Forum » Myślenice

Carrefour Express

  • 16 sty 2011

    Co sądzicie o supermarkecie Carrefour Express ?

    3 4 Cytuj
  • Marek 16 sty 2011

    Strasznie biedny ten "supermarket"...

    3 1 Cytuj
  • 16 sty 2011

    ekspedientki rękami bez rękawiczek pakują paluszki rybne, a po zwróceniu im uwagi -pani mówi-przecież mam badania sanepidu.

    6 2 Cytuj
  • 16 sty 2011

    Hmm :)

    Jestem ciekaw czy tylko mnie spotkała tam kolejka , która trwała ponad 45 minut ? :)

    2 1 Cytuj
  • 16 sty 2011

    Zakupy w godzinach popołudniowych to męczarnia. Kolejka na pół sklepu i jedna (góra dwie) obsługujące na kasie panie.

    3 2 Cytuj
  • 16 sty 2011

    [quote=gość: nalesnik] Zakupy w godzinach popołudniowych to męczarnia. Kolejka na pół sklepu i jedna (góra dwie) obsługujące na kasie panie. [/quote]

    Dokładnie..

    Ostatnio czekałem 25 minut przy jednej kasie , po czym pani z niej zeszła bo 'czytnik' :? się zepsuł i musiałem podejść do 3 kasy , ponieważ przy 2 kasjer nie miał drobnych i szukał po całym sklepie , bo nie miał jak wydać .. : )

    2 3 Cytuj
  • 17 sty 2011

    Stanie przy kasie to jedno, ale jak tam jest brudno- istny syf. Dzrwi wejsciowe zasyfione tak ze szkoda gadac, jak topniał snieg to wody na podlodze bylo do kostek. Na polkach syf- nie nawidze brudu! W zadnym supermarkecie nie jest tak brudno.

    2 4 Cytuj
  • 17 sty 2011

    słaba organizacja Panie Kierowniku

    2 Cytuj
  • 17 sty 2011

    Ten syf to ja wam powiem ścieka z tych co na busy czekają bo zrobili sobie tam poczekanie...
    Co do zakupów to wolę inne sklepy bo wyboru to tam za bardzo nie ma.

    2 2 Cytuj
  • 17 sty 2011

    No tak , Carrefour to duża sieć , która pewnie trochę lepiej 'obstawia' bardziej popularne markety :)

    Jedynym atutem naszego jest jego położenie ;)

    4 Cytuj
  • 26 sty 2011

    Ja kiedyś byłem no jest może i brudno ale dziewczyny które tam obsługują ,pracownicy ogólnie są bardzo grzeczne i miłe!!!Bywam tam często i klienci są dużo gorsi!!!bezczelni,chamscy.Ludzie a co Wy myślicie za takie marne!!!!wypłaty sami byście się nie starali!!!!

    11 Cytuj
  • 26 sty 2011

    Robercie- jaka praca taka płaca!

    1 13 Cytuj
  • adzygmunt 26 sty 2011

    od dawna mnie uczono i tak mi zostanie. Pracę należy wykonywać nie tak jak płacą a należycie i starannie.
    Rozumowanie jaka płaca taka praca dobra była może za okupacji i komuny. Teraz się wszystko zmieniło tylko nie nawyki!
    Nie masz twoim zdaniem należytej zapłaty za pracę odejdź z niej, poszuka bardziej płatnej, przejdź na "własny garnuszek", zwolnij to miejsce dla tych co będą pracować na chleb.
    Oczywiście, że wynagrodzenie powinno dostosowywać się do poziomu Europy, lecz to już inna kwestia!

    2 11 Cytuj
  • 27 sty 2011

    Serek --> kilka lat temu zatrułem się serkiem pleśniowym z tego sklepu, o dziwo jego termin ważności mijał za 2 dni; nie był jeszcze wrzucony do koszyka z przecenami, ja nie zawsze zwracałem kiedyś uwagę na terminy ważności. Teraz w tym zakresie raczej się poprawiło.
    Rowerek --> gdy ruszył z wielkim hukiem program Rodziynka w jednym z pierwszych katalogów dwukołowy wynalazek kosztował 5000 punktów + 60 zł; teraz trzeba dopłacić 160 zł. Co to ma być??? Zaczęliśmy zbierać na ten cud techniki, za późno na zmiany... nas interesował będzie ten typ roweru, który kosztuje 60 zł. Może Dyrekcja Carrefour'u napisze coś na ten temat?

