Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • 30 gru 2010

    slyszalem podobno niedawno ze tam ma byc Tesco zamiast dworca z kilkoma miejscami dla autobusów.

    Cytuj
  • 31 gru 2010

    Najbardziej mi się podoba obecna sytuacja. Busiarze wykończyli myślenicki PKS, który został koniec końców sprzedany przewoźnikowi z Łodzi. W sumie bliskie nam miasto to łatwo się zarządza pobliską placówką.....;-) Teraz najlepsze: We wszystkie Święta - np. dzisiaj czyli Sylwester, jutro - Nowy Rok - PKS jeździ jak jeździ, busiarze do 15:00. To ja się pytam Panie Burmistrzu - pracując jako lekarz, pielęgniarka, strażak lub żołnierz w Krakowie - jak mam wrócić do domu po skończonej służbie - 12 lub 24 h ??? Nie wszyscy mamy mieć obowiązek prawo jazdy i samochód. Do tego przejazd własnym środkiem transportu do Krakowa i z powrotem to koszt ok. 40 PLN. Autobus lub BUS to ok 4 - 4,5PLN. Widać różnicę ????

    Dziękuję za wspaniałą komunikację w naszym mieście. Oby tak dalej...

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Przynajmniej na to błotko mogliby dać płyty betonowe, lepiej by wyglądało

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Ale będą jaja jeśli faktycznie ten galeriodworzec powstani, ciekawe czego czepi się wtedy opozycja ????

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Ale będą jaja jeśli faktycznie ten galeriodworzec powstani, ciekawe czego czepi się wtedy opozycja ???? [/quote]

    galeriodworzec rośnie jak na drożdżach i chyba zgodnie z obietnicą pana K. bedzie w tym półroczu.
    A opozycja ? Będzie się czepiać, choćby i koloru dachu. Od tego przecież jest.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Czy nie zauważyłeś wesoły strażaku że opozycja już prawie niczego się nie czepia,po otwarciu strzelnicy jedyną rzeczą potrzebną do szczęścia mieszkańcom Międzyzdrojów Małopolski pozostał ten nieszczęsny dworzec.Myślę że po korzystaniu z obecnego dworca gdy po otwarciu galerii poczekalnia zostanie usytuowana w toalecie to i tak będą szczęśliwi bo gorszych warunków jak są teraz raczej nie można nigdzie spotkać.Tak na marginesie gratuluję dobrego wzroku bo mój jakiś kiepski ,trudno mi dopatrzyć obiecywanego dworca na ilustracjach a już na placu budowy nie wiem gdzie jest jego miejsce.TO ŻE WŁADZA MA GDZIEŚ PROBLEMY KOMUNIKACYJNE MIESZKAŃCÓW WIDAĆ OD DAWNA.BĘDĄC WŁAŚCICIELEM PKS SZYBKO POZBYTO SIĘ PROBLEMU I TERAZ CZEKA SIĘ AŻ ZAŁATWI TO KTOŚ INNY.NAJLEPIEJ NIE ROBIĆ NIC I CZEKAĆ AŻ PROBLEM SAM SIĘ ROZWIĄŻE LUB NASTĄPI JAKIŚ CUD.
    Nie ważne w jakich warunkach podróżują mieszkańcy,ile czekają w kolejce do lekarza czy starczy im na coraz droższą wodę i ścieki,ważne żeby mieli gdzie postrzelać czy pograć w piłkę.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Zorro których busiorzy reprezentujesz?

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Gratuluję logicznego myślenia lol.Ktoś kto ma za złe władzy że zniszczyła PKS i doprowadziła do tego że nie ma dworca JEST BUSIARZEM LUB ZWOLENNIKIEM.
    Nie korzystam z usług żadnego z tych przewoźników ale wnerwia mnie gdy znajomych muszę np. po świętach zawozić do Krakowa na dworzec ponieważ w tym kurorcie nie zatrzymują się autobusy dalekobieżne.
    Zauważyłem że cokolwiek krytycznego napisze się na tym forum od razu pytania,kogo reprezentuje dla kogo gra a nie przyjdzie na myśl że ktoś jest wolnym człowiekiem i ma swoje poglądy.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 sty 2011

    Dzisiaj miałem przyjemność jechać PKS Grupa na zajazd dworcowy.
    Pan kierowca "gibając" busem wjechał w błoto i dziury, otworzył drzwi i zaprosił do wysiadania pasażerów ... prosto w błoto po kostki. Odmówiliśmy.
    Obiecał że wyjedzie z błota na ulicę i stanie przy chodniku na Słonecznej rzecząc: "na waszą odpowiedzialność"!

