Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 31 sty 2010

    Mam takie pytanie: na jakiej wysokosci od ziemi jedzie sie wyciagiem krzeselkowym na chelm ???

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    witaj aisha93 z tego co mi wiadomo najwyższy punkt na kolejce - narciarskiej (odległość liny do ziemi ) wynosi ok 12 m

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    witam po raz kolejny na tym forum !! odnosze wrazenie ze admin usowa niewygodne dla niego posty . w zeszlym tygodniu zadalem pytanie co do fachowosci(uprawnien) obslugi . moje pytanie wynika z faktu iz bylem swiadkiem jak minn. moje dziecko jadac orczykiem do gory zmuszone bylo puscic zaczep poniewaz na trasie lezalo juz kilka osob,dopiero instruktor ze szkolki wylaczyl wyciag ,lecz gdy ja z tymze instruktorem podjechalem na dolna stacje okazalo sie ze tam niema nikogo. za jakis czas pojawil sie goprowiec ktory uruchomil wyciag .ztad moje pytanie bo wg mojej wiedzy niepowinno sie pozostawiac wyciagu bez nadzoru !!! prosze admina o nieusowanie tego postu !!!! z wyrazami szacunku dla wszystkich -przyjezdny

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    może poszedł się wysikać ?

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    sprawa nie trwala 2 minuty a gorna stacja byla zamknieta na kludke ,dlatego zjechalismy na stacje dolna wraz z panem instruktorem !! ja rozumiem ze sprawy fizjologiczne to jest problem ale to wszystko chwilke !! trwalo wiec ztad moje zapytanie. wiec jeszcze raz prosze admina by nie usowal tego postu !!! moze ktos to jednak wytlumaczy. oczywiscie bez urazy

    Cytuj
  • adzygmunt 1 lut 2010

    Były kaski na głowach maluchów?
    Gość 123 nie pisze się kludke tylko "kludkie". :D

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    "Masz kask, masz mózg. Nie masz kasku, masz mandat!" Od najmłodszych aż po Staszka "Robo-Cop'a". ;)

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Przepis nakazujący jazdy w kasku do 15 roku życia jest... głupi.

    Cytuj
  • adzygmunt 2 lut 2010

    Ja myślę , że jest ok. Przedłużyłbym nakaz na lata starsze, warunkując to płaceniem leczenia z własnej kieszeni. Brak kasku jak brak pasów, fotelików dla dzieci to nie jest ograniczenie wolności osobistej jak głosi Korwin Mikke.
    Z tym , że on dodaje: nie masz pasów płacisz sam za leczenie.
    Bo niby dlaczego mam płacić ja za czyjąś głupotę?
    Problem jest tak szerokim, że krótki post go nie wyczerpie.:(

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Jest głupi, bo ramka wiekowa jest bez sensu, każdy powinien jeździć w kasku.
    15-latek musi , a 18 nie, niby dlaczego? Nie przychodzi mi do głowy żadne logiczne wytłumaczenie.

    Cytuj
  • adzygmunt 2 lut 2010

    W rzeczy samej, gdzie tu logika?!

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Brak logiki

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    adzygmunt
    gdzie sens gdzie logika !!!! ja pisze o fakcie a ty o przepisach !! z twego postu wnioskuje ze piszesz by pisac !! co ma wspolnego kask do faktu !!! masz jakis udzial w tym interesie czy to ty byles wtedy w pracy !!

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    płacę pełne składki na ubezpieczenie zdrowotne i wszystkie inne, nie dostaję lewej wypłaty kasy do kieszeni, więc za swoje leczenie płacę i powinienem sam za siebie decydować czy mam jeździć w kasku na stoku, w pasach w samochodzie. Niech płacą Ci którzy pracują "na lewo" ' askładki płacą najmniejsze , albo żadne.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    mam pytania. po co sie przez cala noc stok swieci? maja za duzo pieniedzy do wydania?

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    mam pytanie. po co sie przez cala noc stok swieci? maja za duzo pieniedzy do wydania?

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    helmut
    widze ze lubisz zadawac pytania skoro jezdzisz na nartach a z tego co piszesz tak to moze dowiesz sie u zrudla ja sie zapytalem i wiem !!

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    wiem ( adzygmunt) pisze sie zrodlo

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Chyba raczej * źródło*- po polsku.

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    nie mam okazji sie zapytac na miejscu bo mnie nie ma. wiec czemu sie swieca?

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Niestety się nie dowiemy czemu.

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lut 2010

    Na allegro sprzedają śnieg za niezłą kasę. Świecą bo....łatwo się domyśleć na dwa sposoby"
    a. chwalą się, że mają i...odstąpią?
    b. boją się, żeby im go ktoś nie zwinął :D

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    to niestety twa ciekawosc bedzie niezaspokojona ,a moze jest to potrzebne do pracy przy sniezeniu i ratrakowaniu stoku ;)

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    jam myślę, że jakiś pracownik sobie zapomniał wyłączyć, bo po co ma wyłączać skoro nie jego jeb..... po kieszeni.

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    dzisiaj na stoku zgubiono"karty VIP" w niebieskim etui....
    znalazce prosze o oddanie ich do kasy lub obslugi wyciagu....
    karty sa imienne i posiadaja numery --a wiec nie sa do wykorzystania przez inna osobe....dziekuje

    Cytuj

Odpowiedz