Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 27 sty 2014

    Trzeba skatalogować labradory z Osieczan te zaginione , znalezione i te które dopiero zaginą . Mój z Osieczan biszkoptowy często się urywa ale zawsze wraca .Jest w czerwonej obroży i ma zawieszkę z nr telefonu i imieniem. Czasem uda się mu zwiać bez obroży .

    Cytuj
  • 28 sty 2014

    Do dziś nie odnaleziony ! W dniu 20.01.2014 r. uciekł z domu i zaginą w okolicach ul. Rzemieślniczej lub ronda im. Chorobika nasz piesek. Wabi się Kajtek. Jest małym mieszańcem, maści czarnej podpalanej z niewładną przednią łapką, a z racji wieku także niedosłyszy i niedowidzi. Psiak jest typem kanapowo, fotelowo, łóżkowym i śpi tylko z babcią. Lubi ciepełko, więc na mrozie nie wytrzyma i zdechnie. Jesteśmy do niego bardzo przywiązani, a on do nas. Na pewno strasznie za nami tęskni, tak jak my za nim. Zdjęcie w ogłoszeniach "Inne".
    Jeśli ktoś go przygarną lub wie gdzie teraz przebywa bardzo proszę o informację na nr 571-457-524. Z góry dziękuję.

    Cytuj
  • 29 sty 2014

    Kochani pomagamy, są w czołówce mają szansę - należy im się to na pewno ...
    jeden sms to 2,46 z VAT - jeden sms zamiast np drożdżówki ...

    Jak głosować
    Głosowanie potrwa do 7 lutego. Głosować można na kuponach, drukowanych w "Gazecie Krakowskiej" do 31 stycznia i poprzez SMS.

    Czytelnik może oddać dowolną liczbę głosów na jednego czy więcej kandydatów, ale na jednym kuponie można głosować tylko na jednego kandydata do tytułu "Człowiek Roku 2013". Kupony zawierające imię i nazwisko więcej niż jednego kandydata (z wyjątkiem podwójnej kandydatury) będą nieważne.

    MAŁGORZATA I JERZY DOBRZAŃSCY (LUDZIE.10) 138 głosów SMS pod nr 72355 o treści LUDZIE.10

    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1071488,glosuj-na-ludzi-roku-2013-plebiscyt,id,t.html

    2 5 Cytuj
  • 30 sty 2014

    Na parkingu nad basenem biega duży biały pies z brązowymi łatami na grzbiecie, pies wygląda jak bokser, ma też kolczatkę.

    2 Cytuj
  • 31 sty 2014

    31.01.2014 , 10:30

    Koło mostu na Zarabiu (wejście na ścieżkę spacerową biegową ) biega owczarek niemiecki , (w zasadzie nie biega , tylko koczuje , tak to wygląda jakby na kogoś czekał) , nigdzie żadnego właścieciela nie widać.

    Klasyczny owczarek niemiecki , czarny podpalany , na szyi ma albo kolczatkę , albo jest to obroża łańcuszkowa , u tej obroży wisi takie dużo kółko srebrne ( jakby zerwał się z łańcucha , na pewno jest gdzieś do tego przypinany). Jest spokojny , nie reaguje ani na ludzi , ani na inne psy - po prostu czeka.

    Kojarzy ktoś jakieś ogłoszenie / ludzi którym by się zgubił owczarek , albo uciekł ???

    PS. chyba to był pies , nie suka ( nie popatrzyłam dobrze )

    Cytuj
  • 31 sty 2014

    Dwoiedziałem się od rodziców że jest na zarabiu ma kawałek łancucha ok 30 cm. aktualnie przyplątał się na Szkolną.

    Cytuj
  • 31 sty 2014

    Ja łańcucha nie widziałam , tylko kółko.

    Bardziej tak to wygląda jakby zgubił się komuś na spacerze ( a nie zerwał z uwięzi),
    bo zaglądał w alejki parkowe , wypatrywał , wyczekiwał ,...

    ale cholera wie :/

    Cytuj
  • 31 sty 2014

    Mamcia mówi że się osiedlił koło domu na Szkolnej, jako że jestem ponad 1000km z Myślenic więcej jak podać jego położenie nie mogę.

    Cytuj
  • 31 sty 2014

    W okolicach rynku włóczy się milutki rudawy piesek z kawałkiem łańcucha wczoraj i dziś towarzyszył mi i mojemu psiakowi na spacerze. Może ktoś go szuka? Rynek i okolice ul. Reja tam bywa.