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Bo ja pierwszy raz zobaczyłem ten błotniany dworzec...o mało nie wylądowałem na latarni...ze śmechu. To jest taki wstyd dla miasta!!! Tego kto to wymyślił i wdrożył w życie nie można nazwać niestety inaczej jak idiotą! Kazałbym mu tam wsiadać w garniturze do autobusu. Przecież ludzie jeżdżą na uczelnię, do pracy...
    Wstyd i hańba dla Myślenic!

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    W całym tym błocisku tam stać - poniżej jakichkolwiek standardów. Pokazano w czasie ostatnich lat jak bardzo liczy się w biznesach zwykły człowiek. Mieszkańców wpierw pozbawiono poczekalni, potem toalet, na koniec godnego stanowiska postojowego.. gdyby to trwało parę miesięcy, ale sprawa ciągnie się już cholernie długo.

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    no znów nie przesadzajcie. Tak jest ze wszystkim, zawsze gdy coś gdzieś powstaje są chwilowe utrudnienia, które kiedyś się skończą i to przecież nie długo, bo otwarcie to jest kwestia kilku miesięcy a nie lat. Remonty dróg czy budowa ronda też utrudnia życie, ale cóż trudno, zrobią i będzie OK.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 sty 2011

    Dla Ciebie chwila to marne jakieś trzy lata. OK Co to jest w stosunku do życia np zarządu dróg, składowisk śmieci i kompostowni!
    Są wieczne, jak problemy z źle funkcjonującym organizmem aglomeracji: Międzyzdroje Małopolski.

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Oby pks powrócił ,byłaby chociarz zdrowa konkurencjia ,anie jak jest teraz ile chcą tyle podnoszą ceny biletów

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    W Niemczech podczas powodzi wybudowany ludziom w mieście pomosty, aby nie chodzili po wodzie. U nas...nawet nie można płyt betonowych ułożyć, aby ludzie godnie dojechali do pracy! Dobrze, że samochodem się wożę, bo by mnie...trafił.

    Włodarze Myślenice powinni trochę pomyśleć, bo to WIELKI OBCIACH!

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    A ja lubię placki :D

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Czego wymagacie ludzie , przecież do WYŁADUNKU I ZAŁADUNKU pasażerów są dobre warunki nie narzekajcie.

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Dla was to jest chwila 3 lata a dla mnie ucznia są to 3 lata liceum i stania na tym "dworcu"

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    ludzi gorzej traktuje się niż towar bo do załadunku tego drugiego buduje się rampy a ludzi można wyładować jak żwir do błota.
    "U nas...nawet nie można płyt betonowych ułożyć,"- tak bo to teren prywatny i ani gminie ani PKSowi nic do tego.Czy ktoś ładował grube miliony w zakup ternu po to aby wybudować tam dworzec:)?
    Coś tam może będzie jakiś przystaneczek jeżeli właściciel uzna że bardziej opłaca się to niż parking dla klientów.Jeżeli w praktyce okaże się że jest mało miejsc parkingowych to powiększy się parking a nikt nie będzie zawracał sobie głowy dworcem."Ciemny lud to kupi" jak mawiał klasyk i widzę że się nie myli.

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Dobry mudżyn z AFRIKA :)

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    LF 2 DPS and healer on Kara /w

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Piszecie, że miasto i pks nie dba o mieszkańców, no więc mylicie się.
    Np. na przyszły tydzień (idą duże mrozy) pasażerowie czekający na ,,dworcu” będą mieć darmową krioterapie i to ogólną a nie marną miejscową.

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    I błota na mrozach nie ma, więc o co chodzi. Już historyczne zapisy podawały że klimat w miasteczku sprzyja ludności zamieszkującej ten szlak handlowy, którym to wożono towary, co sprzyjało rozwojowi i podnosiło znaczenie osady.
    Tak było, dlatego PKS zamienił furmanki na autobusy, a niezależni woźnice przesiedli się z furmanek na mini busy.

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    Ok we need 1 DPS and healer, btw. pala how much AP u have ?

    1 Cytuj
  • 24 sty 2011

    7200 :) is ok ? ask in guild for healer

    Cytuj

Odpowiedz