Forum » Myślenice

Dobra droga "pod Lipkę"

  • 30 sty 2011

    Pogoda zachęca do spacerów. Ktoś z użytkowników podpowie która droga "pod Lipkę" jest obecnie najmniej grząska?

    Cytuj
  • 30 sty 2011

    Droga od Kościoła św. Brata Alberta na osiedlu. Bardzo duzo ludzi tamtedy chodzi wiec polecam :)

    Cytuj
  • 30 sty 2011

    wąsaty dziadulo czesto chodzimy na lipke tzn co weekend a nawet sie zdarza pare dni w tygodniu potem do lasu.spacer i pejzarze sa wazniejsze nie grzaska droga. polecam isc nawet kiedy jest sniegu po kolana lub blotko:)

    Cytuj
  • 30 sty 2011

    [quote=gość: szok..] Droga od Kościoła św. Brata Alberta na osiedlu. Bardzo duzo ludzi tamtedy chodzi wiec polecam :) [/quote]
    Chyba dawno tamtędy nie chodziłeś !
    Jest tak zryta przez Quad'owców, że szok !
    Aż do samego lasu i w lesie również.
    Ja się pytam: czy w Myślenicach istnieje jakieś Nadleśnictwo, jakaś "Straż Leśna" ???
    Czy tylko pilnują, żeby choinek na lewo nie wycinać ???

    Cytuj
  • 30 sty 2011

    Eee gadasz głupoty tak źle to tam nie jest. Chłopaki jeżdżą bawią sie. Życie jest jedno. Jak chcesz to ja dam Ci namiary i zobaczysz prawdziwie zryte pola. Pozdrawiam serdecznie

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Byłem. Stwierdzam, że droga w górę na lewo od basenu (patrząc od centrum miasta) prawdziwie poniszczona od quadów. Natomiast wszystkie ścieżki na prawo od basenu, aż do kościoła na osiedlu są w porządku. Faktycznie bardzo dawno nie byłem (minimum rok) wybierając jako miejsca przechadzek inne wzgórza. Ale stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, warto się wybrać "pod Lipkę".

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    A gdzie policja? -To skandal... dewastacja środowiska! Jeśli widzicie że ktoś jedzie na quadzie, crossie w stronę lasu kręcić 997, połączenie bezpłatne, anonimowość

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    ...Gdybyście sami mieli quada, samochód terenowy lub crossa to byście inaczej mówili...
    Gdzie teraz mozna jeździć takimi sprzętami ? > NIGDZIE !

    Cytuj
  • M G 31 sty 2011

    [quote=gość: Hazelzdomu] ... Gdzie teraz mozna jeździć takimi sprzętami ? > NIGDZIE ! [/quote]
    Jak nie ma gdzie jeździc takimi sprzętami to po kiego grzyba je kupujecie??

    Cytuj
  • adzygmunt 31 sty 2011

    Jest doskonałe miejsce w Borzęcie!

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Mam samochód terenowy wykorzystuje go do pracy. A na lipkę chodzę z córką i psem aby odpocząć również od samochodów i zgiełku miasta. Zresztą nie tylko ja wybieram ten kierunek kilkaset osób tam spaceruje oczywiście w zależności od pogody. Panom z qadów i inny pojazdów proponuje spacer na nogach to dla zdrowia i spokoju innych spacerujących tym bardziej,że coraz mniej jest takich miejsc.

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    [quote=adzygmunt] Jest doskonałe miejsce w Borzęcie! [/quote]

    I znowu wtręt nic nie wnoszący do dyskusji.....
    Wyhamuj czasem drogi Adz....

    Cytuj
  • adzygmunt 31 sty 2011

    Widzisz niepotrzebnie skojarzyłeś spacery quadem z wiadomą instytucją Na północ pd Myślenic też są dobre tereny do jazdy.
    Drogi towarzyszące dawnemu rajdowi krakowskiemu, cymesik.
    Ale niech Ci będzie, w zamiarze nie tylko o terenach rajdowych pisać miałem!
    Kojarzenie masz na szóstkę, brawo!

