Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • Beata 20 mar 2014

    Kolejny raz malamut/husky błąka się po osiedlu 1000-lecia II głownie w rejonie bloków 26-33 (przynajmniej do tej pory, bo przed sekundą widziałam go z balkonu)

    2 1 Cytuj
  • 22 mar 2014

    WAŻNE !!! ZNALEZIONO PSA !!!! WAŻNE !!!!!!!! W Głogoczowie (dzielnica Czarny Las) znaleziono błąkającą się suczkę. Od kilku dni przesiaduje pod jedną z bram (w ciągu dnia, w nocy prawdopodobnie przebywa w sąsiadującym leśnym potoku). Jest wygłodzona, wygląda na porzuconą. Nie jest agresywna. Jeśli ktoś szuka proszę o kontakt, jeśli nie, może ktoś ma możliwość zabrać ją do siebie. Okoliczni mieszkańcy tymczasowo ją podkarmiają, ale niestety nie mają możliwości całkowicie się nią zaopiekować. Szkoda psiaka oddawać do schroniska i jeszcze bardziej zostawić skazując na śmierć głodową. Jeśli w ciągu kilku dni nikt się nie zgłosi (dotychczasowy lub nowy właściciel) trzeba będzie zgłosić, żeby zabrano ją do schroniska. CZY KTOŚ MA MOŻLIWOŚĆ POMÓC I SIĘ ZAOPIEKOWAĆ ????!!!!
    Zamieszczam link do wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/730575530296277/?ref_newsfeed_story_type=regular

    7 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    W Myślenicach na osiedlu znaleziono psa rasy Husky z bardzo długim łańcuchem. Wiadomość w Straży Miejskiej

    6 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    W Polance znaleziono zadbanego owczarka niemieckiego. Wiadomość w Straży Miejskiej

    Cytuj
  • 16 kwi 2014

    W Polance znaleziono młodą suczkę ze szczeniakiem. Matka jest "wielokolorowa", waży 5 kg i wygląda jak mały lisek. Jest śliczna, a szczeniaczek to "ona". Poszukiwany jest dla nich dom. Wiadomość u Pani Doktor Wołoszyn, Vetmedica.

    5 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    UWAGA!!!!

    Parę minut temu po ul. Daszyńskiego (tzw. ślepa ulica) biegał wilczur lub wilczuropodobny beżowy pies zerwany ze sznura. Dzwoniła, SM jak zwykle nie odbiera. Wygląda na zdezorientowanego, ciągnie za sobą długi sznur. Pobiegł w kierunku Stróży.

    3 1 Cytuj
  • 17 kwi 2014

    Wczoraj w Głogoczowie znalazłam labradora koloru czekoladowego z tatuazem w uchu proszę o kontakt właścicieli nr 667296385

    4 Cytuj
  • 17 kwi 2014

    Labradorek znalazł włascicieli .

    6 Cytuj
  • 18 kwi 2014

    Dziękuję "ellaff"
    Psiaki znalazły właściciela.

    5 Cytuj
  • 21 kwi 2014

    W Myślenicach przy ul. 3-go Maja został znaleziony rudy kocur. Kociak jest młody, niekastrowany . Nie ma chipa ani innych oznakowań . Prawdopodobnie uległ wypadkowi . Ma złamaną kość udową w łapce . Gdyby ktoś szukał słodziaka kontakt 602 709 383 . Kot wkrótce będzie operowany . Gdy nie znajdzie się właściciel kociak będzie oddany do adopcji .

    zdjecie

    1 2 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    W okolicach Tesco w godzinach 16-17 widziałem dużego czarnego labradora z dwoma czerwonymi obrożami, jakby ktoś szukał.

    Cytuj
  • 24 kwi 2014

    UWAGA MYŚLENICE
    gdyby ktoś szukał owczarka długowłosego i małego kundelka pobiegły razem w stronę Zakopianki . Nie udało mi się ich złapać . Wbiegły na Daszyńskiego i pobiegły wzdłuż zakopianki w stronę Stróży . Wydawało mi się że oba mają jakieś identyfikatory na obrożach .
    Mały psiak wygląda na takiego trochę szorściaka , ale po ciemku trudno ocenić . Wielkości do połowy łydki mniej więcej .
    Były tam zaraz po 22.00

    2 3 Cytuj
  • 17 maj 2014

    Jak w temacie. Widziany duży pies, najpewniej wilczur. Zainteresowani priv

    1 Cytuj
  • 17 maj 2014

    jak moznasie skontaktowac w sprawie tego psa

    1 1 Cytuj
  • 17 maj 2014

    Czy ktoś widział w okolicy Polanki dużego błąkającego się psa?

    Cytuj
  • 20 maj 2014

    Pilnie poszukujemy dwóch owczarków niemieckich długowłosych które zginęły w nocy z poniedziałkuchni na wtorek w okolicy Jawornika. Pies i suczka.
    Tel 504-517-571

    Cytuj
  • 29 maj 2014

    28 maja 2014r. w Myślenicach został znaleziony bokser , pies czeka na właściciela w Gabinecie Dobry Weterynarz .

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=519374678185739&set=pcb.519377591518781&type=1&theater

    2 2 Cytuj
  • 30 maj 2014

    Nie mogę edytować posta ...
    To jest ten znaleziony bokser może ktoś szuka go ?

    zdjecie

    zdjecie

    2 1 Cytuj
  • 31 maj 2014

    Bokser Baster już w swoim domu :)

    4 2 Cytuj
  • 31 maj 2014

    Dzisiaj koło godziny 12 w Jaworniku na głównej drodze widziany biało brązowy pies

    2 Cytuj
  • 23 cze 2014

    Przybłąkał sie pies. Młody około roku, zadbany, ma czerwoną materiałową obroże. Obecnie znajduje się u mnie. Jest dość przyjazny, daje sie głaskać. Wogóle nie szczeka.

    1 Cytuj
  • 23 cze 2014

    Psiak oddany właścicielowi.

    4 Cytuj
  • Adrianna 23 cze 2014

    Witam.
    W budzie u babci znalazłyśmy KOTKĘ wraz z 3 malutkimi kociętami. Zainteresowało nas to że kot często wchodzi pod budą do środka. Chętnie oddam kotkę, 2 małe kociaki w dobre ręce, dopiero za jakiś czas bo są jeszcze nieusamodzielnione. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

    Cytuj
  • Adrianna 27 cze 2014

    Zdjęcie znalezionej kotki. http://zapodaj.net/dc20bd11174c2.jpg.html

    Cytuj

Odpowiedz