Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: ................] skadaam elektronicznie 28.02 kasa do pieciu dni była [/quote]
    potwierdzam!! wcześniej wam się nie chciało a teraz wszyscy na hurrra składacie i już chcecie kasę!!!!

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Przyjazny urząd dla klientów i przyjazny urzędnik!-oto hasła które chcemy promować:) Zapraszam wszystkich zbulwersowanych zbyt duża ilością formularzy i dokumentów, niedogodnymi godzinami pracy urzędów do wypełnienia ankiety na temat efektywności działania urzędów:) Jako studentka potrzebuję Waszej opinii do mojej pracy dyplomowej:) Ankieta znajduje się na poniższym linku
    http://www.ankietka.pl/ankieta/82966/efektywnosc-dzialania-urzedow.html
    Z góry dziękuje wszystkim odpowiadającym na moją prośbę:)

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    czy macie już rozliczenie ja byłam 5 maraca i dalej nie mam prosze odpiszcie

    Cytuj
  • 17 kwi 2012

    i czekaj cierpliwie, najwięcej zeznań do "przerobienia" jest z okresu 27.02.12-16.03.12ju5

    Cytuj
  • 17 kwi 2012

    dzięki:)

    Cytuj
  • 17 kwi 2012

    ja się rozliczałem i nie było problemu zwroty są jak trzeba z firmy co-25dni a roczne tak szybko że nie myślałem pozdrawiam us

    Cytuj
  • 17 kwi 2012

    Ja dalej czekam .Us ma 3 miesiące .Składałam na początku marca .Choć miałam nadzieję że do miesiąca się wyrobią .Na drugi rok będę mądrzejsza ,wyślę elektronicznie

    Cytuj
  • 18 kwi 2012

    dzwoniłam do ksęgowosci i pani mowiła ze zezanania podatkowe robi dopiero za luty kazała czekać cierpliwie ze do miesiąca trzeba poczekać

    2 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Czy ktoś dostał zwrot podatku z pita składanego 19 marca (przez internet)?

    2 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    i cisza , robia te zwroty czy nie , wie ktoś może jaki dzień teraz robią już czekam 2 miechy i nic

    2 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Zeznanie składałem 01.03 osobiście w US. Dziś otrzymałem zwrot przekazem pocztowym.

    Cytuj
  • 24 kwi 2012

    robią, robią

    Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Osobiscie składałam pit 7 marca i chciałam poczta a piatek dostałam na konto hmmmm

    Cytuj
  • 8 maj 2012

    Hm ciekawa sprawa wyslalam pita 10 kwietnia przez internet status 200 czyli wszystko w porzadku
    a do tej pory brak przelewu.

    Cytuj
  • 8 maj 2012

    ja mam lepiej - złożyłam przez internet 26.02. i do dziś nie mam zwrotu - mam również status 200 i wydrukowane UPO ale trochę się niepokoję czy wszystko jest w porządku.......
    jak widać złożenie PITa przez internet nic nie gwarantuje w kwestii szybkości zwrotu.....

    Cytuj
  • 8 maj 2012

    pozostaje nam czekanie:-) jak na wszystko w tym kraju.

    Cytuj
  • 8 maj 2012

    czekałem ok miesiąca
    złożony (p.internet) 30 marzec przelew 7 maj
    no ale święta były ;)

    Cytuj
  • 8 maj 2012

    do minimini
    skoro złożyłaś 26.02 to powinnaś już mieć zwróconą nadpłatę, ale może być kilka powodów nieotrzymania kasy: jakieś zaległości (mandat, podatek od nieruchomości), jakieś problemy z komornikiem sądowym, małżonek należący pod inny urząd, brak zgłoszenia aktualnego konta oraz wiele innych powodów. proponuję zadzwonić do US i dowiedzieć się co jest grane

    Cytuj
  • 8 maj 2012

    [quote=gość: minimini] ja mam lepiej - złożyłam przez internet 26.02. i do dziś nie mam zwrotu - mam również status 200 i wydrukowane UPO ale trochę się niepokoję czy wszystko jest w porządku.......
    jak widać złożenie PITa przez internet nic nie gwarantuje w kwestii szybkości zwrotu..... [/quote]

