Forum » Myślenice

Wróżka Myślenice lub okolice

  • 19 lis 2010

    Szukam dobrej wróżki w Myslenicach lub okolicach.Możecie mi jakąs polecic?

    11 24 Cytuj
  • 19 lis 2010

    Wróżka z garnuszka.

    24 4 Cytuj
  • 1 cze 2012

    może

    7 Cytuj
  • inkwizytor 1 cze 2012

    " Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (...) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. (6) Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań." (Ks. Wyjścia 20:3 oraz 5-6, Biblia Tysiąclecia)

    " Ja jestem Pan, Bóg wasz! (26) Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów." (Ks. Kapłańska 19:25-26, Biblia Tysiąclecia)

    "(3) Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i wyłączę go spośród jego ludu, ponieważ dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, splugawił mój święty przybytek, zbezcześcił moje święte imię. (4) Jeżeli miejscowa ludność zasłoni oczy przed takim człowiekiem, który dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, i nie zabije go, (5) to Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i przeciwko jego rodzinie i wyłączę go spośród jego ludu, jak również i tych wszystkich, którzy go naśladują, którzy uprawiają nierząd z Molochem. (6) Także przeciwko każdemu, kto się zwróci do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać z nimi nierząd, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu. (7) Uświęćcie się więc i bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty. Ja, Pan, Bóg wasz! (8) Będziecie strzec ustaw moich i wykonywać je. Ja jestem Pan, który was uświęca! (9)" (Ks. Kapłańska 20:3-8), Biblia Tysiąclecia

    ... Pozdrawiam Inkwizytor

    21 22 Cytuj
  • 2 cze 2012

    Droga AgnieszkoK co prawda nie znam żadnej wróżki w okolicy natomiast wiem że dobrą opinią w swojej branży cieszy się Specjalistyczny Szpital im. dra J. Babińskiego w Kobieżynie. Udaj się tam z uwagi że mamy XXI i teraz takie rzeczy po prostu się leczy. Jesteśmy z Tobą.

    53 12 Cytuj
  • 2 cze 2012

    ja ci mogę powróżyć za 50 zł : ) z fusów kart linii papilarnych gwiazd z czego sobie życzysz klient nasz Pan.

    swoją drogą inkwizytor to chyba jakiś fanatyk religijny pewnie z ramienia O. RYDZYKA :P

    33 5 Cytuj
  • 2 cze 2012

    [quote=AgnieszkaK] Szukam dobrej wróżki w Myslenicach lub okolicach.Możecie mi jakąs polecic? [/quote]
    Agnieszko ! Jeśli jesteś młodą i ładną niewiastą to ja Ci powróżę za darmo ! Ba nawet regularnie mogę Ci wróżyć swą magiczną różdżką.

    42 7 Cytuj
  • 2 cze 2012

    Ja Ci doradzę w sposób profesjonalny, bo aby pójść do wróżki musisz się przygotować, zacznij od ustawienia w komórce muzy na czekanie lub dzwonka chodzi o utwór " O wróżko czarodziejko" jak to zrobisz to polecam ex-wróżkę z restauracji-hotelu na Zarabiu tzw. "cycatą" mieszka na os.1000-lecia. Różne tematy na tym forum są ale tak absurdalny po raz pierwszy! Optymistyczne jest to że komentarze do niego są odpowiednie.

    18 4 Cytuj
  • 2 cze 2012

    paw - niezły odkop ;p

    3 2 Cytuj
  • 2 cze 2012

    Odkop głęboki... i to z jaką głęboką treścią :)

    3 3 Cytuj
  • 2 cze 2012

    Odpowiedzi są genialne ale się uśmiałam Buziaki dla szyderców

    13 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 2 cze 2012

    ha 21 wiek? To poproszę statystykę na ilu lotniskach w Europie jest bramka nr 14 a nie ma bramki nr 13?

    Ja wierzę, że wróżka może pozornie pomóc Ci , a faktycznie zaszkodzić. Odradzam.

