Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 23 sty 2010

    to dlaczego nie zabrali spychacza i nie wyrównali 2 stoku

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    a kto teraz pracuje w karczmie?
    ta obsluga co w zeszłym roku??(dramat), czy może ktoś inny?

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    po 1 helmut to nie helmot. po drugie skoro wycieli drzewa i zniszczyli las moje pytanie jest czy maja zamiar kiedys to wykozystac. po 3 w zimie nie ma osowisk ziemi bo mrozy i malo wody a ztego co widilem to osowisko milo miejsce jes 1.5 roku temu wiec jest ustablilizowane

    Cytuj
  • adzygmunt 24 sty 2010

    Ludzie, nie mogę pojąć jak Wy piszecie!
    Bez składni, że nie wspomnę o ortografii.
    Chcę zrozumieć i nie, nie mogę! Jestem zły, tylko nie wiem na kogo! :D

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    to forum o stacji narciarskiej a nie forum poprawnej polszczyzny miodka. przepraszam za ortografie i skladnie - nie jest to moja najmocniesza strona

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    [quote]to forum o stacji narciarskiej a nie forum poprawnej polszczyzny miodka. przepraszam za ortografie i skladnie - nie jest to moja najmocniesza strona [/quote]

    To przed wysłaniem posta wklej go do Worda on Ci podkreśli błędy ;) Piszę to bez ironii, z czystej życzliwości.

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    nie podoba cie sie to nie czytaj..

    Cytuj
  • adzygmunt 24 sty 2010

    Brzydko "hemut". Zaniżasz poziom! :(

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    Przyznasz ze i tak jest niski... niestety (denerwuje mnie ze sie ktos podemnie podszywa)

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    oki nie istotne bledy czy nie ale co z 2 trasa ??? juz wszyscy o niej zapomnieli czy co ?

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Może to i nie jest forum poprawnej polszczyzny ale wstydzilibyście się robić takie błędy!Poziom pisowni, niektórych wypowiadających się tutaj osób jest tragiczny i powinni się tego wstydzić albo przestać się wypowiadać jeśli nie maja ochoty poprawiać swoich błędów.Prymitywne jest odpowiedzenie komuś : nie podoba ci się to nie czytaj!Jest to forum społeczne i taka reakcja na czyjąś uwagę jest zwykłym prostactwem i lekceważeniem innych osób. Trochę kultury ludzie!

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    no i znowu adzygmunt namieszał nie na temat, ale przecież wiemy
    ON jest najmądrzejszy

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Nie czepiaj się adzygmunta. Tramwaj jest do tego lepszy!
    Składnie i ortografie są także ważne, by kogoś zrozumieć, poprawnie przekazać swoje zdanie, opinie etc!
    A Tobie o co chodziło w tym poście?
    Pisząc: "wiemy", skonsultowałeś to ze sobą w lustrze?
    Czy tylko tak, skrobnąłeś sobie rozpiskę?

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    Nick !!! troszkę kultury !!! a co do parkingu to poczytaj kilka postów wstecz !!

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    Nie rozumiem tylko dlaczego, posiłki wydawane są do godz. 20:30 skoro stacja jest czynna do 21:30. Czy narcirz nie, może zgłodnieć po 20:00 ? I jeszczę nie rozumiem dlaczego pozamykane są pomieszczenia na zewnątrz ? Ja naprzykład lubię posiedzieć i mieć widok na swoje nartki, które bardzo lubię i się bardzo stresuję jak ich nie mam w polu widzenia. Zwłaszcza w polsce. Czy coś z zarządzaniem karczmy jest nie tak, ? Pod tym względem zdecydowanie wolę kotelnice.

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    moze za malo klientow w porownaniu do kotelnicy?

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    No tym sposobem to nie będą mieli więcej klientów tylko mniej. Zresztą widać to nie tylko w karczmie, ale na stoku również.

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    No i ceny. Poprostu miazga. Do wyjazdu na narty na chełm pasuje powiedzenie: kilka złotych plus kilka złotych plus kilka złotych. 5zł za parking ?

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    To jak Cie nie stać, to jedź do Sieprawia. Bo akurat za 6h (od 12 do 18) pełny karnet za 40 pln to cena normalna, jak we wszystkich ośrodkach, nie wspomnę o porannym za 35, co jest kosztem okazyjnym. W weekendy drożej o 5 pln, ale to nie jest instytucja charytatywna.

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    patrząc na kamerke to poszerzono sporo trase nr1 :)

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    [quote=Maro]patrząc na kamerke to poszerzono sporo trase nr1 :)[/quote]
    W końcu! Nie rozumiem tylko dlaczego to trwało ponad miesiąc czasu przy tak optymalnej pogodzie. Inne ośrodki potrafiły w tym samym czasie przygotowac już kilka tras zjazdowych a u nas problem z jedną...
    Jeszcze pozostał tylko górny odcinek do poprawy, tam gdzie stromo i szybko tworzą się muldy.
    A stoczek bardzo fajny lecz przy tych przewężeniach sporo tracił ze swej atrakcyjności.

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    ty niedzielny a nie zauwazyles ze od raniuska sypal snieg ??? a jak jest opad to i muldy beda ,zreszta nazekanie na muldy tu czy na innym stoku stalo sie chyba bardzo modne zwlaszcza u ludzi slabo jezdzacych - zlej baletnicy .... itd

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    dokładnie, mały slalom między muldami jest świetny!

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    Naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero później odpisuj.

    Na przewężonym stoku to nie muldy są problemem a ludzie, którzy albo się tam przewracają albo stają w miejscu...

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    niedzielny
    nie irytuj sie chlopie problem w tym ze duzo tzw mistrzow swiata w narciarstwie jeczy i nazeka ze w myslenicach sa muldy odebralem cie jako jednego z nich ale po twej kolejnej wypowiedzi zwracam horror ;-) zawsze uazalem ze to stok dla umiejacych i lubiacych jazde na nartach a nie dla milosnikow bialki . poz!!

    Cytuj

Odpowiedz