Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 30 gru 2009

    krusiek
    nie stałem na zakazie tylko jechałem do góry, a niebiescy zatrzymali mnie z góry zjeżdżając.
    Jeśli to droga powiatowa to zakaz stoi chyba nielegalnie i dojazd na Chełm nie powinien być zabroniony (nie mówię tu tylko o dojeździe pod stok)
    Proszę o odpowiedź bo moim zdaniem to na zniesienie zakazu powinno zależeć przede wszystkim właścicielom stoku.

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    on2---/dlaczego 2 a nie 1/ ---- nie jakas szkolka-tylko klub narciarski zrzeszajacy mlodziez z okolicy...
    w ubieglym sezonie osiagneli bardzo ladne wyniki...w roznych zawodach....

    DOSIEGO ROKU---MROZU - MROZU--oby byl nie gorszy niz mijajacy......

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    krusiek
    witam i szacunek !!!! dlaczego nie 1 tylko 2 , bo ktoś napisał że " ostatni będą piersiami " a piersi są z przodu :) pozdrawiam i wszystkiego w nowym !!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 31 gru 2009

    Bałagan ze znakami wjazdowymi na Chełm trwa już b. długo. Powód jest prosty lobby "parkingowego grosza".
    W ubiegłym roku jechałem na imieniny kolegi. Zatrzymany powiedziałem w czym rzecz i puścili nas.
    Wracając inna patrol nas capnęła. Tłumaczymy, że wracamy z imienin.
    Zaczęło się od żądania telefonu, do znajomych, skończyło na dmuchaniu w balonik.
    Mandatu nie było!
    Pozostaje niesmak, i żal, bunt. Nie nieskierowany do policji, oni pracują, lecz do tych co ustawiają bzdurne znaki drogowe pod dyktando - "parkingowego grosza"?
    W podtekście jawi się ochrona przyrody tam gdzie tnie się wszystko równo z trawą, a pod wyciąg hektary lasu.
    Gdzie bezkarnie wszystkie crossy, omijają asfalt harcują bez żadnej znanej opinii publicznej kontroli i sankcji!!!

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    nie wiem co mają wspólnego znaki drogowe na chełm w stosunku do stacji narciarskiej ????? odkąd pamiętam ( trochę lat nazad) znaki były a o stoku nikt jeszcze nie słyszał !!! poza tym parking pod stacją narciarską został wycięty przez lasy państwowe jako plac manewrowy dla potrzeb tzw zrywki drzewa ,a parking przy dawnej kaskadzie i "starej" kolejce został oddany w dzierżawę przez miasto już dawno temu osobie prywatnej, która z tego co można był zauważyć podczas zeszło rocznych opadach śniegu ,faktycznie jest nastawiona na kasiore bez inwestycji.co do krosów panie adzymunt to popieram cię w karzdym słowie ,tyle że to dyskusja nie na forum narciarskim !!! wszystkim miłej zabawy w tę jedyną noc w roku !!!!

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    stok w myslenicach to syf ja tam nigdy nie będę jeździł za dużo ludzi powinni otworzyć 2 trase

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    Myślę, że stok bez warszawy też sobie da radę. Zegnam:)

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    a potem warszawka się dziwi że ich nigdzie nie lubią !!!!
    powinienem zacząć od tego WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU nawet dla warszawy - podhale nie jest aż tak mściwe jak krawaty :)

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    zgadnijcie skąd byli turyści porwani przez lawinę pod Rysami

    a jakże z warszawy...
    wydaje im się, że wszędzie na nich czekają i w ogóle są najlepsi, a prawda jest zupełnie inna więc panie warszawa powiem krótko i po staropolsku
    SPIEPRZAJ DZIADU :)

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    Za takie i inne wypowiedzi, za takie i inne zachowania na drogach niech warszawiacy się nie dziwią, że ICH NIKT NIGDZIE NIE LUBI, cwaniaki-warszawiaki !

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    Czy ktoś może mi powiedzieć co z oślą łączką i orczykiem dla dzieci?