    Cytuj
  • 31 sty 2014

    Czeka w SM na właściciela ( zdjęcie z FB )

    zdjecie

    1 1 Cytuj
  • 4 lut 2014

    Na ulicy Daszyńskiego biega Siberian lub Malamut , nie dopatrzyłam jadąc samochodem , ma obroże. Może ktoś szuka...

    Cytuj
  • 19 lut 2014

    zaginął biało czarny border collie.Prosimy o wszelkie informacje pod nr 692466971

    Cytuj
  • 19 lut 2014
    pilotka napisał/a:

    zaginął biało czarny border collie.Prosimy o wszelkie informacje pod nr 692466971

    Biegał taki (ale nie wiem czy ten ) obok zakopianki za estakadą (jadąc w stronę Zakopanego) był pomiędzy jezdnią a ekranami .Około godziny 14 tej.

    Cytuj
  • 19 lut 2014
    piękny maryjan napisał/a:

    Biegał taki (ale nie wiem czy ten ) obok zakopianki za estakadą (jadąc w stronę Zakopanego) był pomiędzy jezdnią a ekranami .Około godziny 14 tej.

    Dziekuje, teraz ju go tam nie ma.. szukamy dalej

    Cytuj
  • 20 lut 2014

    na Rynku wieczorem ok. 23.00 18 lutego biegał czarno-biały border collie

    Cytuj
  • 20 lut 2014
    pilotka napisał/a:

    zaginął biało czarny border collie.Prosimy o wszelkie informacje pod nr 692466971

    Jest juz w domu,odnaleziony przez miła Pania, ktorej bardzo serdecznie dziekujemy, jak i wszystkim którzy starali sie pomóc

    3 Cytuj
  • 20 lut 2014

    I oczywiscie również serdeczne podziekowania dla Straży Miejskiej

    1 Cytuj
  • 20 lut 2014
    pilotka napisał/a:

    Jest juz w domu,odnaleziony przez miła Pania, ktorej bardzo serdecznie dziekujemy, jak i wszystkim którzy starali sie pomóc

    :)

    Cytuj
  • 21 lut 2014

    Witam, dzisiaj około godziny 17:00 w okolicy Górnego Przedmieścia zaginął Owczarek Bergamasco. Pies jest duży, ma długą czarną sierść. Na szyi ma obroże ciemno brązową. Jeśli ktoś go widział bardzo proszę o kontakt. 601532379 lub 513150797.

    Cytuj
  • ania 24 lut 2014

    Kana - psiak sie odnalazł?? czy nadal szukany??

    1 2 Cytuj
  • 7 mar 2014

    W Jaworniku dzisiaj w nocy został znaleziony potrącony czarny, nieduży piesek. Wiadomość w Straży Miejskiej. 12 639 23 22

    2 Cytuj
  • Dominika Wójcik 15 mar 2014

    Witam.Wczoraj zaginął nasz piesek w Osieczanach.Ma na imię Leon i jest zwykłym brązowym kundelkiem.Jesli ktos z Osieczan go widział ( lubił spacerowac w okolicach drogi na Bulinę ) proszę o kontakt!!!
    661 046 333.

    3 Cytuj
  • 17 mar 2014

    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/539205_722794024421856_518418677_n.jpg
    UWAGA ZNALEZIONO PSA!!!! BEAGLE SUNIA!!!

    Dzisiaj (17.03.2014) na parkingu koło Dalinu znalazłam beagelkę w wieku ok. 4-5 lat, nie posiadała obroży ani chipa, ma charakterystyczną plamkę przy ogonie, ogon jest praktycznie cały biały. Jest bardzo grzeczna, lecz wystraszona, spokojnie zniosła jazdę samochodem. Mała jest w trakcie cieczki, więc komuś uciekła lub ją ktoś wyrzucił.
    Jest teraz pod opieką Pani Marty w hoteliku LUPUS w Głogoczowie. Sama bym ją z miłą chęcią przygarnęła, ale już mam beagelke w domu.
    Jeżeli właściciel się nie znajdzie zostanie oddana do adopcji przez Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie.

    Jeśli ktoś by znał właściciela lub chciałby przygarnąć pieska, zająć się nim, a nie przywiązać na łańcuch, proszę o kontakt!! 506926001
    PS. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANIĄ Z DOBREGO WETERYNARZA ZA POMOC :)

    1 2 Cytuj
  • 19 mar 2014

    Ja akurat zgubiłem beagla jednak to nie ten wyżej bo widziałem ogłoszenie mój zgubił się w Pcimiu jest trzykolorowy mój nr tel 603153159

    Cytuj
  • 20 mar 2014

    znaleziono psa yorka z szelkami czerwonymi , prosze o kontakt własciciela , 533 792 315

    Cytuj

Odpowiedz