Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 5 kwi 2010

    śnieg jak śnieg ale jacyś dowcipnisie na skuterach którym się wydaje że mają kasiorę i im wszystko wolno !!!!!! wyjaśnienie - z soboty na niedzielę stok został wyratrakowany i przygotowany do poniedziałkowej jazdy ,jakaż ogarnęła wszystkich rano " RADOŚĆ " gdy ujrzeliśmy stok zryty gąsienicami skuterów !!!!! trzeba być naprawdę małośmiesznym by coś takiego zrobić -pozdrawiamy panów z k-kowa ( podobno ktoś zapisał nr.rejestracyjny przyczepy na skutery ) !!!!! Do walker - coś mi się obiło o uszy że jeszcze tej wiosny pojeżdzimy w myślenicach !! wiadomość na stronce -zarabie sport !! pozdrawiam

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    a wiec --do jutra

    Cytuj
  • 7 kwi 2010

    Nie pamiętam o której godzinie, czy to było w nocy ale widziałem z daleka kogoś jeżdżącego na skuterach. Myślałem że to obsługa stacji. To oczywiście głupota ale wiadomo kto jeździ na skuterach po lasach. To plaga wyżej położonych gór bo buractwo opanowało teraz góry na swych ryczących maszynkach mając innych bardziej 'ekologicznych' turystów i wogóle przepisy prawa głęboko w d... czyli głęboko w poważaniu. Ale to długi i smutny przynajmniej dla klasycznych turystów temat. o tym jak głupie mamy społeczeństwo swiadczyc może tragiczny wypadek koło dolnego jazu kt. miałem okazję widzieć...

    Cytuj
  • 8 kwi 2010

    Popieram walker-a choć nieraz muszę taką " ryczącą " maszynką po lesie się przemieszczać ,to uważam że jeśli ktoś już ma parcie na jazdę krosem lub qadem ,to niech wybiera drogi nie uczęszczane przez turystów pieszych-to chyba nie trudne, z drugiej strony gdzie jest STRAŻ LEŚNA i AKTYWIŚCI KOŁA ŁOWIECKIEGO !!!! czy im to nie przeszkadza ??!! A wracając do tematu tego forum -to niestety sezon się już skończył :( ,przynajmniej w Myślenicach , lecz jeśli komuś mało zawsze może sobie po podchodzić wszak śnieg jeszcze zalega ;p ,życzę sobie i wszystkim by w przyszłym sezonie stok był równie dobrze przygotowany a ceny nie wzrosły !!! pozdrawiam i do zobaczenia na pieszych wędrówkach !!!

    Cytuj
  • 8 kwi 2010

    na stronie podali że koniec sezonu a na kamerkach wyciąg chodzi i dalej jeżdżą, o co kaman?

    Cytuj
  • 9 kwi 2010

    walker---milo sie bylo poznac na stoku ....
    szkoda ze to juz koniec...
    ale koniec wienczy dzielo--do ponownego....pozdrowienia

    Cytuj
  • 9 kwi 2010

    maro ---jezdza "zawodowcy"t.zn szkolka narciarska......
    ale jutro t.j.w sobote --wyciag bedzie czynny...

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    ciekawe czy stacja przetrwa do następnego sezonu czy zostanie sprzedana....

    Cytuj
  • 30 kwi 2010

    nawet niech sprzedadzą byle działała bo chyba to jest najważniejsze !!?? jeśli ekipa będzie ta sama - mam na myśli pracowników -to jest szansa, co pokazał ten sezon , na dobre przygotowanie stoku . myślę że jest to zbyt duża inwestycja by rozgrabili ją "złomiarze" i że gestor znajdzie jakieś rozwiązanie byśmy mogli w myślenicach cieszyć się jazdą na tak fajnym stoku ,czego sobie i wszystkim życzę

    Cytuj
  • adzygmunt 2 maj 2010

    Nim zmieni się właściciel.
    Przypomnę, że latem miała tam być trasa igelitowa. Nowy właściciel na pewno nie przejmie tych zobowiązań!
    To jest pomysł wart wpisania do "Myślenickiej Księgi Cwaniactwa: Myślę, że nie pod numerem jeden. Pierwsze wpisy powinny znaleźć pomysły z prywatyzacją PKS i OKOLIC.
    Księga otwarta, warto zacząć desygnować wpisy!!!

