Forum » Myślenice

Kwiaciarnia w Myślenicach

  • 10 sty 2011

    Prosze o poradę która myślenicka kwiaciarnia ma w miarę przystępne ceny,bo też nie uśmiecha się do mnie wizja wydania pieniędzy na coś co i tak zwiędnie no ale jak mus kupić to mus.

    6 Cytuj
  • 10 sty 2011

    Bukieciarnia Sabiny Smoleń w rynku koło gimnazjum. Jeśli chcesz zrobić wrażenie i podarować oryginalny, nie oklepany bukiet to tylko tam.

    6 13 Cytuj
  • 10 sty 2011

    no coś takiego chcę tylko też zależy mi na kosztach to nie wiem czy jak tam jest z cenami?

    1 3 Cytuj
  • 10 sty 2011

    Jeśli chodzi o kwiaciarnie, to polecam tą w Janie.Pani kwiaciarka pyta jaki to ma być mniej więcej bukiet i co najważniejsze do jakiej kwoty. Zawsze są to piękne kompozycje.

    2 7 Cytuj
  • 11 sty 2011

    Ceny w Bukieciarni Sabiny bardzo przystępne, a będziesz miał gwarancję dopieszczonego oryginalnego bukietu. Zresztą P. Sabina doradzi jakie kwiaty wybrać, jaki kształt, gdy tylko powiesz na jaką okazję potrzebujesz. Jej bukiety są niespotykane.

    A kwiaciarni w Janie ja nie polecę, bo kilka razy byłam kupiłam bukiet, który wyglądał makabrycznie, niektóre dziewczyny tam nie mają zielonego pojęcia jak bukiet powinien wyglądać, no i kwiaty bardzo szybko więdną. Kiedyś nawet byłam świadkiem jak niezadowolona klientka roztrzaskała im tam bukiet o ladę. Generalnie robią takie "ociepki", więc ja już tam nie wrócę.

    3 10 Cytuj
  • 13 sty 2011

    tylko w janie a Ty zosiu nie rób na siłę rekalmy jakiejś tam Sabinie.

    12 5 Cytuj
  • 13 sty 2011

    ostatnio w wigilie poszukiwałam kwiaciarni i jedyna otwarta w godzinach popołudniowych była ta obok 'jana' taki mały sklepik... (byłam tam pierwszy raz) Pani szybko wybiła mi z głowy że z wybranych przeze mnie kwiatów nie będzie dobrego bukietu na dana okazje, z zaplecza przyniosła jeszcze nie rozpakowane swierzutenkie kwiaty i z niech właśnie stworzyła bukiet idealny dla mojej Mamy:-)

    12 3 Cytuj
  • 13 sty 2011

    Nie robię nikomu reklamy , w dodatku na siłę. Po prostu napisałam z kogo usług byłam zadowolona, tyle. Widzę, że na tym forum nie można napisać o kimś czegoś dobrego, bo od razu posądza się go o reklamę. Żałosne.

    5 11 Cytuj
  • 13 sty 2011

    z pewnością NIE POLECAM kwiaciarni przed wiaduktem na zarabie 'ismena' tam umieją tylko zdzierać kasę z człowieka. przekonałam się o tym, gdy po weselu Pani zażądała dwa razy więcej pieniędzy i ceny za kwiaty jak z kosmosu!!!!!!!!!!! NIE POLECAM

    8 5 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Również polecę kwiaciarnię vis a vis CH Stara Cegielnia. Ceny niewysokie, umiejętności kwiaciarki bardzo dobre, miła atmosfera i świeży towar. Sądzę że ta Pani ma szansę na dobre zadomowić się na rynku myślenickich kwiaciarni, bo na chwilę obecną nie ma u nas lepszej opcji w takiej cenie.

    Jeśli zaś sprawa się tyczy kwiaciarni w popularnym "Janie" to przede wszystkim przekreśla ją to, iż dwukrotnie zostałem tam potraktowany bezczelnie, jak natręt, a nie klient. Pierwszy raz przemilczałem nieuprzejmość, wszak każdy może mieć gorszy dzień, natomiast za drugim razem powiedziałem basta! Nie bez znaczenia jest fakt że towar jest niskiej jakości a w wysokiej cenie.

    U pani Sabiny faktycznie interesujące bukiety, choć troszkę droższe. Lecz jak chce się być nietuzinkowym należy za tą nietuzinkowość zapłacić.