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    witam narciarską brać z myślenic !! stoczek macie zaje i naprawde chociaż ciut wąski to jest ok. waruny wpożo i choć że knajpa do dupy ( bo nie działa ) to i tak ok. jakiś men na dole gadał że od jutra zmienia się właściciel knajpeczki więc jest szansa na "góralską" :) !! w ogóle miastko ok atmosfera też !myślę że do 3 to się ni zmieni ;) pozdro od KASZEBA z ŁEBY

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    ktoś wie czy będą naśnieżać i otwierać łączke w tym sezonie bo chyba mrozy idą

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    z tego co widziałem to już wczoraj śnieżyli orczyk więc możliwe że już jutro lub pojutrze ruszy

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Nie bardzo mogę zrozumieć jak ktoś kto wydaje grube miliony na stację narciarską może nie zadbać o klientów tylko dzięki którym będzie ona mogła funkcjonować.

    Tak stale nieaktualizowanej i niedbale zrobionej strony internetowej już dawno nie widziałem, od dnia otwarcia stale pokazuje te same warunki narciarskie, bez znaczenia czy spadło 30cm śniegu czy też jest mega odwilż i +12*C, zawsze pokrywa śniegu to 30-60cm i warunki dobre!
    Fajny stoczek ale widać, że beznadziejnie zarządzany!

    Cytuj
  • adzygmunt 3 sty 2010

    Na stacji narciarskiej najwyraźniej potrzebni są ludzie do przysłowiowej łopaty!
    Reklama i dbanie o wizerunek, a co to takiego?
    Czy zresztą ja mam się martwić o czyjąś forsę?
    A może im kasa "śnieżna" niepotrzebna do prowadzenia interesu?

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    adzygmunt
    byłeś kiedyś w ogóle na nartach, czy tylko tak piszesz, żeby Ci postów przybyło

    Cytuj
  • adzygmunt 4 sty 2010

    Nie dbam o liczbę postów.
    Jeśli mam coś do napisania to klikam w klawiaturę.
    W tym wypadku "górolu" nie wyczułeś, co miałem na myśli pisząc, że zarządca stacji nie dba, a może dba inaczej o swój interes.
    Nie zrozumiałeś, bo albo ja mało wyraźnie wyłuszczyłem swą myśl, albo Ty nie zrozumiałeś. Wybór należy do Ciebie!
    Odpowiadając na Twoje pytanie "czy byłem w górach"?, bo Twój post jest o tym, nieprawdaż? zaspokoję Twoją ciekawość.
    Zdarzyło mi się zdobyć/wyjeździć w dawnych czasach złotą odznakę zjazdową nadawaną przez PZN. Ale to było tak dawno, a tak miło przywołać wspomnienia!

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    adz........TO SE NE VRATI.......ale
    trzeba z zywymi naprzod isc--
    po zycie siegac nowe......a nie.....
    to jest inne narciarstwo..
    narty.. wiazania.. stoki.. ratraki.. armaty..nawet kolorowy snieg...
    ale mimo to i 75 na karku..czesto bywam na chelmie...i..TO JEST TO.......
    POZDRAWIAM DRUCHA...

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    JEŚLI chodzi o warunki to nowy zarządca wyciągu świetnie się spisuje zadbał o to aby wykorzystać każdą mrożną chwilkę na naśnieżanie . W tym sezonie drogowcy jeszcze słodko spali jak chłopaki z ZARABIA SPORT zaczynali naśnieżanie . W tej branży nie ma czasu na odpoczynek to ciężka charuwa szczególnie nocami kiedy trzeba zrobić wszystko aby na nastepny dzień stok nadawał sie do urzytku narciarzy . Wiem co pisze miałem z tym doczynienia i nikt tego nie zrozumie jesli sam tego nie doświadczy jak naprawde to wyglada od środka . POZDRAWIAM CAŁA SOLIDNA ZAŁOGĘ WYCIĄGU ORAZ WSZYSTKICH SYMPATYKÓW ZARABIE SPORT OD DZISIAJ ZACZĄŁEM TRENINGI NA TYM WŁAŚNIE STOKU I JEST ZAJEFAJNIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    Zacznij lepiej trening ortografii

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    a czy mógłby ktoś napisać, czy działa w tym roku wypożyczalnia sprzętu narciarskiego przy strażnicy na zarabiu ?

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    działa:) ale chyba tylko w weekendy, jak sie mylę to poprawcie mnie

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    Może słabo patrze ale od kilku dni nie widziałem aby naśnieżali główny stok.

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    całą noc snieżą

    Cytuj

Odpowiedz