Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 13 wrz 2013

    Na prośbę anginsan1983 wstawiam zdjęcia Shili

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    I jeszcze Shila

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    2 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    2 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    Shilusia już w domu :) Dziękuję baaaardzoooo !!!!! Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za pomoc. Dzieciaki zwłaszcza :)))

    6 Cytuj
  • Kasia 14 wrz 2013

    super ze Shila znalazla :)))

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2013

    I znów kolejny psiak stracił właścicieli!!
    W sobotę (21 września) w południe, w okolicach Góry Chełm zaginął nasz ukochany Toffi!!! To mały, kudłaty czarno-brązowy piesek rasy York (choć trochę wyrośnięty). Ma czerwoną obróżkę, bardzo lubi dzieci i głupieje na widok innych psiaków. Ogromnie nam go brakuje a szczególnie dzieciom, które wciąż za nim płaczą. Jeśli ktoś go widział bardzo proszę o informację!!!!
    Dzwońcie o każdej porze tel: 600 284 404, 694 189 003 Czeka nagroda!!! POMÓŻCIE!

    2 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    Biegał taki piesek po Zarabiu w sobotę :((

    2 Cytuj
  • 24 wrz 2013

    o której godzinie? Właśnie w sobotę był widziany na Chełmie.
    Wiem, że sam nie wróci do domu bo jego zmysł orientacji =0.
    Dzięki za informacje...

    Cytuj
  • Dominika 24 wrz 2013

    wygląda na to że czarny labrador znów się zgubił , ponieważ od popołudnia jest u mnie w mieszkaniu. Przyszedł do mnie za moim synem. Niestety nie znam właściciela, ogłoszenia zamieściłam gdzie popadnie. Może ktoś z was orientuje się kto jest jego właścicielem?

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2013
    Domi1234 napisał/a:

    wygląda na to że czarny labrador znów się zgubił , ponieważ od popołudnia jest u mnie w mieszkaniu. Przyszedł do mnie za moim synem. Niestety nie znam właściciela, ogłoszenia zamieściłam gdzie popadnie. Może ktoś z was orientuje się kto jest jego właścicielem?

    Trzeba by sprawdzić czy nie ma czipa . Jeden czarny ma , drugi uciekający nie ma . Zadzwoń na SM powinni mieć dane właścicieli tego psa bez czipa .

    Cytuj
  • 24 wrz 2013
    Asieńka napisał/a:

    o której godzinie? Właśnie w sobotę był widziany na Chełmie.
    Wiem, że sam nie wróci do domu bo jego zmysł orientacji =0.
    Dzięki za informacje...

    Tak gdzieś koło godz 4 byl na Zarabiu

    Cytuj
  • Dominika 24 wrz 2013

    to ten bez czipa, byłam po południu u weterynarza, na SM też byłam ale niestety nikogo tam nie zastałam, pewnie chłopaki w terenie byli. Na szczęście właściciel psa zgłosił się niedawno po niego :)

    Cytuj
  • Beata 24 wrz 2013

    Jakieś 30min temu na os 1000-lecia w okolicach bloków 26-30 bląkał sie młody pies husky,czarno-biały,bardzo przyjazny i zaczepny,prawdopodobnie miał czarną albo granatową obroże,może komuś przyda sie ta informacja

    1 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    Zaginą Piesek rasy Labrador koloru czarnego w okolicach drogi leśnej granicznej między JASIENICA- RUDNIKIEM w dniu 24.09.2013 w godzinach ok 16:30. Piesek posiadał srebrną obrąż, był chudszy od zwyczajnych labradorów a także wyróżniał się plamą na dalszej części języka. Wszelkie informacje prosił bym kierować pod 518158752. Dla znalazcy przewidziana nagroda.

