Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 24 mar 2018

    A odzież z barwami narodowymi? Gdzie można znaleźć w Myślenicach?

    2 Cytuj
  • 24 mar 2018

    U chinczyka, białe majtki i czerwone skarpetki

    8 7 Cytuj
  • 23 kwi 2018

    Czy ktoś z was robił już zakupy w nowej "Żabce" na Reja ? Czy zauważyliście, że ceny na półkach są niższe od tych wbijanych na kasę ? Jak istniał "Fresh" było to samo, ceny wbijane na kasę wyższe o jakieś 50-60 groszy. Jak robi się większe zakupy, to się tego nie zauważa, ale przy kupnie jednej, dwóch rzeczy owszem. Dziś kupowałam tam ryż "Risana" - cena na półce 2,99 zł, wbita na kasę 3,49 zł. Za czasów "Fresha" zdarzyło mi się zrobić tam zakupy parę razy, i z przykładów które pamiętam: przecier "Pudliszki" cena na półce ok 3zł, na kasie prawie 5zł, baton "Kit kat" 1,99 zł, na kasie 2,49 zł. Przecież to jest jawne oszukiwanie klientów.

    20 Cytuj
  • Krystian 26 wrz 2018

    Gdzie w Myślenicach kupię drobną elektronike (przycisk monostabilny) oprócz Lis Pol-u

    1 1 Cytuj
  • 2 paź 2018

    A mnie po prostu rozwalają sklepy odzieżowe (również dziecięce), w których można znaleźć dokładnie te same ubrania, co w chińskim markecie, tylko 20-30% droższe. To jest kpina jakaś.

    7 3 Cytuj
  • adzygmunt 16 paź 2018

    Gdzie w M-cach kupię okleinę/tapetę meblową, lub bardzo cienką do dwóch milimetrów sklejkę? Nie nie ma tego w sklepie wyrobów z drewna "na szpicu"

    Cytuj
  • 17 paź 2018
    adzygmunt napisał/a:

    Gdzie w M-cach kupię okleinę/tapetę meblową, lub bardzo cienką do dwóch milimetrów sklejkę? Nie nie ma tego w sklepie wyrobów z drewna "na szpicu"

    U Kasperka przed wiaduktem na Polankę

    Cytuj
  • adzygmunt 17 paź 2018

    Sprawdziłem, nie mają. Dziękuję.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 paź 2018

    Niestety w M-cach nic nie było do kupienia. Polecam zakład wyrobu fornirów w Izdebniku wiz a wiz kościoła. Super mili i pomocni!

    Cytuj
  • 12 kwi 2019

    czy ktoś się orientuje gdzie w Myślenicach mogę kupić rękawiczki galowe do munduru strażackiego?

    Cytuj
  • 12 kwi 2019
    paw95 napisał/a:

    czy ktoś się orientuje gdzie w Myślenicach mogę kupić rękawiczki galowe do munduru strażackiego?

    Szybciej ci będzie zamówić je ze sklepu sortmund.pl

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2019

    chyba tak zrobię dzięki za odpowiedź

    Cytuj
  • 12 kwi 2019
    paw95 napisał/a:

    chyba tak zrobię dzięki za odpowiedź

    Polecam, bo jak rozumiem szukasz tych czarnych skórzanych oficerskich? To tam je maja, i dość szybko jest robiona dostawa. To są najtańsze tego typu rękawiczki jakie znalazłem w sieci. Ewentualnie militaria.pl na Dietla w Krakowie

    Cytuj
  • 12 kwi 2019

    ja akurat szukam białych

    Cytuj
  • 9 paź 2020

    Online. Patrzcie - https://www.merg.pl/ Pewnie teraz znowu wszyscy rzucą się na kupowanie online i raczej ciężko się spodziewać, że będzie inaczej. Zresztą - w zasadzie wszystko, czego nie musimy kupować stacjonarnie, zamawiamy online. Tak wygodniej, szybciej i wybór większy.

    6 Cytuj

Odpowiedz