Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 9 lut 2012

    Krusiek o ujęcie z tego co pamiętam:)

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 9 lut 2012

    26 11 2010 odgrzewane przez "finezyjny_gosc" Poznałem, że dał mi po półtora roku minusik.
    Sam o tym fakcie opowiadanym przez koleżankę z Australii zapomniałem!

    3 4 Cytuj
  • Finezyjny Gość 9 lut 2012

    adzygmunt oczywiście to nic osobistego. Czytałem ten wątek od samego początku i jakoś mi to wpadło w oko, wesoło się zrobiło jak to przeczytałem :) Pozdrawiam.

    3 Cytuj
  • 11 lut 2012

    śmiganie jest zajefajne , szczególnie na stoku w naszych kochanych Myślenicach.
    szczególnie przy takiej muzyce.
    http://www.youtube.com/watch?v=3OnnDqH6Wj8&ob=av2e

    Cytuj
  • 11 lut 2012

    Jak wyglądają dzisiaj warunki na stoku?? Stok oblodzony ??

    Cytuj
  • Finezyjny Gość 11 lut 2012

    Dzisiaj to stok jest raczej "obludniony" :)

    1 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Jazda poranna do godz. 13 - warunki eleganckie na dwóch stokach.
    Ludzi trochę więcej niz w ostatnich dniach.
    Póki zima ładnie trzyma trzeba korzystać:)

    3 Cytuj
  • 15 lut 2012

    @mikołaj ferie są więc nic dziwnego:) Stoki narazie trzymają się dzielnie:) i będą bo są solidnie zmrożone:)

    3 Cytuj
  • 15 lut 2012

    jak z dzisiaj z warunkami na Chełmie?? można się wybrać bez obaw wieczorem??

    3 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Naśnieżają od rana, powinno byc dobrze.

    2 Cytuj
  • 15 lut 2012

    bo obsluga o 21 juz jest dobrze podkminiona i maja dosc pracy

    1 3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Jak dziś jest na stoku ? da się tam dojechać autem ?

    2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Tak jak w całych Myślenicach:) Sypie:) Ja z dojazdem nie miałem najmniejszych problemów.

    Cytuj
  • 16 lut 2012

    A na samym stoku jak jest ? ubite jakoś czy kopy puchu się walają ?

    1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Tu masz telefon informacyjny w sprawie warunków, na stronie jest kamerka. Albo najlepiej połącz się bezpośrednio z naszym XXX który jest menedżerem w restauracji przy stoku. Na pewno będzie zadowolony z jednej herbaty więcej która kosztuje 5 zł.

    1 8 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Telefon informacyjny: 12 312 71 31
    Z tego co widać na kamerce na stoku wieje pustką i nudą a Bartek pewnie zastanawia się jak tu nagonić klientów w końcu wyższa szkoła zarządzania się kłania

    1 4 Cytuj
  • Finezyjny Gość 16 lut 2012

    jak i zarządzania to i bankowości.

    3 Cytuj
  • Finezyjny Gość 16 lut 2012

    :)

    4 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=gość: biber] Na pewno będzie zadowolony z jednej herbaty więcej która kosztuje 5 zł. [/quote]
    Mogę zapłacić te 5 zł jeśli będzie w godnych warunkach a nie w ścisku i błocie po kostki tak jak to bywa w polskiej "narciarskiej gastronomii"

    1 5 Cytuj
  • Finezyjny Gość 16 lut 2012

    @Up
    Nie narzekaj... W knajpce przy stacji są warunki bardzo dobre. Bywam tu i tam i w niejednej myślenickiej restauracji uważanej za "porządną" nie można spotkać się z lepszymi warunkami, czy też obsługą.
    Mówiąc szczerze jest dobrze.

    4 1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Ja nie narzekam bo nie wiem jak jest w tej knajpce ale trochę się na nartach ślizgam tu i tam i jeszcze nigdy "cywilizacji" w knajpie przy stokach narciarskich nie widziałem.

    1 6 Cytuj
  • 17 lut 2012

    Wczoraj rano pod wyciągiem była totalna kicha, właściciel wyciągu powinien zwolnić gościa odpowiedzialnego za parking. Niby po co mają ratraki, traktory do odśnieżania??? Na parking nie dało się wjechać bez 4x4. Masa klientów nawróciła i odjechała, ja też wolałem jechać na Śnieżnicę. Jak tak dalej będą dbać o klienta to kolejny władający splajtuje i go zlicytują. Totalna maniana!!!
    Drugie podejście w tym roku miałem nie udane - dziś wolałem jechać do Laskowej, tam przynajmniej dbają o klienta...

    5 2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 17 lut 2012

    [quote=gość: józek trzpień]
    Drugie podejście w tym roku miałem nie udane - dziś wolałem jechać do Laskowej, tam przynajmniej dbają o klienta... [/quote]
    Tiaaa...

    2 7 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Nie bardzo łapię co ma znaczyć to "Tiaaa..." bo też w czwartek o 9-tej byłem pod wyciągiem i nie było jak zaparkować, ryzyka wyciągania się z zaspy wolałem uniknąć więc grzecznie wróciłem do pracy...
    ale jak "Finezyjny Gość" uważa, że było wszystko OK to życzę powodzenia!!!

    4 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 18 lut 2012

    Uważam po prostu, że w Myślenicach lepiej dbają o klienta niż w Laskowej.

    2 6 Cytuj

Odpowiedz