Forum » Myślenice

Woda w naszych kranach - JAKOŚĆ I CENA

  • 9 kwi 2011

    Redaktor SEDNA podnosi poziom tego portalu, ha, ha, ha, ....................... dawno się tak nie uśmiałem. Jak człowiek, który reprezentuje coś, co nazywane jest gazetą, w której wszystkie artykuły sprowadzają się tylko do tego że M.O. jest "be" może wnieść cokolwiek do portalu.
    Nożyce chyba sobie mózg obciąłeś! Czy Ty nie zauważyłeś, że ten człowiek ograniczył się tylko do krucjaty przeciw M.O.

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    @obiektywny - z obiektywizmem to masz tyle wspólnego co ten Twój nick..

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    obiektywny, wiele osób będzie się śmiało gdy zobaczy rachunki za ścieki.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    obiektywny a było głosowanie?

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Użytkownik "obiektywny" manipuluje czytelnikami. Głosowania nad taryfami nie było, bo prezydium Rady składające się z członków PiS i KWW M.OStrowskiego zdjęło go z porządku obrad, a radny Zalubowski we wszystkich dyskusjach występował przeciwko polityce zwiększania opłat.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    jest pewnie tak samo obiektywny jak jego idol.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Ale takimi manipulacjami wygrali wybory.
    Przykre jest to, że do wielu mieszkańców takie bzdury docierają i im w to wierzą. Teraz rzeczywistość będzie inna, czyli płacz i płać za wzięte kredyty przez byłą radę.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    a co robi opozycja? tyle bylo krzyku tyle halasu przed wyborami a teraz nawet nie potrafia zalatwic sprawozdan z sesji w internecie!!! wymiencie chociaz 1 sukces opozycji, od wyborow minelo pol roku

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    O następny klon obiektywnego.
    krem, wiesz co to jest większość w radzie i co to oznacza podczas głosowania? Nawet tutaj na forum są kasowane posty tej opozycji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    ha, ha, ha... krem, rewelacyjny wniosek. tylko radni opozycyjni i p. Gowin chcieli publikowania protokołów z posiedzeń rady w internecie, a teraz zarzucasz im że tego nie załatwili? długo nad tym myślałeś? chyba całą bezsenną noc... naprawdę wyborne. może jeszcze na radnych opozycyjnych przerzucisz odpowiedzialność za tak dużą podwyżkę ścieków, bo jako jedyni walczyli, by do niej nie doszło i przestrzegali nas jeszcze przed wyborami?

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Nie ma sprawozdań z sesji w internecie bo towarzystwo Maciejowe staje na głowie żeby one nie stały się łatwo dostępne. A że mają większość to się im udaje.
    A teraz nawet portal próbuje założyć blokadę informacji w sprawie cen ścieków.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    "Towarzystwo Maciejowe" opanowało do perfekcji posługiwanie się plotką i manipulacją, to dlatego ograniczają dostęp do informacji. Im jej mniej tym większe pole do popisu.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    ja słyszałem że propozycja uchwały którą przgotowała tak zwana opozycja o dostępie do informacji z posiedzeń sesji poprostu była bublem nie do przyjęcia

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Mniej interesują mnie jako konsumenta wzajemne animozje w radzie, ale jakość wody, cena - tak. Będę żądał wyjaśnień w MZWiK i dla mnie Pan Urbański czy Pan Ostrowski nie są nikim 'ponad', lecz takimi samymi obywatelami jak ja, którzy pełnią swoje urzędnicze funkcje (w służbie całej społeczności). Nie posiadam żadnych zobowiązań wobec tych osób. Zbadam proporcje cenowe między powiatami w tym temacie, apeluję o poprawę jakości dostarczanej do myślenickich domów/mieszkań wody, systematyczną internetową publikację wyników chemicznej analizy. Najgorszą pomyłką jaką popełnia nasza społeczność jest ogólna znieczulica samorządowa. Samorząd wymaga stałego nadzoru społecznego, szczególnie w Polsce, gdzie odpowiedzialność jest tak słabo egzekwowana.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    dokładnie. dla mnie też nie ma znaczenia czy na stołku burmistrza zasiada pan O czy pan K czy pan G. chodzi o to, że skoro daję pracę opłacaną z moich - naszych podatków i ktoś pracuje dla mnie i dla innych mieszkańców gminy, to niech wykonuje swoje obowiązki solidnie. skoro zatrudniam to mogę oczekiwać dbania o moje interesy. nie chcę mieć cen wody czy cen ścieków z kosmosu. jeśli w sąsiednich gminach da się je utrzymać na jakimś średnim poziomie, to dlaczego u nas miałoby być drożej?

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    do publikacji dokumentów wystarczy dobra wola, której w naszej radzie brak

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Pytanie właściwe jest takie: nawet jeśli pewne szczegóły umowy nie zostały dogadane to co komu teksty cyrkowego bloga przeszkadzały (no może poza panem burmistrzem)?

    Redakcja sama rzadko kiedy potrafi sklecić jako tako poprawny tekst i zaśmieca sobie główną stronę rewelacjami o dramatycznym pożarze stodoły w Trzemeśnii.
    Od Cyrka otrzymała gotowy, nasycony trudnymi do podważenia argumentami artykuł na temat, o którym dyskutować będzie wkrótce połowa miasta. I wyrzuciła go do śmieci.

