie....
    przeciez informowal kiedy przyjedzie..
    On ma kase--- placil by za caly wyciag i nasniezenie,,
    na przyszly sezon prosze sie postarac....

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    hehehe:) Krusiek ma racje:) a ja głupi nie zaczaiłem że to Helmutka chodzi:)

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    noo zarobiony jestem. przed chwila bylem na stoku i spotkjalem typa (nic nie robil tylko palil papierosa) poinformowal mnie ze sobota ruszaja (jak kupy rozgarna.... ) jak Allah pozwoli....

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    jak widac w kamerkach---ratrak pracuje--no i dobrze,.............

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    Byłem dzisiaj na stoku i muszę przyznać, że na całości stoku jest duża ilość śniegu. Moim zdaniem wystarczająca, aby otworzyć stacje… Na górze ratrak pracuję, wiec sądzę, że może w przerwie świątecznej można będzie coś pośmigać :)

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    a kto tam teraz zarzadza??
    na stoku i w knajpie?

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    A co to za różnica kto zarządza?

    Cytuj
  • adzygmunt 22 gru 2009

    Oby tylko nie spłynęło wszystko do Raby.
    Mimo mojego znanego stanowiska w sprawie tej stacji narciarskiej, to życzę wszystkim i użytkownikom i korzystającym gór śniegu. Skoro jest niech służy, i mam nadzieję, że halny i odwilż nie zmiecie białego puchu!!!

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    Kolezko xxx zadałem proste pytanie.
    Jeśli nie masz ochoty, nie wiesz, nie odpowiadaj a nie pisz żenującego posta.
    Po co wogule odpisujesz? bo ja tego nie rozumiem...

    Cytuj

Odpowiedz