Forum » Myślenice

Rzeź drzew

  • Dorota Ruśkowska 2 lut 2011

    otrzymałam informację,ze  w parku zaczęto wycinkę drzew. Ankieta była picówą. Zostanie wdrożony projekt czy tego chcemy czy nie. Zastanawiam sie tylko czy jest sens płacenia podatków.

    3 6 Cytuj
  • 2 lut 2011

    [quote=Dorota Ruśkowska] otrzymałam informację,ze  w parku zaczęto wycinkę drzew. Ankieta była picówą. Zostanie wdrożony projekt czy tego chcemy czy nie. Zastanawiam sie tylko czy jest sens płacenia podatków. [/quote]
    Rzeż to mało powiedziane jadą chłopcy takim tempem że do niedzieli zostanie tylko park przygody.

    4 Cytuj
  • 2 lut 2011

    pewnie burmistrzowi zabrakło drwa na opał... ale na poważnie to ciekawe gdzie starsze osoby będą spędzać czas w gorące letnie dni. ale cieszmy się póki jeszcze możemy drzewami na Chełmie...

    4 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Nic tylko siąść i zapłakać. Miasto odbiera nam kolejną porcję tlenu. Miejsce gdzie w cieniu mogliśmy pospacerować i odpocząć. Nie podziękuję za tą decyzję. Powiem tylko : modle się za głupców.

    1 2 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Wiele już na ten temat pisaliśmy w temacie "Wycinka drzew" ale nic to nie dało. List otwarty do burmistrza od ok. 300 mieszkańców też nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. To jest dramatyczne...

    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/160,wycinka-drzew.html

    Zamiast określenia: Myślenice - Międzyzdroje Małopolski proponuję nazwę:
    Myślenice - Międzybetony Małopolski

    1 3 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Dramatyczne jest to,ze tylko gadamy,a nikt nie wyciąga ze złych decyzji konsekwencji.Dalej ludzie idą jak barany do urn i wybierają kogoś kto się nie liczy z nami. Mam propozycje pod innym tytułem:
    Myślenice - lider w układaniu kostki brukowej

    2 1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Panowie samorządowcy: ścinane drzewa opadając na sąsiadujące z nimi okazy na pewno łamią ich gałęzie. Skoro już ma być ładnie, to prośba, by osoby odpowiedzialne za wykonanie dokonały oglądu ocalałych drzew i uatrakcyjniły nieco ich wygląd na zakończenie prac. Wszystkie kikuty powinny zostać zlikwidowane.

    1 1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Ludzie dajcie spokuj już spokuj...robicie tylko wielką aferę nie mając kompletnie racji!!

    Drzewa w parku wymagają przerzedzenia !!!bo są tak zagęszczone jak w lesie-drzewo rośnie na drzewie. Przez co jest ciemno w parku, nieprzyjemnie ,a zamiast trawki wokół drzew rosna chwasty ktore nie potrzebują słońca...taki chcecie park???????to moze najlepiej nic nie robmy i zostamy taki zaniedbany park jak dotychczas...

    Poza tym drzewa w parku są zagrożeniem bo są to stare drzewa ktore trzeba wyciąć....sprobujcie isc sobie na spacer do parku gdy wieje silny wiatr...

    drzewa nalezy przerzedzić bez dwoch zdan ale mnie bardziej boli ze planuja w parku zrobic plac zabaw dla dzieci i postawić stoły do ping ponga...dzieki temu zamiast relaksować sie w ciszy bedziemy słyszeć piski dzieciaków:((

    3 2 Cytuj
  • o.Tadeusz 2 lut 2011

    To może przy okazji troszkę dzieciaków wyciąć mają żeby ciszej było?

    3 3 Cytuj
  • 2 lut 2011

    [quote=gość: park] mnie bardziej boli ze planuja w parku zrobic plac zabaw dla dzieci i postawić stoły do ping ponga...dzieki temu zamiast relaksować sie w ciszy bedziemy słyszeć piski dzieciaków:(( [/quote]

    Dzieciaki (i ich rodzice) to tez członkowie społeczeństwa. Jak Ci przeszkadzają inni ludzie to siedź w domu!!

    5 Cytuj
  • 2 lut 2011

    park to glownie miejsce wyciszenia i spokoju a nie bawialni dla rozwydrzonych dzieciaków!!! Może wam mamuśkom to pasuje ale młodszym ludziom i ludziom starszym raczej nie za bardzo.....park to park...tutaj powinni przerzedzić drzewa, zasadzić trawkę, zasadzic kwiaty( bo bez nich jakoś tak smutno), wymianić ławeczki, wymienić latarnie, można pomysleć o fontannie i TYLE!! dzieciaki niech się wydzierają w innym miejscu....