    To tyle w tym temacie.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Nożyce, ty te wypociny subiektywnych odczuć radnego nazywasz: "nasyconym trudnymi do podważenia argumentami artykuł". Z której choinki ty się urwałeś, a może promili za dużo, ha, ha, ha,............
    Chociaż raz artykuł wszechwiedzących został usunięty. Brawo redakcjo! Teraz przynajmniej wiem że czasem zdaża się Wam usunąć tekst, który pisze opozycja, a nie tylko zwolenników M.O.

    To tyle w tym temacie.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    No dobra. Tekst nadawał sie tylko do usunięcia.
    Przyznaję że się pomyliłem.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Ponieważ powyżej umieszczony post, podpisany Nożyce Władzy jest fałszerstwem oświadczam co następuje:

    Tekst Rafała o ściekach jest poważnym ciosem w politykę burmistrza polegającą na ciągłym gloryfikowaniu własnych osiągnięć i blokowaniu informacji podważających jego wizerunek jako dobrego gospodarza.
    Szalejące ceny ścieków są wynikiem bufoniastych, nieprzemyślanych inwestycji w stylu budowy kanału sanitarnego na Bulinę z jednego z najdroższych materiałów jakim są rury kamionkowe niemieckiej firmy Keramo. Tymczasem na Bulinie ani chałup za wiele nie ma, ani chętnych do wykonania podłączenia specjalnie wielu nie widać.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Przecież Rafał ciągle ten wizerunek próbuje psuć. Niestety pomimo setek tysięcy zangażowanych w kampanię innego kandydata ludzie nie dali się oszukać. Wybrali kogoś kto potrafi działać a nie tylko ciągle ujadać w swojej gazecie i pokazywać wizerunek miasta w splocie telewizyjnym jako kraju trzeciego świata. Ludzie się nie nabrali, widzą co się robi i swój rozum mają.
    A może Rafał się nam pochwali co zrobił za te pół roku bycia radnym, bo jak na razie efektów jego pracy nie widać, poza tym że ciągle uważa że kanalizacji nie powinno się robić wszędzie dzieląc tym samym ludzi na lepszych (im zrobić trzeba) i gorszych (tam robić nie należy) lub należy ją robić z byle jakiego PCV jak za PRL. To dopiero dobry gospodarz!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    dobrze prawisz macieja wladzy nozyce! pisze sobie w swojej gazetce i jeszcze sie wpycha wszedzie z tymi swoimi pogladami a jak go nie chca to robi zamieszanie. panie rafale trzeba grzecznie czekac az zaprosza i podziekowac a nie nawracac wszystkich na niebieskie poglady z sedna!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Czyli, skoro Marszałek Sowa nie podziela euforii związanej z budową kanalizacji za tak ogromne pieniądze, wyrażając się krytycznie na temat tej inwestycji to też napiszesz że "ujada" przeciwko burmistrzowi i będziesz rozliczał go co zrobił przez okres zajmowania stołka marszałkowskiego?
    Płacz rozlegnie się dopiero wtedy gdy ludzie będą odmawiać podłącza swoich gospodarstw do budowanej kanalizacj wybierając tańszą alternatywe oczyszczalni przydomowych. I kto będzie spłacał Maciejowi tę wspaniałą inwestycję "dla mieszkańców"? Pewnie rada miasta wyda "dekret" zabraniający budowę przydomowych oczyszczalni z klauzulą natychmiastowej wykonalności?
    Śmiech na pustej sali!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Ja bym raczej nazwał te niebieskie poglądy inaczej. Myślę że czarny pijar bardziej pasuje. A w ogóle to nawet nie trzeba czytać SEDNA żeby od razu się dowiedzieć, że będzie tam napisane że M.O. jest zły. Widział ktoś chociaż jeden artykuł pozytywny w SEDNIE, który dotyczyłby Gminy Myślenice? To dopiero obiektywne, rzetelne dziennikarstwo. Koń by się uśmiał.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Czemu od razu z byle jakiego PCV?
    A może ta jednostronnie glazurowana kamionka jest byle jaka?
    A może mimo że taka droga to nie jest taka dobra jak się o niej mówi? Może przecieka?

    A jak ja mam do osiedla drogę szerokości 7m z chodnikiem, a Ty do siebie 3-metrową to też uważasz się od razu za gorszego? To może poproś burmistrza żeby Ci autostradę pociągnął pod bramę.
    Poza tym z ostatniej wizyty marszałka Marka Sowy również mogliśmy się dowiedzieć że budowanie kanalizacji w terenach o rozproszonej zabudowie jest NIEOPŁACALNE !
    Czyżby również marszałek województwa zapisał się do naszej lokalnej opozycji?
    Może on działa w porozumieniu z Rafałem, knując spisek przeciwko naszemu burmistrzowi?

    TO SKANDAL! JAK MARSZAŁEK ŚMIAŁ MIEĆ INNE ZDANIE NIŻ NASZA NIEOMYLNA WŁADZA!!!!

    Cytuj

Odpowiedz