    1 Cytuj
  • 29 sty 2011

    Dyrektora Carrefoura to obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. raz slyszałem bedąc na zkupach jak ten dyrektor czepiał sie kierowniczki sklepu że pizza mrożona jest ulozona poziomo a nie pionowo. Może lepiej zatrudnił by jakichs kasjerów bo kolejki są nieziemskie a nie czepial się takich głupot!

    5 Cytuj
  • 29 sty 2011

    Witam. co do programu Rodziynka mam mieszane uczucia :) jednak bardziej pozytywne, w sumie to fajna sprawa i tak robisz zakupy więc dlaczego nie skozystac na tym. jesli chodzi o problemy z nagrodami to sama miałam taki i zadzwoniłam na infolinię klienta i wszystko wyjasnili podaje nr. 801200000 albo 223491400 te numery sa na takich książeczkach z punktami które Carrefour wysyła.

    1 Cytuj
  • 29 sty 2011

    Będę wyjaśniał w odpowiednim czasie, gromadzenie punktasków trochę jeszcze potrwa. Stary katalog z dopłatą 60 zł mam i w tej cenie roweru domagał się będę. Infolinia tj. piszecie, jeśli nie to może Powiatowy Rzecznik Konsumenta...

    1 Cytuj
  • 30 sty 2011

    Niem macie co robić tylko o innych pisać ,spujsz w lustro i zobacz czy ty jesteś wpożądku!!!!Łatwo innych szkalować !!!napiszcie o sobie jacy jesteśćie pracowići!

    3 1 Cytuj
  • 30 sty 2011

    -halo, dyrektor?;-)

    1 Cytuj
  • 1 lut 2011

    Carrefforur? Cała noc zarwana. Rozpoczęło się od wymiotów, później biegunka. Rzadko kiedy miewam takie sytuacje gdyż raczej zwracam uwagę na żywność. Tym razem wpadłem...
    Kupiłem mrożoną rybę Tilapię w Carrefourze oraz brokuły na patelnię, dodałem swoje ziemniaki i zrobiłem obiad. Później już nic nie jadłem, czułem dziwny ucisk w żołądku a w nocy się zaczęło.
    Zwracam się do kierownictwa Carrefouru o nie ryzykowanie zdrowiem klienta, bo podejrzewam że któryś z tych produktów był ponownie zamrażany. Przestrzegam inne osoby przed kupowaniem mrożonek w ogóle po tym co mnie w nocy spotkało. Na razie nie wydaje się, żeby zatrucie przerodziło się w ostry objaw, na szczęście.

    2 5 Cytuj
  • 1 lut 2011

    a może to jest zwykła grypa zołądkowa a ty od razu na jedzenie składasz wine

    6 Cytuj
  • 1 lut 2011

    Od kiedy to grypa żołądkowa trwa 5-6 godzin?

    2 Cytuj
  • 1 lut 2011

    szlag mne trafia, jak wchodząc muszę pełzać między regałami zeby znaleźć jakiś koszyk... pseudo ochroniarz mógłby ruszyć się i zbierać koszyki w miejsce stosowne. A i klienci zamiat oddac na miejce (JA TAK ROBIE!!!!) to zostaiają koło kasy. ech...

    3 Cytuj
  • 3 lut 2011

    adzygmuncie!
    Właśnie wróciłem z roboty i przeczytałem coś napisolł;odp:
    Dawno to zrobiłem,gdybym dłużej tam pracował to niestety ale moje dzieci i zona musiały by żyć na powietrze albo bez domu.I z tego co wiem to długi czas czekaliście żeby ktoś się zjawił ha ha ha ,zdążyli się dyrektorzy,kier,zmienić!!Szkoda mi tylko tych ludzi co z nimi pracowałem bo nie ma kto ich docenić.Znalazłem pracę za lepsze pieniądze i szacunek i tak samo pracuje jak pracowałem.
    a OKI jak ty tak robisz jak ci płaca to ty ***** robisz w tej robocie!!!ty zwolnij miejsce innym ktorzy chca na chleb robić.sory za brzydkie słówko.

    5 1 Cytuj
  • adzygmunt 3 lut 2011

    Adresatem postu jestem ja? Nic nie zrozumiałem, mógłbyś jaśniej?

    1 4 Cytuj

Odpowiedz