    Odnośnie Ismeny podzielam zdanie przedmówcy-należy słono zapłacić a cudów nie zobaczymy.

    Oświadczam że nie jestem spokrewniony z żadną kwiaciarką i wyrażam zdanie oparte na swoich wielokrotnych doświadczeniach "przedimieninowych". Prosiłbym zatem, abym nie został przez żadną w pań potraktowany masywną donicą w rośliną rosnącą.

    11 4 Cytuj
  • 14 sty 2011

    witam
    a ja napisze tak!!- do kwiaciarni w Janie i Ismeny na zaraniu nic nie mam!!
    są to kwiaciarnie prosperujące na Myślenickim rynku już od dłuższego
    czasu i same zapracowały na swoich klientów
    pani w Janie ma bardzo dużo klientów zresztą to widać gdy się robi w
    Janie zakupy bo każdemu się śpieszy a ona jest "pod ręką"!!! oczywiste jest ze może być niezadowolony klient zdarza
    się ale bez przesady by pisać takie głupoty.
    Pani naprzeciwko Jana otworzyła swoją kwiaciarnie niedawno i chyba chce
    sobie przez to forum (już od dłuższego czasu wiadomo ze niezbyt
    wiarygodne ) zjednać klientów. nie jest to zbytnio eleganckie!! Ja się
    nigdy nie zawiodłam na ismenie cała moja rodzina zamawia tam
    różne wiązanki na wszystkich świętych, dla mnie zrobiła
    przepiękny bukiet ślubny!a pani z Jana zrobiła mi przepiękny bukiet dla
    mamy i na dzień babci!! i jeszcze nie raz chodziłam do amarylisa bo tam mają duży wybór
    doniczkowych. są to 3 kwiaciarnie które polecam!! Patrząc na inne wątki (myślenickie sklepy, fryzjerzy czy kebaby gdzie konkurencja rujnuje się na wzajem ) nie wierze w ani jedno słowo pisane na tym forum!!!! pozdrawiam:)

    5 14 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Zgadzam się w 100 % z forumowiczką.
    Na klientów trzeba sobie zapracować a nie oczerniać innych.
    Kwiaciarnia w Janie super piękne, wytrzymałe bukiety .
    Zamawiałam tam kwiaty na I Komunię, wianek z żywych kwiatów na komunię ( CUDO !!!!!) - wytrzymał do środy . Wiązanki na groby , stroiki świąteczne (naturalne) do dziś są ozdobą w moim domu . Również korzystam z Amarylisa z pełnym zadowoleniem; nie znam Ismeny nigdy tam nie kupowałam.

    5 5 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Proponuję byś nie podważała mojego zdania na temat kwiaciarni myślenickich i co więcej - jako niezarejestrowany gość możesz pisać wiele. Zarejestruj swoją osobę i przedstaw swoje zdanie w wielu tematach, wtedy będziemy mogli prowadzić dyskurs na odpowiednim poziomie bez posądzania się o zjednywanie sobie klientów lub nie. Pozdrawiam lol2, wąsaty.

    11 8 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Witam wąsaty dziadunio

    to ja jestem miłośniczką kwiatów i napisałam swoją opinię opartą na swoich doświadczeniach .
    Nie podważam innych opinii tylko wyrażam swoją.

    4 3 Cytuj
  • 14 sty 2011

    z całym szacunkiem "wąsaty dziadulo" to ze masz stworzone i zarejestrowane jakiś fikcyjne konto nic mi to o tobie nie mówi :) ja sobie tez mogę stworzyć takie konto napisać ze mam 81 lat i ze jestem mężczyzną :) ale po co !!! to jest żałosne co się tu wyprawia!!!

    3 5 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Dziecko najdroższe, gdybyś zobaczyła moje zmęczone (heh) oblicze...to zapewne byś tego nie pisała kochana, ze zwykłego szacunku (o którym wspominasz) jaki należy się każdemu człowiekowi, zwłaszcza znajomemu człowiekowi :) Prawdopodobnie niejednokrotnie ze mną rozmawiałaś podczas zawodów, bo skoro piszesz relacje z nich to i w nich aktywnie uczestniczysz :) Ach ta anonimowość nowoczesnego e-świata, niemożliwa do osiągnięcia w realnym świecie-myślisz że piszesz z murarzem z Gdańska i nagle okazuje się że To Twój sąsiad zza ściany.

