Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 5 sty 2010

    Teraz owszem śnieżą, ostatnie dwa dni chyba odpuścili.
    Fajnie jakby udało się otworzyć większą szerokość stoku, wtedy dopiero zaczyna się tam bajka.

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    no zima nas nie rozpieszcza :-( a nie mogło by być -5 i słoneczko

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Był ktoś może dzisiaj na Chełmie, jak warunki po opadach śniegu? poszerzyli może trasę?

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    byłem wczoraj. trasa nr 1 idzie tak na polowe stoku za to warunki świetne:) ruszył, bodajże w sobotę, orczyk.

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    z poszerzeniem trasy jest tak samo jak ze śnieżeniem i dopuszczeniem do ruchu musi być 50 cm śniegu bo w przeciwnym wypadku będziemy jezdzić po kamieniach a są tacy co bardzo chcą jezdzić po szerokim stoku ale gdy się zdarzy okazja do narzekania np. na kamienie ( nawet poza stokiem) to będą piersi :)

    Cytuj
  • adzygmunt 13 sty 2010

    Piersi? pierwsi? To w końcu jak miałeś zamiar napisać? ;)

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    Pomimo kolejnych opadów i dośnieżania stoku na stronie nadal informacja o warunkach sprzed tygodnia: pokrywa śnieżna 30-70cm.
    Już nawet na stronie GOPRu potrafią codziennie aktualizować warunki pogodowe na Chełmie. A według tamtych pokrywa to 50-90cm.

    Świetnie stok potrafi się sprzedać na zewnątrz, reklama na całego:)

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    ho, ho, ho zapowiada sie ciekawie, ale tak naprawde mozna sie bylo tego spodziewac, może wreszcie beda jakies porzadne inwestyce
    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/myslenice/990023-nartostrada-na-chelmie-moze-zmienic-dzierzawce.html

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    szczeze to licze na to by pkl przeja myslenice. bo wtedy jest szansa ze eda 2 trasy a nie jedna.... ceny beda drozsze ale jakosc bedzie lepsza...

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    dzisiaj na stoku tvn24

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    i policja..............i tak bedzie przez ferie /i jeden dzien dluzej/....

    Cytuj
  • adzygmunt 15 sty 2010

    Krusiu! aleś jest! Policjanci także lubią poszusować na nartach.:)
    Nie żałuj im!

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    ja im nie zaluje ---a nawet wspolczuje....
    bo ja jezdze dla przyjemnosci---tylko 2 godzinki....
    a dla nich to jest praca-- chyba ciezka praca a i dniowka dluzsza

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    a od jutra darmowy bus na na stacje podobno ma byc na stronie pks-u widzialem

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Witam wszystkich .chciałem się dowiedzieć jak warunki na stoku ,bo nie wiem czy jutro się tam wybierać

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Lepszych warunków nigdzie nie znajdziesz. Byłem dzisiaj i to jest po prostu bajka, a ci co twierdzą inaczej to niech tu nie przychodzą, przynajmniej nie będzie tłoku na stoku.

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    Podobno znowu coś hucznie świętowano na stoku?A jak z podatkami do gminy?Do szarego obywatela gdyby był winien kilka złotych już dawno pukałby komornik,a tu nic i jeszcze świętują.

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    Tu znajdziecie wszystko o warunkach na stoku !
    http://www.zima.zarabiesport.pl/

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    coś cicho panowie żadnych komentarzy a tyle się dzieje ;) pozdrówka i na stok

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    g... się dzieje ma ktoś może jakieś zdjęci

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    oczywiscie nei maja zamiaru nasniezac 2 stoku ??

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    Helmut czy ty problemy z myśleniem masz na co dzień czy tylko jak coś na forum piszesz??
    Podobno parę razy byłeś na stoku wiec pewnie widziałeś osuwisko na stoku nr 2. Pewnie gdybyś ty tam rządził wszystko było by zajebiście, naśnieżył byś ten stok i puścił na niego ludzi. Pewnie do momentu gdyby coś sie komuś by się nie stało. No ale przecież Helmucie znasz się na funkcjonowaniu ośrodków narciarskich i śnieżeniu .

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    Znajomy informatyk który jest odpowiedzialny za stronę myślenickiego stoku powiedział mi w tajemnicy że jutro pojawi się informacja o otwarciu kompleksu. Szykuję więc cichaczem narty i nikomu nic nie mówię. Będę pierwszy na stoku bo nikt nie wie że w poniedziałek wszystko rusza :)

    Cytuj
  • adzygmunt 22 sty 2010

    Ze źródeł dobrze poinformowanych: będzie jeden wolny karnet na szklankę grzańca ;)

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    No tak po wypadku to trza jakieś inne rekreacje przewidzieć tylko nie zapomnijcie o kasku.

    Cytuj

Odpowiedz