Forum » Myślenice

Kwiaciarnia w Myślenicach

  • 9 mar 2012

    oho odezwał sie jakis mądry zupełnie nie na temat

    2 7 Cytuj
  • 18 mar 2012

    ikebana.. gorąco polecam, niedawno otwarta kwiaciarnia i jestem zadowolony. Jestem mieszkańcem myślenic i znam 99% kwiaciarni w tym mieście, ikebana ma oryginalne pomysły za rozsądne pieniądze. Może dlatego że jest nowa na rynku ,ale jest ok. polecam.

    18 Cytuj
  • 19 mar 2012

    ...pewnie z tego samego powodu kwiaciarnia rozkleja NIELEGALNE ogłoszenia reklamowe na słupach?!

    10 2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Na miejscu "Paulinki" bardzo ładne , orginalne bukieciki

    16 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Chyba oryginalne...
    Btw. to jakieś forum "zareklamuj swoją kwiaciarnie"?

    15 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Kwiaciarnia w cegielni znowu szuka pracownika.
    Czyżby nie dało się tam wytrzymać?

    10 4 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Tylko po co znowu rozdmuchiwać ten temat. Na prawdę nie wiem dlaczego wydaje Wam się, że możecie komukolwiek zaszkodzić czy też pomóc sobie poprzez posty tutaj. Zaognianie konfliktów między kwiaciarniami na pewno żadnej stronie nie wychodzi na dobre.

    9 5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Poecam kwiaciarnie na ul 3-go Maja pomiedzy Top-Marketem,a Lewiatanem kompozycje kwiatowe przepiękne ceny przystępne zawsze z tej kwiaciarni wychodzę zadowolona i z tym czego oczekuję.

    3 9 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    A Ja polecam kwiaciarnie AMARYLIS na ul Slonecznej

    5 10 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    [quote=gość: paula1] Kwiaciarnia w cegielni znowu szuka pracownika.
    Czyżby nie dało się tam wytrzymać? [/quote]
    bo tam trzeba " przede wszystkim wyglądać " -cytat z właścicielki

    6 1 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    [quote=gość: forumowiczka] gość: paula1 napisał/a: Kwiaciarnia w cegielni znowu szuka pracownika.
    Czyżby nie dało się tam wytrzymać?
    bo tam trzeba " przede wszystkim wyglądać " -cytat z właścicielki [/quote]

    czyli na kwiatach znać się nie trzeba????

    6 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    nie, bo tam trzeba przede wszystkim pracować...
    cytat z właścicielki
    pozdrawiam Panią

    1 6 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    A która kwiaciarnia w sobotę będzie najdłużej czynna? I ewentualnie do której?

    2 3 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    20:00 kwiaciarnia w janie lub bratek

    7 8 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    nie ma lepszej kwiaciarni niz w staraj cegielni naprawde polecam

    20 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    jak mozna wogole pisac, ze nie ma lepszej kwiaciarni niz ta albo ta. przestancie ludzie wypisywac takie rzeczy, bo robicie z tego forum jakas dziecinade! kazdy niech sam zadecyduje gdzie lubi chodzic i kupowac swoje kwiaty. kazda kwiaciarnia oferuje cos innego i kazdy ma prawo do swoich preferencji. nie ma najlepszej albo najgorszej kwiaciarni, kazda jest po prostu inna i niech kazdy na podstawie swoich doswiadczen albo sugestii ze strony innych klientow wybierze to miejsce, ktore mu najbardziej odpowiada.

    Pani z kwiaciarni w Janie z gory dziekuje za komentarz, bo widze, ze jest zaangazowana w kazdy nowo-pojawiajacy sie watek na tym forum. Moze chociaz tym razem bedzie inaczej...

    17 Cytuj
  • 4 maj 2012

    a mnie nabardziej pododobaja sie bukiety od p. sabiny i mowcie co chcecie

    8 8 Cytuj
  • 4 maj 2012

    WTF a ty to dopiero piszesz weż przestań piszesz takie durnoty ..................

    1 14 Cytuj
  • 9 maj 2012

    czulam, ze sie Pani nie powstrzyma :)

    12 Cytuj
  • 18 maj 2012

    Witam. Która kwiaciarnia w Myślenicach dostarcza kwiaty- bukiet do domu ? ( oprócz Poczty kwiatowej koło dworca)

    Cytuj
  • 29 maj 2012

    Z tego co wiem, z kwiaciarnia na rzemieślniczej (tej na zakręcie, obok fryzjera - przeniesiona z dworca) dostarczają kwiaty do domu. Na terenie Myślenic na pewno...

    1 5 Cytuj
  • 11 cze 2012

    [quote=gość: anitka a] Witam. Która kwiaciarnia w Myślenicach dostarcza kwiaty- bukiet do domu ? ( oprócz Poczty kwiatowej koło dworca) [/quote]

    Kwiaciarnia na rynku chyba też dostarcza

    Cytuj
  • 4 sie 2012

    tak kupilam bukiet na zakrecie rzemieslniczej na 5 kwiatow 3 odpadly za 2 godz.

    6 Cytuj
  • 4 sie 2012

    racja

    3 1 Cytuj
  • 4 sie 2012

    najlepsza i najtańsza kwiaciarnia iść na łąkę zerwać parę kwiatów i po sprawie

    6 1 Cytuj

Odpowiedz