    Cytuj
  • 29 wrz 2013

    Piesek został znaleziony ;)

    4 1 Cytuj
  • 20 paź 2013

    Dina to cudna malutka sunia , ma około roku , waży 9 kg . Do tej pory mieszkała w Przytulisku w Harbutowicach i to był cały jej świat , nie znała ulicy, ludzi, samochodów . W Przytulisku miała swojego brata Dobosza , swoją ukochaną panią Gosię i cały jej świat kończył się w ogrodzie . Dinka kilka tygodni temu po smutnym rozstaniu z bratem i ukochaną opiekunką przyjechała do Myślenic poznawać świat. Początkowo Dinka była kłębkiem nerwów i strachu , jednak teraz z dnia na dzień jest coraz weselszym, ciekawym świata psem . Nie wykazuje żadnych oznak agresji,bardzo szybko wszystkiego się uczy, jest posłuszna, postępy w jej socjalizacji widać niemal z godziny na godzinę
    Do tego ma przepiękny , niespotykany kolor sierści i piękne mądre oczyska .

    Szukam dla Diny odpowiedzialnego domu , najlepiej z ogrodem . Mogą być w domu inne psy ale mniej więcej jej wielkości , z większymi ma problem . Dogaduje się bez problemów z kotami .

    Dina przebywa w Myślenicach k. Krakowa i nie ukrywam że najlepiej by było gdyby znalazł się dla niej dom w Myślenicach lub okolicy , ale nie jest to warunek konieczny jeśli ktoś pokocha Dinkę tak jak ja .
    Dina nie zostanie wydana do budy, na łańcuch .
    Przed adopcją chciałabym spotkać się z nowymi opiekunami Dinki . Obowiązuje umowa adopcyjna

    Dina jest zdrowa,zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana .
    Kontakt w sprawie adopcji Gośka -tel. 602 709 383

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    3 Cytuj
  • ANO NIM 21 paź 2013

    Zaginął kotek:(:(:( 6-miesięczny kocurek, biało-brązowy dachowiec błąka się najprawdopodobniej po ulicach zarabia, ma na szyi zieloną obróżkę z dzwoneczkiem, łasi sie do każdego:) Jeśli ktokolwiek go widział proszę o kontakt: 721010349

    3 Cytuj
  • 24 paź 2013

    Następne dwa pieski znaleziono: bigla - suczkę w Borzęcie z obróżką i kundelka brązowego zadbanego z ciemnym grzbietem - mam zdjęcie, wyślę na priv

    Cytuj
  • 27 paź 2013

    http://ogloszenia.miasto-info.pl/inne/inne/11989,zaginal-piesek-1000zl-nagrody.html

    chciałabym pomóc w znalezieniu pieska, ale nie potrafię tutaj ,wkleić zdjęcia.
    proszę pomóżcie,,,,,,,,

    Cytuj
  • ANO NIM 27 paź 2013

    Zaginął kotek:(:(:( 6-miesięczny kocurek, biało-szary(poprawka) dachowiec błąka się najprawdopodobniej po ulicach zarabia, ma na szyi zieloną obróżkę z dzwoneczkiem, łasi sie do każdego:) Jeśli ktokolwiek go widział proszę o kontakt: 721010349 zdjecie kotka w zdjeciu profilowym

    1 Cytuj
  • 27 paź 2013
    Igorka napisał/a:

    Następne dwa pieski znaleziono: bigla - suczkę w Borzęcie z obróżką i kundelka brązowego zadbanego z ciemnym grzbietem - mam zdjęcie, wyślę na priv

    Igorka wklej tutaj proszę zdjęcia tych psiaków .

    Cytuj
  • 28 paź 2013

    Zdjęcie kundelka jest na fb Gminy, zdjęcia bigla nie mam tylko słyszałam że został znaleziony

    Cytuj
  • 28 paź 2013

    Zaginął OWCZAREK BEGRAMASCO!!!! Cały czarny z długą sierścią,wysoki. Na szyj ma obroże koloru ciemnego brązu. Ostatni raz był widziany dzisiaj o godzinie 15:00 w okolicy Górnego Przedmieścia. Jeśli go ktoś widział bardzo proszę o kontakt. 601532379 lub 883908911

    Cytuj
  • ANO NIM 28 paź 2013

    http://ogloszenia.miasto-info.pl/inne/12084,zaginol.html
    Proszę o kontakt jeśli ktokolwiek widział ktokolwiek wie:P

    1 Cytuj
  • ANO NIM 30 paź 2013

    Temat kota zakonczony kot odnaleziony

    1 Cytuj

Odpowiedz