Forum » Myślenice

Koszmarny wyjazd z parkingu spod CEGIELNI

  • 25 lut 2011

    Zastanawiam sie do ilu stłuczek musi tam jeszcze dojść nim ktos się zajmie tym problemem?
    Mówie tutaj o tym mniejszym parkingu, bo co do górnego dużego parkingu nie mam zastrzeżeń.
    Wyjazd spod Cegielni to jak gra w ruletke albo sie uda albo się nie uda. Rozpedzone samochody zjeżdzające z ronda sa zupełnie nie widoczne. .. jakby tego było mało teraz dodatkowo Cegielnia utrudniła widoczność z lewej strony umieszczając wzdłuz drogi reklamy ze swoimi produktami....zastanawia mnie kto wydał na to pozwolenie?????

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    reklamy z prawej strony oczywiscie

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Do tego dodał bym problem lekceważenia znaków (pierwszeństwo przejazdu jadących od ronda) na zwężeniu poniżej tego wyjazdu.

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Zgadzam się na ten znak tez nikt nie zwraca uwagi...

    Co do wyjazdu spod cegielni widziałam osobiście 2 stłuczki a do ilu w sumie doszło ? wolabym nie wiedziec..
    A przeciez wystarczyłby zwykły hopek i byłoby po problemie....

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Może najprościej było by tym zainteresować p. Burkata by napisał do stosownego zarządcy drogi o taki próg (o ile to możliwe - bo przeszkodą może być dojazd karetek w stronę polanki). Pod petycją wystarczyło by żeby w któryś weekend przy kasach postawić "hostessy" które zebrały by podpisy klientów.

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    A może by tak ludzie przyjeżdżający do Jana pomyśleli. Wszyscy pchają się właśnie na dolny parking, bo to bliżej i pod górkę nie trzeba wyjeżdżać. Ale to raczej nierealne, Polakowi musi być "wygodnie", nawet w tłoku, byle się nie męczyć, byle stanąć jak najbliżej wejścia, byle nie nosić zakupów.

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Z tego co się słyszało jak otwierali Jana w Myślenicach właściciel obiecał nowy i dobry dojazd i wjazd. Obiecanki, cacanki ...

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    proponuję wogóle zamknąć dolny wjazd - klienci najchętniej chcieli by robić zakupy nie wysiadajac z samochodu

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    z tego co wiem to myślenickie kupczyki rzucały mu cały czas kłody pod nogi ( i pewnie tak jest nadal) np. ze zjazdem z zakopianki który miał przebiegać przez te badziewne łąki ale ... :(
    Ja robię tam zakupy niemal codziennie i jestem z tego sklepu zadowolony (wszystko w jednym miejscu) chociaż ceny to na pewno nie są tam konkurencyjne...

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    Ja na dolny parking wogóle nie wjeżdżam, ostatnio cofałem tam żeby zrobić korekte a koleś mi wjechał pod tyłek i miał to gdzieś że chce wymanewrować, mimo że widział sytuacje. Kultury ludziom też brakuje.

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    Badziewne łąki ... Dobrze zrobili że tam nic nie wybudowali , po zatym od góry jest dobry wjazd do Jana a specjalnie dla jakiegoś hipermarkeciku nie będą robić zjazdu z zakopianki.
    Kawał pięknej ziemi , w dzieciństwie tam chodziłem szukać węży ... , a ty byś pewnie chciał żeby tam Tesco postawili.. Co za czasy...

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    aha,lolek

    smieszni jestescie....
    Prawda jest taka ze skoro Cegielnia zrobiła 2 parkingi to powinny byc tak usytuowane ze wyjazd z nich nie powinien byc problemem!!
    A tak poza tym "aha"to daje sobie 2 ręce uciąc ze na gornym parkingu szukasz tez miejscówki najblizej marketu wiec nie rób tutaj głupich uwag dotyczących Polaków ze niby tacy wygodni itd.
    Skoro istnieje tez dolny parking to on rowniez powinien byc przyjazny klientowi i tak zrobiony zeby do takich sytuacji nie dochodziło...a skoro nie jest przyjazny to uwazam ze powinni go zamknąć a jesli nie zamknąc to poszukać jakiegos rozwiązania ktore zapewniłoby bezpieczny wyjazd z parkingu...

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    a oni zamiast szukac jakiegos rozwiązania to ograniczyli nam jeszcze widocznosc po prawej strony stawiając wzdłuz drogi swoje reklamy:/ tylko pogratulować głupoty:/

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    nieszukam - na zakupy chodzę na piechotę - mieszkam zbyt blisko żeby męczyć się samochodem ;)

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    mika chyba coś poszło nie tak że się czepiasz ?
    jak Ci tak źle to masz do wyboru inne sklepy i parkingi - to jest grunt prywatny i właściciel może sobie robić i ustawiać co chce .