    Gwarantuje, że tak...ja złożyłam kilka takich pit-ów wszystkie rozliczone, zwroty w miarę szybkim tempie (na niektóre trzeba czekać nawet 3 miesiące a tu proszę do miesiąca) także polecam i zachęcam w przyszłym roku również skorzystam:)

    Cytuj
  • 9 maj 2012

    [quote=gość: aha] do minimini
    skoro złożyłaś 26.02 to powinnaś już mieć zwróconą nadpłatę, ale może być kilka powodów nieotrzymania kasy: jakieś zaległości (mandat, podatek od nieruchomości), jakieś problemy z komornikiem sądowym, małżonek należący pod inny urząd, brak zgłoszenia aktualnego konta oraz wiele innych powodów. proponuję zadzwonić do US i dowiedzieć się co jest grane [/quote]
    żadna z powyższych sugestii mnie nie dotyczy........
    więc może "wiele innych powodów" mnie dotyczy........??
    chyba rzeczywiście zadzwonię (o ile ta słuchawka nie będzie odłożona...) ;)

    Cytuj
  • 10 maj 2012

    [quote=gość: minimini] żadna z powyższych sugestii mnie nie dotyczy........
    więc może "wiele innych powodów" mnie dotyczy........??
    chyba rzeczywiście zadzwonię (o ile ta słuchawka nie będzie odłożona...) ;) [/quote]
    gdyby ktoś jeszcze potrzebował kontaktu w spr.j/w:
    1.do księgowości nie mogłam się dodzwonić przez 3h - po 15-tej po prostu "abonent czasowo niedostępny" był (rozumiem,że mają teraz dużo pracy ale jest to jednak frustrujące nieco...)
    2.po owej 15-tej zadzwoniłam ponownie na Centralę i wreszcie któraś z Pań z innego Działu podniosła słuchawkę a jak usłyszała "PIT złożony 26.02 elektronicznie"lekko jej się poddenerwowała, przekazała słuchawkę młodszej koleżance,która mnie przepytała z danych.Usłyszałam,że PIT dotarł (uff.....) i ona widzi,że już jest przekazany do księgowości (czy jakoś tak) i skoro jeszcze nie mam zwrotu to do końca tygodnia powinien być.
    3.Po ok.godzinie sprawdziłam konto-przyszedł zwrot.
    4.ERGO- nie wiem jakie są procedury w US ale mam wrażenie, że ktoś sobie czegoś nie kliknął w odpowiednim momencie w tych cudownych programach bo w takie cudowne zbiegi okoliczności nie wierzę....
    [quote=gość: powytywna] gość: minimini napisał/a: ja mam lepiej - złożyłam przez internet 26.02. i do dziś nie mam zwrotu - mam również status 200 i wydrukowane UPO ale trochę się niepokoję czy wszystko jest w porządku.......
    jak widać złożenie PITa przez internet nic nie gwarantuje w kwestii szybkości zwrotu.....

    Gwarantuje, że tak...ja złożyłam kilka takich pit-ów wszystkie rozliczone, zwroty w miarę szybkim tempie (na niektóre trzeba czekać nawet 3 miesiące a tu proszę do miesiąca) także polecam i zachęcam w przyszłym roku również skorzystam:) [/quote]

    Jeżeli się jest tym pechowcem,którego nie kliknęli wtedy kiedy trzeba to się czeka 3 miesiące....
    Cóż-wszędzie pracują tylko ludzie...

    1 Cytuj
  • 4 sie 2013

    Ile czeka się na zwrot vat za materiały budowlane?

    Cytuj
  • 4 sie 2013

    Ile czeka się na zwrot vatu za materiały budowlane?

    1 Cytuj
  • 18 mar 2014

    JEŻELI PIT JEST JUŻ W KSIĘGOWOŚCI ILE TRWA ZROBIENIE PRZELEWU

    Cytuj

Odpowiedz