    Ja za swoje posty nigdy się nie wstydziłem i dlatego zawsze piszę jako zarejestrowany użytkownik. Zresztą pozostali aktywni forumowicze doskonale mnie znają i moje specyficzne podejście do wielu tematów. Proszę zatem delikatnie zachowywać się przy orzekaniu sądów na temat mojego konta :) I zwróć uwagę na poprawność stylistyczną swoich wypowiedzi.

    A zdania nie zmienię, gdyż wypracowałem je empirycznie:

    panie u "Jana" oraz w Ismenie 2.5/5 (słaba obsługa i wysokie ceny) , kwiaciarnia obok "Jana" 4 (atrakcyjne ceny i ciekawe kompozycje), kwiaciarnia na Rynku 4 (mistrz sztuki kwiaciarskiej; byłoby 4.5 al e ceny, ceny...)

    10 4 Cytuj
  • 14 sty 2011

    a to jak mi tak pięknie wszystko opisaliście za co bardzo dziękuję to jeszcze mam pytanie czy jutro będzie otwarte,bo tego samego dnia pasowało by mi kupić bo nie mam nawet gdzie tego trzymać;/

    1 Cytuj
  • 15 sty 2011

    Do 18 na pewno zarówno w "Janie" jak i w nowej kwiaciarni naprzeciw "Jana", a być może nawet do 19.

    4 3 Cytuj
  • 15 sty 2011

    Polecam gorąco kwiaciarnie ISMENA - ( oczywiście zaraz ktoś napisze, że Pani z Ismeny robi sobie reklame bo takie jest to forum ). Na każde wesele Pani robiła mi wiązanke, kwiaty na różne okazje Dzień Mamy, Babci, Imieniny - Zawsze piękne. Zawsze kiedy szłam na Ślub i patrzyłam na kwiaty innych ludzi uważałam, że mam naprawde cudo w ręce. Nie znam innych kwiaciarni w Myślenicach, ale prawdą jest to że od innych ludzi słyszałam że w ISMENIE jest drogo. Wychodze jednak z założenia, że wszystko co eleganckie i ładne więcej kosztuje.

    PS. Moim skromnym zdaniem ( włącze się w dyskusje;) zarejestrowany użytkownik to osoba, która podpisuje się Imieniem i Nazwiskiem lub ksywą, która jest znana w ogónym środowisku -wtedy ma prawo powiedzieć, że nie wstydzi się swoich postów.

    Po drugie osoba zapytała o dobrą kwiaciarnie a nie o złą - więc każdy ma prawo wyrazić zdanie, ale nie musi oczerniać konkurencji

    Po trzecie różnice cenowe w kwiaciarniach Myślenickich to różnica międzi 2 lub 3 lub 5 złotych więc bez przesady.

    1 6 Cytuj
  • 15 sty 2011

    no za tą różnicę mam już 2 piwa... ;p

    1 3 Cytuj
  • 15 sty 2011

    hehe - owszem 2 piwa napewno a może i tanie ruskie wino musujące za 5 się znajdzie w Janie widziałam , ja jednak tymi kategoriami nie myśle - pozdrawiam i na na zdrowie:)

    2 Cytuj
  • 16 sty 2011

    po tym winie mnie zęby bolą to nie gustuję;p patrzę raczej na oszczędność:) kupiłem kwiaty wg porady wąsatego dziadula i jestem bardzo zadowolony:) dzięki za radę, można zamknąć temat:)

    1 1 Cytuj
  • 4 maj 2011

    Kupując kwiaty w Janie, radzę sprawdzać końcową sumę - jedna z pań ma "baaardzo dużą wyobraźnię" przy podliczaniu.

    3 4 Cytuj
  • Ewelina Au. 26 cze 2011

    Moim zdaniem kwiaciarnia warta polecenia to kwiaciarnia "Bratek" - koło Jana. Z bukietu byłam zachwycona, cena ok, a pani bardzo sympatyczna i miła.

    11 7 Cytuj
  • 27 cze 2011

    Pani w Janie ma bardzo wysokie ceny, a kiepskie (niestety) bukiety. Uważam, że kwiaciarnia obok Jana (kwiaciarnia Bratek) jest najlepszą kwiaciarnią w Myślenicach. Pani pracuje od niedawna, ale już niejednokrotnie zachwyciła mnie swoimi bukietami. Jest tam duży wybór naprawdę świeżych kwiatów, które długą się trzymają. Kwiaciarka bardzo sympatyczna. Gorąco polecam.

    12 11 Cytuj

Odpowiedz