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    997 kręć, wnet crossowiec straci chęć... Plebańska góra jest dobrze widoczna z osiedla, wystarczy telefoniczne zgłoszenie.

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Podobnie mieszkańcy Zarabia powinni dopilnować swojego lasu, mieszkańcy Chełmu też.

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    nie chodzmy na spacer bo quad pojedzie!albo zadzwonmy na 997!nie chodzmy na spacer bo grzasko jest!wogole nie wychodzmy tylko siedzmy w blokach i domach jak chomiki w klatkach!wszystko jest zle w myslenicach!zacznie sie sezon na zarabiu o ile bedzie tez bedzie zle bo w banderozie jest za glosno!!!!!!nic nikomu nie pasuje!a co wam sprawia wogole przyjemnosc??? jest takie cos ???downhill tez wam przeszkadza!! trasy juz nie bedzie !

    1 Cytuj
  • 1 lut 2011

    Quady i crossy pod obserwacją! W Niemczech bałbym się nawet pomyśleć o jeździe czymś takim po lesie, bo tam społeczeństwo jest zorganizowane i odpowiedzialne.. gdybym tylko wjechał tam do lasu - policja zjawiła by się z miejsca. Zaś tu jest głupia polska samowolka i społeczna znieczulica. Przepraszam, nie mieszkańcy zadecydowali o zamknięciu trasy downhillowej, a nadleśnictwo; być może również ze względu na coraz częstsze pojawianie się na niej pojazdów zmotoryzowanych. Przestępstwo to przestępstwo... i nie ma żadnych wytłumaczeń!

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    poki co nie jestesmy w niemczech!!

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Nie jesteśmy, lecz troska każdego mieszkańca sprawi, że będzie jak w Niemczech. 997 kręć!

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Mam plan każmy im jezdzic po zakopiance!!!!!! Nie po to ktos kupił pojazd w teren żeby trzymać go w garażu albo jeździć po drodze, jedni lubią chodzić na spacer, inni jeździć na rowerze a jeszcze inni jeździć po błocie. Najgorsze jest to że ludzie tacy jak Wy, pakują ich wszystkich do jednego worka, i tych którzy niszczą i tych którzy jeżdżą spokojnie. Jak widać auto i za nim błoto to na pewno znaczy że ten cham,burak i nie wiadomo kto jeszcze napewno je zrobił, nie ma najmniejszego znaczenia że akurat leje od 2tygodni i przez ostatni tydzień jeźdźił tamtędy kika razy dziennie traktor. Dziwić się matołom na wiejskiej jak z takiego społeczeństwa wybrani. Mam w sumie jeszcze lepszy plan niż dzwonić na policję, rzucajcie kamieniami, albo lepiej strzelać jak ktoś ma broń!!

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    [quote=gość: cham i burak] Nie po to ktos kupił pojazd w teren żeby trzymać go w garażu [/quote]

    Jak sobie kupię helikopter to będę lądował i startował tam gdzie mi pasuje, w końcu po to go kupuję, żeby nim latać a nie po to, żeby stał w hangarze !

    buraku, najpierw się trzeba zastanowić czy będzie gdzie jeździć a potem kupować, jak widzę Tobie się też kolejność po... myliła.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    "Zgodnie z przepisami ustawy o lasach ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach. Niestosowanie się do powyższych zasad skutkować może odpowiedzialnością karną z art. 161 kw. Ponadto zgodnie z art. 105 kodeksu wykroczeń".

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Krzaku a powiedz mi na czym Ty jeździsz ? na hulajnodze ? Jak jedziesz zwykłą drogą to stosujesz sie do ograniczeń prędkości ? to też jest łamanie prawa, za to też sa artykuły i to też jest wykroczenie... Może sie trzeba wyprowadzić do Niemiec w takim razie

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Hmm.. mój samochód to bus; nie szaleję - zapewniam;-) Poza tym porównanie jazdy drogą twardą z dewastacją środowiska ma się trochę do siebie nijak. 997 kręć - zapamiętajcie sobie to hasełko i reagujcie spacerowicze, obserwatorzy.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    No tak dewastują, trawę sprayami malują, drzewa wycinają...

    Cytuj

Odpowiedz