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    zołza

    ale ja nie chce innego sklepu bo uwazam ze cegielnia jest najlepsza w Myśleniach a skoro jestem klientem( i to stałym klientem) to chyba mogę zabrać głos w sprawie parkingu??
    Co z tego ze to jest prywatny teren..???skoro wlasciel otwarł na tym swoim prywatnym terenie sklep to chyba nie bedzie w nim robił sam zakupow co nie??wpuszcza tam ludzi wiec niech tez im umozliwi bezpieczny wyjazd...takie moje zdanie:/

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    a nie pomyślałaś że właściciel nie ma wpływu na warunki na dolnym wyjeździe całe miasto wie, że tam jest problem tylko jedna wielmożna stała klientka nie moze wjechać na górny tylko na dolny i narzeka ..........

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    Wy się tu kłócicie a Jan się cieszy, zapytajcie po co jest dolny parking to wam odpowie "TO DLA WAS' po co reklamy na poboczu "TO DLA WAS" .... Ale fakt faktem to jest głupota z tymi reklamami na poboczu ostatnio wyjeżdżałam akurat z dolnego parkingu (zaznaczam ze nie był zapchany jeszcze kilka aut by się zmieściło) i naprawdę utrudnia to wyjazd nie dość ze trzeba uważać na samochody od ronda to jeszcze teraz wypatrywać pomiędzy reklamami czy od Polanki coś nie nadjeżdża PORAŻKA.

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    mika, a nie pomyślisz, że dolny parking jest przede wszystkim dla sąsiedniego budynku, przecież tam też są klienci oraz dla inwalidów, żeby mieli łatwiejszy dojazd. Ale jak oni mają tam dojechać skoro tylu zdrowych jakby mogło to zaparkowałoby pod samymi drzwiami, byle bliżej

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    aha

    Taka domyślna to ja nie jestem...poki nie ma tabliczki ktoraby o tym informowała to uznaja ze ten parking jest rowniez dla mnie...

    A idąc twoim tokiem myslenia to problem z wyjazdem powinien dotyczyć w takim razie inwalidów i klientów z przeciwka budynku tak????Co za idiotyzm...
    Jeszcze raz powtarzam- Cegielnia stworzyła te 2 parkingi i nie jeden z nich ale dwa powinny umożliwić klientowi bezpieczny wyjazd , jezeli jeden parking tego nie zapewnia to powinni go zamknąć lub coś z tym fantem zrobic.

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    mika
    zajmij się obiadem a nie szukaj problemów ; takich niebezpiecznych ( słabo widocznych) wyjazdów
    jest mnóstwo w naszym mieście i to Ci nie przeszkadza tylko ten nieszczęsny dolny wyjazd
    korzystaj z górnego parkingu i bez problemu - po co narażać się na kolizję ??????

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    mika
    W takim razie jeszcze jeden argument. Każdy parking, gdziekolwiek jest ma oznaczone miejsca parkingowe (jakby ktoś nie wiedział białe linie). Właśnie na dolnym parkingu przy Janie, te miejsca są namalowane TYLKO pod budynkami, środkiem przebiega ciągła linia dla pieszych. Dlatego nadal uważam, że to tylko wygodnictwo ludzkie powoduje zarówno tłok jak i problemy z wyjazdem.

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    A ja mam gdzieś Jana i inne hipermarkety! POLECAM sklepik znajdujący się koło piekarni sidor, taki malutki na rogu, zawsze bez kolejki i szybko sie kupi , zaparkowac tez jest gdzie, chodźcie tam i nie bedzie żadnego problemu! Plus jeszcze taki że sie nie nachodzicie!

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    A ja Jana mam blisko i dlatego tam robię zakupy. I normalnie mnie trafia jak idąc właśnie przez dolny parking muszę przeciskać się między samochodami. Mało tego zdarzały się przypadki, że wręcz ktoś by mnie potrącił, bo może jeszcze gdzieś tam się wciśnie jakiś samochód.

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    [quote=gość: rafi] A ja mam gdzieś Jana i inne hipermarkety! POLECAM sklepik znajdujący się koło piekarni sidor, taki malutki na rogu, zawsze bez kolejki i szybko sie kupi , zaparkowac tez jest gdzie, chodźcie tam i nie bedzie żadnego problemu! Plus jeszcze taki że sie nie nachodzicie! [/quote]

    HA HA HA !!! Toś dopiero wymyślił!!! Ale się uśmiałam ! :D

    Cytuj

Odpowiedz