Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • ania 29 kwi 2016

    "W okolicy końcówki ulicy Dąbrowskiego /od strony lasu/ błąka się piesek wyglądający jak terier. Reaguje na imię Cezar, jest w dobrym stanie. Jednak na lewym pośladku ma pozostałość po wypadku lub ugryzieniu – dużą bliznę, która już porasta pierwszymi włoskami. Jest to łagodny i spokojny piesek, zagubiony i smutny. Na razie skorzystał z gościnnej budy moich sąsiadów i nocował z ich psem. W cieplejsze noce spał na schodach domu wysuniętego mocno w tzw. pola. Źle znosi ogrodzony teren – ucieka z niego, lub próbuje się wydostać podkopem. Jeżeli ktoś może udzielić informacji do kogo może należeć ten piesek lub jest w stanie pomóc w znalezieniu nowego domu proszę o kontakt 602362669 Sylwia"

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=604173249738158&set=rpd.100004364656582&type=3&theater

    2 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Wczoraj w godzinach popołudniowych przy ul. Piłsudskiego w pobliżu Pubu Cybuch zaginął młody, biało-szary kot. O informacje prosimy na nr 501188141

    2 Cytuj
  • 14 maj 2016

    Ktoś kojarzy takiego psiaka ?
    Pilnie poszukiwany właściciel .
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/zwierzeta/32244,znaleziono-psa-szukamy-wlasciciela.html

    1 5 Cytuj
  • 15 maj 2016
    Malgorzata___ napisał/a:

    Ktoś kojarzy takiego psiaka ?
    Pilnie poszukiwany właściciel .
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/zwierzeta/32244,znaleziono-psa-szukamy-wlasciciela.html

    Ringo uciekinier już w domu .

    3 4 Cytuj
  • 15 maj 2016
    Malgorzata___ napisał/a:

    Labek czeka na właściciela
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/zwierzeta/32260,poszukiwany-wlasciciel.html

    Baster wrócił do domu.

    5 3 Cytuj
  • 15 maj 2016

    Pani Małgorzato jest pani boska

    8 5 Cytuj
  • 23 maj 2016

    W Stróży w dniu 21.05.2016 uciekł czarny podpalany pies , sięga do mniej więcej kolana jest szczupły ma czarna obroże, ogon ma skręcony, uszy klapnięte ( jak u jaminika ) ktokolwiek go widział lub wie gdzie jest proszę o wiadomość. Reaguje na imię Laki.

    3 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Zaginął pies dnia 01-06-2016r. w Myślenicach.
    Ma chip. Jest trzykolorowy. Zdjęcie po lewej stronie. Jeśli potrzeba większego zdjęcia to proszę pisać.
    Pies jest średniej wielkości.

    Pies ma chip z numerem:
    967000001525455

    Pies trzykolorowy.

    Czarny grzbiet.
    Biały brzuch, łapy i końcówka ogona.
    Miejscami brązowy.

    Ma zieloną obrożę.

    Proszę o kontakt.
    szukampsa@interia.pl

    4 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Dziś na Zarabiu,w okolicy wiszącego mostu błąkał się bardzo przyjazny bokser.Wyraźnie szukał właściciela. Miał obrożę,sierść brązowa,starszy pies,zmęczony upałem. Napoiliśmy go i dalej poszedł szukać pana...

    4 Cytuj
  • 26 cze 2016
    myśleniczanie napisał/a:

    Dziś na Zarabiu,w okolicy wiszącego mostu błąkał się bardzo przyjazny bokser.Wyraźnie szukał właściciela. Miał obrożę,sierść brązowa,starszy pies,zmęczony upałem. Napoiliśmy go i dalej poszedł szukać pana...

    Dziś na swoje 11-ste urodziny zrobił sobie wycieczkę po Myślenicach gdyby go ktoś widział jeszcze proszę nie bać się zatrzymać, pies nic nie zrobi :) wabi się Baster , kontakt. 533 792 315

    2 Cytuj
  • 26 cze 2016

    Mam nadzieję że Baster się odnajdzie, nam nie dał się zatrzymać, proszę napisać kiedy tylko wróci do domu, widać było mądre,psie spojrzenie więc na pewno odnajdzie drogę

    2 Cytuj
  • 26 cze 2016
    myśleniczanie napisał/a:

    Mam nadzieję że Baster się odnajdzie, nam nie dał się zatrzymać, proszę napisać kiedy tylko wróci do domu, widać było mądre,psie spojrzenie więc na pewno odnajdzie drogę

    1 Cytuj
  • 26 cze 2016
    myśleniczanie napisał/a:

    Mam nadzieję że Baster się odnajdzie, nam nie dał się zatrzymać, proszę napisać kiedy tylko wróci do domu, widać było mądre,psie spojrzenie więc na pewno odnajdzie drogę