    11 1 Cytuj
  • 3 cze 2012

    Zdarzyło się że wróżka bardzo zamieszała w moim życiu, po tym wszystkim ciężko się było otrząsnąć. Są siły z których istenienia nie zdajemy sobie do końca sprawy i lepiej trzymać się od nich z daleka. Stanowczo odradzam wszelakie wróżby, bo w dalszej czy bliższej perspektywie przyniosą więcej zła niż dobra.

    22 Cytuj
  • 3 cze 2012

    zdjecie

    17 7 Cytuj
  • 4 cze 2012

    Bardzo proszę Kosiarzu Umysłów, abyś darował sobie wstawianie tych durnych obrazków bo tylko bezsensownie rozciągasz wątki, aż oczy bolą.

    4 7 Cytuj
  • 4 cze 2012

    He he bulinek nie przejmuj się tak już jest jeśli nie ma się nic ciekawego do powiedzenia. W ogóle większość wypowiedzi tego pana jest co najmniej dziwna.

    3 Cytuj
  • 8 lip 2012

    ja równiez szukam wróżki z myślenic , zna ktoś jakaś ???

    4 10 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Witam. Panie/Panowie są zainteresowani wróżbiarstwem runicznym czy tarotem?

    2 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: Raziel] Witam. Panie/Panowie są zainteresowani wróżbiarstwem runicznym czy tarotem? [/quote]

    Runicznym

    1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Ja znam jedną bardzo skuteczną! Ma czarne kręcone włosy, szpiczasty noc i co wieczór lata na miotle obok Rynku!

    8 2 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: jasmina] Ja znam jedną bardzo skuteczną! Ma czarne kręcone włosy, szpiczasty noc i co wieczór lata na miotle obok Rynku! [/quote]

    To fajne masz koleżanki !!!hahaaha Gratuluję!!!

    5 2 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: mer] Zdarzyło się że wróżka bardzo zamieszała w moim życiu, po tym wszystkim ciężko się było otrząsnąć. Są siły z których istenienia nie zdajemy sobie do końca sprawy i lepiej trzymać się od nich z daleka. Stanowczo odradzam wszelakie wróżby, bo w dalszej czy bliższej perspektywie przyniosą więcej zła niż dobra. [/quote]

    masz rację..znam przypadek kiedy wróżka tak namieszała w głowie ze kobieta popełniła samobójstwo! strzeżcie się tych złych mocy bo w tym siedzi szatan i tylko czeka aby człowieka opetac.

    11 3 Cytuj
  • 10 lip 2012

    witam właśnie chce kupić karty tarota więc jak podszkolę to zapraszam .

    5 7 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 10 lip 2012

    A dlaczego w nicku masz liczbę często stosowaną przez satanistów?
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Liczba_Bestii

    ks Olszewski - ten który ostatnio głosił rekolekcje w Dobczycach opowiadał ciekawą historię ze swojego życia. Pokrótce:
    Jedna jego znajoma napisała do niego maila. Zaniepokoiło go to że w nagłówku zamiast imienia i nazwiska widzi literki fff, które mają w środowiskach satanistów to samo znaczenie co 666. Ku przerażeniu dziewczyny okazało się, że ona nie była nawet świadoma tego, a jak próbowała zmienić swój nagłówek to się nie dało. literki fff same się wpisywały na jej oczach. Okazało się iż ten problem pojawił się po tym jak udała się do wróżki

    6 8 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=sh_ma] A dlaczego w nicku masz liczbę często stosowaną przez satanistów?
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Liczba_Bestii

    ks Olszewski - ten który ostatnio głosił rekolekcje w Dobczycach opowiadał ciekawą historię ze swojego życia. Pokrótce:
    Jedna jego znajoma napisała do niego maila. Zaniepokoiło go to że w nagłówku zamiast imienia i nazwiska widzi literki fff, które mają w środowiskach satanistów to samo znaczenie co 666. Ku przerażeniu dziewczyny okazało się, że ona nie była nawet świadoma tego, a jak próbowała zmienić swój nagłówek to się nie dało. literki fff same się wpisywały na jej oczach. Okazało się iż ten problem pojawił się po tym jak udała się do wróżki [/quote]

    heheh ale się uśmiałem xd

    7 7 Cytuj

Odpowiedz