Forum » Myślenice

Woda w naszych kranach - JAKOŚĆ I CENA

  • 1 mar 2011

    składamy się! idzie obniżka wody, trochę przyoszczędzę i będzie mnie stać, a jak!!!!

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Dobry pomysł,a może faktycznie zrzucić się na niezależne badanie jakości cieczy z naszych kranów.

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Moi drodzy takie badanie najlepiej przeprowadzić nie w Krakowie (żeby nikt nie posądzał o kolaborację) tylko na przykład w Łodzi. Zauważyłem że "nasi" samorządowcy nie dyskutują z opiniami płynącymi z takiej Łodzi. Coś w tym musi być...

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Bardzo dobra inicjatywa. W przypadku gdy chodzi o zdrowie dzieci każda kwota jest niewielka.

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    Dlaczego w Krakowie płacą za wodę 3,16 zł a Nas okradają na 9 zł !!!!???

    http://finanse.wp.pl/gid,13190520,galeria.html?T%5Bpage%5D=4

    Żródło: www.wp.pl

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    Zgroza dlaczego mamy najdroższa wodę i ścieki,czy nie można z tym coś zrobić?

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    Trzeba - wzorem niektórych - do picia i gotowania kupować wodę w 5l baniakach (np. Żywiecką)..

    Nie policzą wtedy kanalizacji a i zdrowsi będziemy :)

    Ja tak robię.........

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    myślenicka woda, urody i zdrowia doda :-D

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    A chlor wybieli zęby

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    To nie jest śmieszne ! PROPONUJĘ SKRZYKNĄĆ SIĘ I PRZESTAĆ PŁACIĆ CHARACZ ZA WODĘ !!!

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Jak nie zapłacisz to przyjdą nocą i... zakręcą zawór odcinając się od Ciebie.

    Myślę, że to nie jest odpowiednia ścieżka..

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Ostatnio epidemia wirusów żołądkowych i jakoś dziwnie się zbiegła z mętną wodą w kranie po odwilżach w górnych terenach raby i ścieków do niej dopływających. To jakaś masakra. Cała moja rodzina w wielkich bólach żołądkowych i jedyny wspólny mianownik to woda, bo jedzenie każdy spożywa w innym miejscu, a lekarz u którego byliśmy uważa za bardzo prawdopodobne że to wina tych ścieków jak to dokładnie powiedział z naszych kranów.
    Zalecił by robić tak jak większość normalnych ludzi i wodę do picia albo sobie przywozić z pewnego źródła albo kupować w baniaczkach.
    Ciekawi mnie czy w ogóle ci którzy cierpią na bóle żołądka w ostatnim czasie, pomyśleli że może łączyć te wszystkie przypadki nasza "wspaniała" "uzdatniona" kranówa?
    Podobno po przegotowaniu wirusy powinny ginąć ale problem w tym że gdy się myjemy czy kąpiemy dopuszczamy ten cały syf w głąb organizmu?
    Kurna zajmie się ktoś wreszcie tym truciem społeczeństwa myślenickiego i uwali wreszcie ten mafijny proceder robienia na czyimś zdrowiu interesów?

    Woda zdrowia doda ale na pewno nie w Myślenicach.

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Obawiam się, że jeśli my, mieszkańcy nie weźmiemy sprawy we własne ręce, to nic się nie zmieni.

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Od urzędników można usłyszeć tylko i wyłącznie: woda jest lepsza niż dobczycka.

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    I to prawda!

    Cytuj
  • 14 mar 2011

    Czyli to prawda, a myślałem że bujda. Zatrucia przewodu pokarmowego stały się w ostatnich dniach nadzwyczaj liczne, co dziwnym zbiegiem okoliczności pokrywa się z płynącym z kranu szarawym płynem.

    Cytuj
  • 15 mar 2011

    ...samo pisanie bez wysiłku w kierunku poprawy sytuacji nic nie da.

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    Telefony do MZWiK, osobiste pielgrzymki do MZWiK, szczegółowe pytania, żądania wglądu w wyniki analiz - każdy z klientów ma do tego prawo.

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    skandal. truja nas i śmieja się w żywe oczy.

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    Na zdrowie, ta woda zdrowia i urody doda. Woda prosto z Raby, tak sie zastanawiam czy nie lepiej czerpac bezpośrednio z koryta, przynajmniej byłaby bez chloru.

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Szkoda, nie zdążyłem sobie skopiować:-(

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Kompletnie nie moge zrozumieć czym kieruje się redakcją przy usuwaniu wpisów/tematów. Może chociaż słowo wyjaśnienia.

    Wiem tylko tyle, że jakimś cudem podwyżka ceny wody nie przeszła...tym razem. Dobrze wiem?

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Szanowna Redakcjo, apelujemy o przywrócenie usuniętej treści, mając nadzieję, iż to tylko 'wypadek przy pracy'.
    http://www.aferyprawa.eu/Prawo/WOLNOSC-WYPOWIEDZI-KRYTYKA-I-SATYRA-W-STOSUNKU-DO-NAJWAZNIEJSZYCH-OSOB-PUBLICZNYCH-W-PANSTWIE-1202

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Ciekawa sprawa, ponieważ w żadnej z tych dwóch notek nikt nikogo nie obrażał. Jedynie co mogło wzbudzić awers redakcji do tekstu to szczera opinia na temat pracy radnych. A opinia Marszałka Sowy na temat gminnych inwestycji i sposobów ich realizacji jest doskonale znana uczestnikom spotkania i jest CAŁKOWICIE JAWNA, więc nie widzę powodu aby mieszkańcy nie mieli by się o niej również dowiedzieć!!

    Notabene, Marszałek tylko potwierdził nasze dywagacje z forum w sprawie kanalizacji. Widocznie nie tylko "opozycja" w tym miasteczku ma otwarte oczy na "wizjonerskie" projekty naszych włodarzy. Dlaczego miała by to być kontrowersja po publikacji tych informacji na PRYWATNYM blogu Cyrka? A może jest to po prostu niewygodne?...

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Bardzo proszę redakcję portalu o przywrócenie treści cyrkowego bloga.
    Po pierwsze czasy cenzury minęły jakieś 20 lat temu, a po drugie jakość tekstów redaktora SEDNA znacznie podnosiła poziom tego portalu.
    Dziwi mnie że zamiast podziękowań za bądź co bądź darmowe współtworzenie miasto-info potraktowano go jak niegrzecznego dzieciaka i odsunięto w kąt.
    Chcecie sami sobie pisać to proszę bardzo tylko nie zapraszajcie użytkowników do odwiedzania tego miejsca.
    Mamy w mieście jedno medium gdzie wszystko jest zgodne z linią władzy (Gazeta M.) i może to wystarczy.

    Cytuj

Odpowiedz