    Uwaga! przestrzegam wszystkich przed hotelem dla psów w Głogoczowie, bezwzględni ludzie, patrzący tylko na kase mający gdzieś dobro psa. Gość wziął 150 zł za przenocowanie psa, ale widocznie spał na złotym dywanie. A gdyby kogoś nie było stać zapłacić? Zapytałem na jakiej podstawie, proszę przedstawić cennik usług. Powiedział, że nie ma cennika , a jego cennik jest ruchomy(pewnie zależy od tego czy słońce świeci czy pada deszcz), a jak będę pyskować to wypisze mi zaraz kwotę na 400 zł, Była tam jakaś krakuska pozostawiając trzy psy pod opiekę, która mnie obraziła, nie pozostawiając jej dłużny również obraziłem, gdzie zostałem wyrzucony z posesji, ponieważ obraziłem jego klientkę która zapewne zostawiała więcej pieniędzy, a ja już klientem nie byłem:) Koleś mnie wyobrażał bo prawda zabolała że musi dom skończyć za zdzieranie, byłem głupi że psa odebrałem , pies by trafił do straży miejskiej i lepiej zapłacić już mandat niż tym wyzyskiwaczom . Totalne dno, rynsztok, cwaniactwo!!

    4 1 Cytuj
  • 26 cze 2016

    Uwaga! przestrzegam wszystkich przed hotelem dla psów w Głogoczowie, bezwzględni ludzie, patrzący tylko na kase mający gdzieś dobro psa. Gość wziął 150 zł za przenocowanie psa, ale widocznie spał na złotym dywanie. A gdyby kogoś nie było stać zapłacić? Zapytałem na jakiej podstawie, proszę przedstawić cennik usług. Powiedział, że nie ma cennika , a jego cennik jest ruchomy(pewnie zależy od tego czy słońce świeci czy pada deszcz), a jak będę pyskować to wypisze mi zaraz kwotę na 400 zł, Była tam jakaś krakuska pozostawiając trzy psy pod opiekę, która mnie obraziła, nie pozostawiając jej dłużny również obraziłem, gdzie zostałem wyrzucony z posesji, ponieważ obraziłem jego klientkę która zapewne zostawiała więcej pieniędzy, a ja już klientem nie byłem:) Koleś mnie wyobrażał bo prawda zabolała że musi dom skończyć za zdzieranie, byłem głupi że psa odebrałem , pies by trafił do straży miejskiej i lepiej zapłacić już mandat niż tym wyzyskiwaczom . Totalne dno, rynsztok, cwaniactwo!!

    9 1 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Info z FB Gminy

    cyt " Weekendowe zguby. Szukamy właścicieli. Więcej informacji udziela Straż Miejska - 12 639 23 22, 609 600 003"

    zdjecie

    zdjecie

    5 2 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Witam od paru godzin kręci nam się kolo domu na Daszyńskiego nieduży piesek brązowo -kremowy tel. 608-203-152

    1 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Witam jeszcze raz piesek nadal siedzi u nas pod domem na Daszyńskiego.Nieduży brazowo -kremowy kontakt 608-203-152

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1332035916811125&set=a.615359815145409.1073741825.100000141890705&type=3&theater

    2 Cytuj
  • 1 lip 2016

    podjerzewam ,że skoro kręci się w jednym miejscu... mógł zostać tam wyrzucony.. i dlatego wraca i czeka.. może warto pieska podwieź do schroniska np. w skawinie jest lub w krakowie najpierw przedzwonić - ewentualnie zadzwonic tez do towarzystwa opieki nad zwierzętami w krakowie

    Cytuj
  • Krzysztof Słowiak 7 sie 2016

    Witam
    Wczoraj zaginą pies mały rudy kundelek z długim zakręconym ogonem ,wabi się Rubik ma około 2 lat i na pewno bardzo tęskni za swoją 12 letnią właścicielką z którą jest strasznie związany
    Jeżeli ktoś gdzieś go widział lub wie gdzie jest to proszę o informację tel.668813855
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=297890013897082&set=a.297891710563579.1073741830.100010282569194&type=3&theater

    Cytuj
  • 7 sie 2016

    Myślenice ok. Mostu na Rabie k. Działek na pograniczu Myślenic i Osieczan ok. 2 godz. temu uciekł Welur. Psiak łagodny ale bojaźliwy, nie da się złapać. Gdyby ktoś go zobaczył proszę od razu dzwonić do Ani +48506279091 . Ona szuka go na miejscu.
    Welur wygląda jak doberman , jest mniejszy sięga gdzieś do kolana. Ma na sobie obrożę czarną skórzaną . Identyfikatory prawdopodobnie zostały na szelkach , ale i tak nie da się złapać .

    zdjecie

    2 Cytuj
  • adzygmunt 7 sie 2016

    Szukając psa należy jak najmniej chodzić w terenie. Pies wywęszy zapach ale zwariuje z mnogości.
    Wiem z własnego doświadczenia

    2 1 Cytuj
  • 7 sie 2016

    Welur odnaleziony :)

    9 2 Cytuj
  • 10 sie 2016

    Wczoraj ok godz 24 przy ul. Dunina znalazlam malego pieska, biały z czarnymi uszkami, ma czerwoną obroźę. Moze ktos go poszukuje? Piesek jest w tej chwili u mnie w domu. Moj nr tel 731 863 909

    7 Cytuj

Odpowiedz