    4 Cytuj
  • o.Tadeusz 2 lut 2011

    [quote=gość: park] park to glownie miejsce wyciszenia i spokoju a nie bawialni dla rozwydrzonych dzieciaków!!! Może wam mamuśkom to pasuje ale młodszym ludziom i ludziom starszym raczej nie za bardzo.....park to park...tutaj powinni przerzedzić drzewa, zasadzić trawkę, zasadzic kwiaty( bo bez nich jakoś tak smutno), wymianić ławeczki, wymienić latarnie, można pomysleć o fontannie i TYLE!! dzieciaki niech się wydzierają w innym miejscu.... [/quote]
    Spróbuj najpierw strzeliwinka z tamtej okolicy wypędzić bo policja i straż miejska już sobie latami nie mogą dać rady z klientami

    1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    czy miejsce zabaw dla dzieci zajmie cały park? przecież nie musimy, my starsi, iść tam, gdzie będzie wspaniały, naturalny hałas, odgłos życia, a nie widok tylko nas, stetryczałych starcow, na wszystko narzekających. Z zazdrości, ze juz nie możemy... tak krzyczeć. Niech się dzieci bawią, niech rosną szczęsliwe, niech mają swoje miejsce, bo za parę lat pójdą... pod budke z piwem, czy wróca do parku, na ławeczki?

    2 1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    magoja

    ja tam wolę posiedziec sobie w spokoju, posłuchać spiewu ptaków i poczytać książke...
    chcesz zeby się coś działo??to proponuję okolice jazuu i banderozy...

    1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Możecie mieć teraz tylko do siebie żale i pretensje !

    Na kogo oddaliście swoje cenne głosy w ostatnich wyborach ??????

    1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Przecież taki temat na forum już jest; http://forum.miasto-info.pl/myslenice/160,wycinka-drzew.html Więc po co powielać te same wątki?

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    Myśleniczanie
    istnieje temat wycinki, bo dotąd były wycinki. A to w parku to chyba faktycznie rzeź.

    1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    elektrycerz

    kolejny eko-fanatyk ktory nie widzi jak drzewo rośnie na drzewie:-)
    Czy wy jesteście ślepi czy o co tu chodzi???
    Drzewa w parku należy wycinać bo na dzien dzisiejszy ten park to raczej bardziej do puszczy podobny a nie do parku.

    Idzie juz spać a nie róbcie afery.

    2 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Brak mi słów kiedy patrzę na to barbarzyństwo:(
    Odkąd wycięto drzewa przy Szkole Podstawowej nr 2 przestałam chodzić w tamte okolice. Teraz przestanę chodzić na Zarabie.

    3 1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    przeżyjemy to jakoś

    2 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Luna mam pytanie. Byłaś teraz na Zarabiu, kiedy trwa wycinka? Bo ja byłem i powiem, że zdjęcia z Dziennika Polskiego są tendencyjnie zrobione.

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    [quote=gość: park] Ludzie dajcie spokuj już spokuj...robicie tylko wielką aferę nie mając kompletnie racji!!Drzewa w parku wymagają przerzedzenia !!!bo są tak zagęszczone jak w lesie-drzewo rośnie na drzewie. Przez co jest ciemno w parku, nieprzyjemnie ,a zamiast trawki wokół drzew rosna chwasty ktore nie potrzebują słońca...taki chcecie park???????to moze najlepiej nic nie robmy i zostamy taki zaniedbany park jak dotychczas...Poza tym drzewa w parku są zagrożeniem bo są to stare drzewa ktore trzeba wyciąć....sprobujcie isc sobie na spacer do parku gdy wieje silny wiatr...drzewa nalezy przerzedzić bez dwoch zdan ale mnie bardziej boli ze planuja w parku zrobic plac zabaw dla dzieci i postawić stoły do ping ponga...dzieki temu zamiast relaksować sie w ciszy bedziemy słyszeć piski dzieciaków:(( [/quote]
    NO to se posadź kostkę brukową jej nie trzeba przetrzebiać ani nikomu nie spadnie na głowę jak stare drzewo. No może głową na nią spaść można ... kilku osobom to bym to nawet polecił 3 razy dziennie może by......

    1 Cytuj

Odpowiedz