Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 29 sty 2012

    Nie zauważyłam ostatniego postu. Super, że poszerzono trasę i ze szykuje się druga. Może do środy , czwartku zdążą. Nie mogę się doczekać. Czy ktoś jeździł 2 trasą ? Jaka jest ?

    2 2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    to jest polska i nasza kochana mentalność czyli "narzekanie" ja często jestem na stoku i jeździ mi się świetnie, a od dziś dostępna jest cała szerokośc trasy to mogę powiedzieć że jest mega dobrze :) armaty na dwójce jadą pełną parą więc będziemy mieli pewnie od następnego weekendu najlepszy stok w okolicy :)

    4 3 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Nie narzekanie, znajomy będący często na stokach o mało się nie przejechał... nie chce tutaj wracać. Słyszałem o wystających kamieniach, połamaniach, choć może w tym sezonie się uporano z tym problemem bo widziałem że rzeźbili stok. Tak czy owak przezorność, jazda z rozwagą bez stwarzania niebezpieczeństwa dla siebie i innych jest w cenie, techniczny stan trasy i infrastruktura to druga sprawa. A zdanie to już musi sobie każdy sam wyrobić. Gdyby ładne spragnione nart częściej tutaj gościły, kto wie - może bym i ja się skusił na białe szaleństwo ;-)

    4 3 Cytuj
  • 29 sty 2012

    to prawda, że znaleziono dziś zwłoki w parku??

    2 11 Cytuj
  • 29 sty 2012

    a co to wspólnego ze stokiem?? pomyśl trochę zanim coś napiszesz....

    9 2 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Dzięki za info w sprawie komisu z nartami:)

    4 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=CP3iPL6qGMs

    Drugi stok rok temu , abstra*****ąc od wszelkich komentarzy,opinii - aż miło popatrzeć , śnieg , narty i świetna zabawa , czyż nie o to chodzi ?

    5 3 Cytuj
  • 30 sty 2012

    ... 3 lata temu ale zima i filmik I klasa.

    5 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Ale super film. Nigdy bym nie pomyślała, że w Myślenicach mogą być takie stoki. Wyglądają lepiej niż większość tras w Polsce. No i te widoki. Szkoda , że nie potrafię jeździć w takim puchu. Bajka. Pozdrawiam wszystkich narciarzy. Mam nadzieję, że będę się dobrze bawić.

    4 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Do xxx -może GOPR-ówka jest od 20 lat lecz GOPR-u u was niema w tym roku ;-) więc pisz prawdę !

    5 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    @wiem poturbowany pytał gdzie jest goprówka więc mu odpowiedziałem. Jeżeli chodzi o gopr to wedle obowiązujących przepisów na terenie ośrodka nie musi być gopru. Zamiast gopru mogą być przeszkoleni ratownicy lub np. malta.
    Więc może się doucz !

    1 4 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Jak tam sytuacja na "2", kiedy planowane otwarcie?
    Ratraki już ruszyły na te hałdy śniegu?

    2 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    Tu masz link do zdjęć z 2 https://picasaweb.google.com/102192047601324522273/StokNr2?authkey=Gv1sRgCJS9k-vvkJ-3aA

    Zdjęcia z dziś, na razie na stoku trwa rozpychanie i ruszy w czwartek lub piątek. Piątkowy termin jest bardziej realny

    3 3 Cytuj
  • 1 lut 2012

    xxx coś za często na tym stoku bywa, pracuje tam czy co?

    2 9 Cytuj
  • 1 lut 2012

    a co to za różnica czy pracuje czy nie ważne ze informuje na bieżąco co się dzieje i na co można liczyć jak się nie podoba to nie czytaj jego postów

    8 3 Cytuj
  • 1 lut 2012

    Tu nie powinno być kryptoreklamy, na to miejsce jest w osobnym dziale - o to chodzi. Niech piszą narciarze, ale nie pracownicy albo właściciele firmy - w każdym wątku jest to tępione.

    3 7 Cytuj
  • 1 lut 2012

    No bywam:) I co z tego?
    Znam się dobrze z obsługą stoku i dzięki temu mam pewne informację i z wami się nimi dziele:) Jeżeli Ci to nie pasuje to tak jak napisał narciarz

    Pozdrawiam

    8 3 Cytuj
  • 1 lut 2012

    [quote=xxx] No bywam:) I co z tego?
    Znam się dobrze z obsługą stoku i dzięki temu mam pewne informację i z wami się nimi dziele:) Jeżeli Ci to nie pasuje to tak jak napisał narciarz

    Pozdrawiam [/quote]

    I Super Bartek, że to robisz :)

    3 2 Cytuj
  • 1 lut 2012

    trawka-trawka o potem takie glupie wpisy---tak trzymac

    4 1 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Bartek na prezydenta !!!! i zrob cos z mleczkiem do kawy :)

    4 Cytuj
  • adzygmunt 2 lut 2012

    Grypsujecie czy spamujecie panowie?
    Kto to jest Bartek?
    Szef stoku?

    1 4 Cytuj
  • 2 lut 2012

    a co za roznica--nie wazne kto pisze --wazne co pisze..i"" to je to""....

    4 2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Kurde to teraz boje się napisać cokolwiek nie będąc posądzony o kryptoreklamę:) Choć hjest to jakaś bzdura:)
    W każdym razie dwójka chyba ruszy jutro, a środę na stoku będzie dzień otwarty dla mieszkańców Myślenic. Na hasło "Myślenice" będą karnety całodzienne w cenie karnetu godzinnego:) Chyba całkiem nieźle:)

    6 1 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Nie mam nic przeciw stokowi ani xxx, ale czy takie info nie powinno się znaleźć na stronie stoku albo w innym miejscu na miasto info? Napędzanie klientów to jest swoistego rodzaju działanie marketingowe, nie ważne kto to robi (to są bardzo delikatne niuansiki). To tak jakby w temacie sklepy pojawiał się co po chwila znajomy właściciela i informował o stanach magazynowych, wyprzedażach etc. Topic jest dla klientów (narciarzy) i niech takim zostanie.

    3 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    A pamieta ktoś jeszcze czasy starego forum marylda i afgana , jak wszyscy się cieszyli jak przyleciał helikopter i stawiano słupy. Kiedy pierwszy raz stok. A juz bodajże w piatek otwarcie legendarnej juz dwójki. :D

    A teraz do włodarzy stacji (mam nadzieje że to przeczytają i wezmą do serducha):
    Panowie to co robicie w tym roku powinno być nagrodzone nagrodą Nobla. W pozytywny znaczeniu. Należy sie wam wielki szacunek i podziw za wkład pracy jaki był jest i mam nadzieje że bedzie wkładany. Jeszcze niedawno niktórzy pisali że lepeij byłoby założyc plantacje bananów na Plebańskiej górze :D :P. Wy pokazaliście upór i dązenie do celu cały czas wierząc że kiedyś to wszystko się rozhula. Brawo Gratuluje. :D :D :D

    7 1 Cytuj

Odpowiedz