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    no wg mnie trasa nr 2 oraz gondolka na chelm, to sa top na liscie

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    wiec, mosorny jedzi w tym sezonie w PKL, ciekawe czy jakies zmiany w naszej kolejce w tym roku ? moze bedzie mi dane zjechac 2....

    macie jakies newsy ???

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    Może kupi sprawdzony inwestor MPK Łódź?

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    na razie to 'chłopaki ' z kolejki się dwoją i troją by jakąś impreze rowerową wespół z kołem cyklistów z m-nic wykręcić , a tymczasem " KSIĘSTWO LEŚNE " z siedzibą w myślenicach rzuca nie tyle kłody co całe drzewa pod nogi !! że niby rowerzyści niszczą las !!!! bzdura!! łapcie tych co quadami i "jeepami" buszują po leśnej ostoi !!!! widać straż leśna boi się zmotoryzowanych !!! z wyrazami szacunku

    Cytuj
  • Marek Stoszek 3 wrz 2010

    Święte słowa! Ale tak naprawdę to kpina co oni wyrabiają. Hołota po lesie na moturach harcuje bezkarnie a tu się rowerzystów tępi którzy nie dość ze robią to oficjalnie w ramach zawodów to dodatkowo żadnej szkody nie czynią. Ale to tylko w Polsce jest możliwe!

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    [quote]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/myslenice/1064636-kolejka-na-chelmie-na-zlom.html[/quote ]
    Poczytaj o czym tam pisze czy o stacji narciarskiej czy oby nie czasem o tym starym wyciągu bo chyba to drugie.

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    Jedno zdanie z artykułu które powinno być ostrzeżeniem-Spółka szuka partnera do realizacji tej inwestycji; prowadzone są rozmowy z trzema zainteresowanymi.
    Jeżeli ma ktoś kupę szmalu do umoczenia to jest interes.
    Eco jest jak PKS nie do upadku,trwa do końca.

    Cytuj
  • 1 lis 2010

    Inwestor juz jest! Ekipa kolejkowa zostaje w komplecie. Karczma tez będzie dzialac i to podobno bez niespodzianek jak w ubieglym sezonie ( nie wynajmują jej nikomu). Także teraz trzeba zyczyc dużo śniegu i zadowolonych klientów. Pozdrawiam pracownikow Eco i oby ta zimą była jeszsze lepsza, bo pamiętajmy że z roku na rok jest coraz lepiej!!!

    Cytuj
  • 1 lis 2010

    co to za inwestor? chyba to żadna tajemnica

    Cytuj
  • 1 lis 2010

    pewnie strategiczny jak zwykle ;-D

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Może znowu z Łodzi bo tam mają we wszystkim doświadczenie,w komunikacji,budowie mostów,zarządzaniu wyciągami,doradztwie etc.

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    PKL? Jeśli tak to mam nadzieję, że nie wywindują cen (PKL do tanich nie należy). Jak na razie ceny u nas były bardzo przystępne.Z drugiej strony liczyłbym na ich spore doświadczenie. Może uruchomiliby druga trasę. Nie trzeba wg mnie wielkich inwestycji. Wystarczyłoby zająć się nieczynną od samego początku nartostradą, która uatrakcyjniłaby powroty na parking i ułatwiła komunikację z nim (wymagałaby jednak wg mnie częściowej przebudowy i zabezpieczenia niektórych miejsc). I uruchomienie wyciągu talerzowego typu duża Poma na drugim stoku który wcześniej trzeba by poprawić z osuwisk i zrobić drenaż i to tyle moim zdaniem i zlikwidować płatny parking bo to śmiesznie wygląda.

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    niecierpliwi zawsze mogą poszusować na nartorolkach po ładnie wystrzyżonym stoczku

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    a moze wystarczy "drugi stok" nasniezyc i dac go dla "snowbordu'....
    tak robia za granica i to sie sprawdza.....
    pozdr.dla walkera

    Cytuj

Odpowiedz